Praėjusiais metais 16 vietą užėmusi ralio šturmanė Rūta Krikščiūnaitė šiemet, papildžiusi savo ekipažą dviem grupės „DAR“ atlikėjomis Indre Grikšelyte ir Kristina Mažeikaite, vėl stos prie starto linijos jau šį šeštadienį.

„Kai kartu su Renaldu važiuojame ralyje, jaučiu, kad ten daugiau vyriška atmosfera, „Moterų ralyje“ viskas kitaip – vyrai gali tik palaikyti mus, o visa atsakomybė tenka tik moterims. Ypatingai didelė padėka organizatoriams už tokį renginį!“, – pranešime žiniasklaidai cituojama ralio šturmanės karjerą tęsianti R. Krikščiūnaitė.

Pirmajame „Moterų ralyje“ užimta 16 vieta, lenktynininkės teigimu, buvo netikėtas pasiekimas, o šiemet „PapRikų“ ekipažas kelia sau dar ambicingesnius tikslus ir tikisi šoktelti bent jau į greičiausiųjų dešimtuką. Pasiekti tokį tikslą turėtų padėti ir šiemet Rūtos pilotuojamas „Subaru Impreza STI“, kurį merginoms sutiko paskolinti UAB „Autoerdvė“ vadovas Gediminas Saudargas, ilgametis ralio šturmanas.

„Labai apsidžiaugėme, kai Gediminas mums patikėjo savo išpuoselėtą automobilį, tai mus įpareigoja siekti dar gersnių rezultatų, o jei tikėtume laimingais atsitiktinumais, tai ir organizatorių ekipažui priskirtas numeris turėtų prisidėti prie gerų rezultatų“, – svarstė „PapRikų“ ekipažo merginos, kurios šeštadienį startuos 55 numeriu pažymėtu automobiliu.

Visgi šiame ralyje svarbiausia ne greitis, o tikslumas ir gera orientacija. Pirmajame „Moterų ralyje“ dalyvavusi R. Krikščiūnaitė užtikrino, kad bet kokie Kelių eismo taisyklių pažeidimai netoleruojami , be to ir pačiose lenktynėse ne greitis svarbiausia. Tą patvirtino ir savo automobilį merginoms paskolinęs G. Saudargas.

„Pusę pergalės savo rankose merginos turės, jei važiuos tiksliai pagal kelio knygą, o kita pusė – ekipažo darnumas. Kuo jos tiksliau žinos ir susitars, kuri už ką atsakinga, tuo lengviau įveiks užduotis“, – teigė G. Saudargas.

Patarimų „PapRikoms“ negailėjo ir lenktynininkas Renaldas Šeinauskas, kuris kartu su R. Krikščiūnaite šių metų automobilio ralio čempionate taip pat ruošiasi varžytis su „Subaru Impreza WRX“.

„Tokiose lenktynėse, žinoma, svarbiausia gera nuotaika, kurios, manau, automobilyje netrūks, juk ant galinių sėdynių įsitaisys dvi žavios dainininkės. Manau tai bus muzikaliausias ekipažas visame „Moterų ralyje“, – juokaudamas kalbėjo lenktynininkas.

Jo teigimu, svarbiausia merginoms bus išlaikyti vienodą tempą viso ralio metu, kuriame gausu įvairiausių užduočių.

„Reikia nepasiduoti dideliam azartui. Tokia jau žmogaus psichologija, kad jis vos išgirdęs žodį lenktynės nori skubėti, lenktyniauti, lenkti ir aplenkti, tačiau to nereikia. Svarbiausia išlaikyti šaltus nervus ir atmintį šūkį, kuriuo aš vadovaujuosi visą gyvenimą – lenktyniaujame trasoje, o ne gatvėje“, – kalbėjo sportininkas.

Pirmą sykį tokiose automobilių varžybose dalyvaujančios Indrė ir Kristina pasakoja, kad praėjusiais metais labai palaikė Rūtą ir jos šturmanę pusseserę Lauryną ir po jų sėkmės nusprendė nebūti vien tik pasyviomis stebėtojomis, o prisijungti ir padėti joms finiše užimti kuo geresnę poziciją.

„Komandos startegiją jau sudėliojome. Komandos, kaip ir automobilio, vairą patikėjome Rūtai, nes ji labiausiai patyrusi automobiliniuose reikaluose, o mes Rūtai jau pažadėjome, kad jungti magnetolos tikrai nereikės“, – nestokodamos azarto ir geros nuotaikos kalbėjo merginos.

Tiesa, merginų ketvertukas išsiskirs ne tik ryškios spalvos automobiliu „Moterų ralyje“, tačiau ir apranga, specialiai siūta šiam renginiui. Jas papuoš „Reklys Collection“.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos