X. Ponsas itin greitas buvo penktajame greičio ruože, po kurio B. Vanago pranašumas prieš varžovą buvo sumažėjęs iki 25 sekundžių. Kuris iš judviejų vertas lipti ant nugalėtojų pakylos, lenktynininkai išsiaiškino paskutiniajame šeštajame greičio ruože.

Finišavo maksimaliu tempu

B. Vanagas pasakojo, kad suprasdamas, su kokio lygio pilotu varžosi, šeštajame greičio ruože važiavo maksimaliu tempu, tačiau jau netoli finišo po nesėkmingo šuolio per upės vagą prakirto galinį ratą. Suskubo jį keisti kaip įmanoma greičiau, tačiau vis tiek sugaišo maždaug minutę. Tuo pat metu problemų turėjo ir varžovas.

„Tokiais atvejais prisimeni žinomą posakį: „Viskas gerai, kas gerai baigiasi“. Bendrai galima pasakyti, kad sugrįžimas prie sportinio automobilio vairo buvo sėkmingas – abiejuose Pasaulio taurės etapuose iškovojome trečiąsias vietas ir lipome ant nugalėtojų podiumų“, – apie rezultatus kalbėjo lenktynininkas.

Planą sudalyvauti dviejuose Pasaulio bajų taurės etapuose sėkmingai įgyvendinęs B. Vanagas daugiau startų kol kas neplanuoja. Anot sportininko, svarbiausia buvo susigrąžinti sau įprastą greitį, o tai – pavyko.

„Ranka veikia daug geriau, nei pirmuosiuose greičio ruožuose Lenkijoje, tačiau iki tos būsenos, kokia man reikalinga prieš sudėtingiausią ralio maratoną – dar tolokai. Gerai, kad iki Dakaro dar yra laiko. Manau, kad svarbiausiam startui pasiruošiu tinkamai“, – lėto progreso atgaunant optimalią fizinę formą iššūkius vardino sportininkas.

Išlaikė poziciją ir po varžovų rokiruotės

X. Ponsui paskutinis greičio ruožas klostėsi sunkiai, tačiau jo ir B. Vanago kovoje dėl trečiosios vietos automobilių įskaitoje nugalėtoju galėjo tapti Erikas Van Loonas. Olandas po lemiamo spurto galutinėje rikiuotėje nuo B. Vanago atsiliko tik kiek daugiau nei 10 sekundžių.

Pasaulio bajų taurės etape „Italian Baja“ greičiausias buvo Saudo Arabijos lenktynininkas Yazeedas Al Rajhi. Po šešių greičio ruožų jo pranašumas prieš antrojoje vietoje likusį portugalą Tiago Reisą buvo daugiau nei trys minutės.

Trečiąją vietą užėmęs B. Vanagas nuo lyderio atsiliko daugiau nei 10 minučių. Visi trys nugalėtojai vairavo to paties modelio „Toyota Hilux“ sportinius visureigius.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos