„Gatvėmis važinėti skirtas motociklas pirma yra išardomas, pašalinamos visos lenktynėms trukdančios detalės, tada prasideda sportinio motociklo gamyba“, - pasakojo Š. Pladas, pats ruošiantis visus savo motociklus lenktynėms.

Savo rankomis parodoje standartinį „Yamaha R6“ motociklą paversti lenktyniniu sportininkas žada per vieną dieną.

Žmonės, apsilankę parodoje, galės pamatyti visą lenktynėms tinkamo motociklo gamybos procesą nuo pradžios iki pabaigos. Perrinktas „Yamaha R6“ turės sportinę pakabą, spoilerius, atramas, padangas ir kitas detales, padidinančias konkurencingumą lenktynių trasoje. Analogiškais motociklais lenktyniauju ir pats“.

Įprastą, gatvėmis važinėjantį automobilį lenktynėms pritaikys ir Dovilas Čiutelė su komanda. „Žiguliams“ ištikimas ralio lenktynininkas tradicijų nelaužys – Kaune jis į sportinį perdarys „Lada 2105 VFTS“.

Šį automobilį žiūrovai galės išbandyti ir lenktynių trasoje: D. Čiutelė žada juo pravežti visus norinčius. Tam tereikia atvykti į Kačerginės „Nemuno žiedą“ gegužės 4 d., kai vyks Lietuvos automobilių ilgų distancijų žiedinių lenktynių čempionato atidarymas. Pertraukų tarp sportininkų treniruočių ir lenktynių metu „Lada 2105 VFTS“ trasa skries kaip „Racing Taxi“.

Automobilių ir motociklų sporto parodą organizuojantis Mantas Vybornas žiūrovams žada ir kitų staigmenų.

„2000 kvadratinių metrų plotas bus užpildytas daugybe lenktyninių automobilių ir motociklų. Parodoje bus galima pačiupinėti ir Dakaro ralio smėlynus atlaikiusį Gintauto Igario motociklą, susipažinti su Europos kartingo čempionu Simu Juodviršiu, o svečiai iš Latvijos atkeliaus senoviniais motociklais, kokiais lenktyniaudavo mūsų seneliai. Šalia ralio, žiedo ir šoninio slydimo bus ir ką tik į Lietuvą atgabentas lenktynių simuliatorius, kokių visame pasaulyje tėra apie 50 vienetų. Simuliatorių, turintį visus sportinio automobilio atributus, tokius kaip stovėjimo stabdis, sankaba, pavarų perjungimo svirtis, žiūrovai galės ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti“.

Dar viename gamybos procese gali dalyvauti ir bet kurio Lietuvos gyventojo automobilis – parodos metu „Printcity“ vieną lengvąjį automobilį papuoš nauju dizainu.

Parodos bilietus įsigiję žiūrovai galės juos panaudoti ir dar viename automobilių bei motociklų sporto renginyje – gegužės 4-5 d.

Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje vyksiančioje „Auto-moto fiestoje“. Kaip ir praėjusiais metais, renginio ašimi bus Lietuvos automobilių ilgų distancijų žiedinių lenktynių ir Lietuvos motociklų plento žiedinių lenktynių čempionatų atidarymai, o vinimi taps Jurgio Kairio akrobatinio skraidymo pasirodymas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės