„Yamaha“ važiuojantis Lietuvos motociklininkas pirmadienį antrajame etape užėmė 94-ą vietą ir bendroje įskaitoje iš 145-os pakilo į 97-ąją poziciją tarp 150-ies pirmadienį vėlai vakare Lietuvos laiku etapą baigusio lenktynininko.

295 km G. Igaris įveikė per 4 valandas 45 minutes 24 sekundes ir daugiau, kaip pusantros valandos pralaimėjo etapo nugalėtojui bei čempiono titulą ginančiam ispanui Marcui Koma (KTM).

1 minute ir 18 sekundžių nuo etapo nugalėtojo atsilikęs antras finišavo prancūzas Cyrilas Despresas (KTM), o trečias pirmadienį liko kitas ispanas Joanas Barreda Bortas, kuris nuo tėvynainio atsiliko pustrečios minutės.

1. Marc Coma (Ispanija) KTM 3 val. 07 min. 21 sek.
2. Cyril Despres (Prancūzija) KTM atsiliko 1 min. 18 sek.
94.Gintautas Igaris "Yamaha" 1:38:03

Bendroje ralio įskaitoje lyderiu tapęs M. Coma lygiai pustrečios minutės lenkia išvakarėse pirmąjį etapą laimėjusį čilietį Francisco Lopezą, kuris pirmadienį finišavo ketvirtas, ir beveik 3 minutėmis į trečiąją poziciją pakilusį Cyrilą Despres'ą.

G. Igaris po dviejų etapų lyderiui pralaimi beveik dvi valandas.

Bendra įskaita:

1. Marc Coma (Ispanija) KTM 3 val. 40 min. 12 sek.
2. Francisco Lopez (Čilė) "Aprilia" atsilieka 2 min. 30 sek.
97.Gintautas Igaris "Yamaha" 1:57:08

Automobilių klasėje antrąjį etapą laimėjo ir į šeštą vietą bendroje įskaitoje pakilo Nugalėtojo titulą ginantis ir „Hummer'į“ šiemet vairuojantis Nasseras Al-Attiyahas iš Kataro, kuris 290 km greičio ruože sugaišo 2 valandas 47 minutes 18 sekundžių.

54 sekundes Kataro lenktynininkui pralaimėjo antrą vietą užėmęs ir naujuoju lyderiu bendroje įskaitoje tapęs triskart (2004, 2005 ir 2007 m) automobiliu ir šešiskart motociklu Dakare triumfavęs prancūzas Stephane'as Peterhanselis („Mini“), o trečią vietą etape užėmęs amerikietis Robby Gordonas („Hummer“) Kataro lenktynininkui pralaimėjo beveik 3 minutes.

1. Nasser Al-Attiyah (Kataras) "Hummer" 2 val. 47 min. 18 sek.
2. Stephane Peterhansel (Prancūzija) "Mini" atsiliko 54 sek.
3. Robby Gordon (USA) "Hummer" 2 min. 42 sek.
10. Lucio Alvarez (Argentina) "Toyota" 14:10

Naujuoju lyderiu tapęs S. Peterhanselis artimiausią persekiotoją - į antrą vietą pakilusį amerikietį R. Gordoną - lenkia 2 minutėmis ir 28 sekundėmis.

1. Stephane Peterhansel (Prancūzija) "Mini" 3:20:33
2. Robby Gordon (JAV) "Hummer" atsilieka 2 min. 28 sek.
10.Lucio Alvarez (Argentina) "Toyota" 15:22

Antradienį trečiajame ralio etape motociklininkams teks įveikti 561, o automobiliais startuojantiems - 499 km, iš kurių atitinkamai 270 ir 208 km sudarys greičio ruožai.