Tačiau automobilio linijos buvo nugludintos Italijoje, tuo metu labai žymioje „Ghia“ dizaino studijoje. Paprasti ir patikimi „vabalo“ agregatai, sofistikuotos bei dinamiškos kėbulo linijos čia dera kaip reta puikiai.

Šio automobilio šeimininkas Vytenis Ališauskas, kaip pats sako, labiausiai džiaugiasi ne automobilio turėjimu, o faktu, kad bendraminčių „vabalų“ klubo narių susitikimuose gali juo važiuoti, rodyti džentelmeniško vairavimo pavyzdį ir džiaugtis puikiu automobiliu.

"Volkswagen Karmann Ghia" (T.Tunylos nuotr.)

„Atėjo toks metas, kai pasistengęs galiu įsigyti automobilį, apie kurį svajoju. Bet juk svarbu ne turėti, o važiuoti ir džiaugtis klasikiniu automobiliu drauge su bendraminčiais“, – sako tikras džentelmeniško vairavimo ambasadorius V. Ališauskas.

Šio siužeto herojų „Volkswagen Karmann Ghia“ automobilį išvysite drauge su kitais trisdešimt klasikinių automobilių šių metų „Lietuva Classic Rally“ trasoje. Ji prasidės Plateliuose, o baigsis finišo koncertu Nidos prieplaukoje 20 val. Šiame kurorte vyks ir OLCR ralio klasikinių automobilių ir motociklų slalomas Neringos mero taurei laimėti.

Ralio stotelės

OLCR startas šiemet bus duotas lygiai 9 valandą Žemaitijos nacionalinio parko širdyje – Plateliuose. Iš jachtklubo kas minutę išvažiuos visi 35 ekipažai. Pirma jų stotelė – unikalus Šaltojo karo muziejus.

Oginskių dvaras Plungėje taps antrąja stotele. 11 val. čia atėję plungiškiai ir miesto svečiai galės stebėti kaip ralio dalyviai atliks specialiąją vairuotojo meistriškumo rungtį. Tuo metu visiems gros Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos bigbendas.

Kita specialioji orientacinė rungtis OLCR dalyviams bus surengta Švėkšnoje. Miesto gyventojams išvysti 35 dailius klasikinius automobilius ir motociklus bus galima nuo 13 val. Jų maršrutas nuo Plungės pusės eis pro Bažnyčią ir pasuks Saugų link.

Mažoji Lietuva

Stotelė Ventės Rage ralio dalyviams taps įsimintina – jie lankysis vienoje didžiausių pasaulio paukščių žiedavimo stočių. Automobilius dalyviai paliks erdvioje stoties aikštelėje, jais galės pasigrožėti praeiviai. O stoties šeimininkas Vytautas Jusys OLCR dalyviams papasakos paukščių kelionių istorijas.

Klaipėdos kruizinių laivų terminalą ralio dalyviai pasieks lygiai 18 val. Sustojimo metu klaipėdiečiams dvirates ir keturrates transporto priemones, muzikai grojant, pristatys ralio organizatoriai. Pasveikinti džentelmeniško ir saugaus vairavimo ralio dalyvių užsuks Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Po valandos trukmės renginio policijos lydimas paradas vyks į Naująją Smiltynės perkėlą, kur dalyvių laukia tik jiems skirtas keltas į Smiltynę.

Kuršių Nerija

Nida šių metų ralio dalyvius pasitiks puikia muzikine programa ir sportiška rungtimi – klasikinių automobilių ir motociklų slalomu. OLCR ralio dalyviai čia varžysis Neringos mero Dariaus Jasaičio taurei laimėti.

Nuo 19.30 val. Nidos gyventojai ir svečiai laukiami Nidos prieplaukoje, kur gros Skirmanto Sasnausko džiazo grupė, o nuo 20 val. 20 minučių visus ralio dalyvius pristatys renginio vedėjas Paulius Tamolė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės