Lietuvių komanda po įvykusių etapų bendroje įskaitoje yra aštunta. Aštuntu numeriu važiuoja ir Ignas Gelžinis, kuris šiuo metu bendroje įskaitoje yra dvyliktas, o savo kategorijoje „Pro-Am 1“ – pirmas.
Šiose lenktynėse taip pat startuos ir Nerijus Dagilis (14 numeris), bendroje įskaitoje užimantis dvidešimt septintą ir trečią „Pro-Am 2“ kategorijoje, bei 13 numeriu važiuojantis Tautvydas Barštys, kuris „Pro-Am 2“ kategorijoje yra ketvirtas, o bendroje įskaitoje - trisdešimtas.

„Juta Racing“ komanda yra važiavusi šioje trasoje ir anksčiau, tačiau ne su „Porsche“ markės automobiliais, su kuriais lenktyniaus šiemet. Šį savaitgalį Ignas Gelžinis, Nerijus Dagilis ir Tautvydas Barštys pergalės sieks naujaisiais „Porsche“ 911 GT3 automobiliais.

Porsche Carrera Cup GB“ lenktynėse visi besirungiantys lenktynininkai važiuoja identiškais automobiliais, taigi pasirodymą lemia bendri komandos bei vairuotojo sugebėjimai. Šio etapo lenktynės vyks tris dienas – nuo penktadienio, rugpjūčio 7-os, iki sekmadienio, rugpjūčio 9-os dienos. Žemiau pateiktas šių lenktynių grafikas Lietuvos laiku.

Penktadienį:
1 treniruotė: 11:00 h
2 treniruotė: 14:05 h

Šeštadienį:
Kvalifikacinis važiavimas: 16:20 h

Sekmadienį:
Pirmas važiavimas: 12:45 h
Antras važiavimas: 19:40 h

Treniruočių rezultatus galite rasti čia, o kontrolinių bei pagrindinių važiavimų rezultatus – paspaudę šią nurodą. Ten taip pat rasite „Live Timing“ mygtuką, kuris leis žiūrėti sesijas tiesiogiai.
„Porsche Carerra Cup GB“ lenktynėse dalyvaujantis I.Gelžinis kartu su kitais dviem lietuviais – N.Dagiliu ir T.Barščiu – atstovauja „Juta Racing“ komandą. „Juta Racing“ komanda kartu su I. Gelžiniu priešakyje šiais metais laimėjo „ENEOS 1000km“ lenktynes, kurios yra vienos didžiausių tokio tipo lenktynių Baltijos šalyse.

Šį savaitgalį vyks penktasis „Porsche Carerra Cup GB“ lenktynių etapas. Jos šiemet vyksta jau tryliktą kartą ir yra vienos svarbiausių automobilių sporto varžybų Anglijoje.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos