Šeštadienį paskutiniame 94 km etape kopose Arūnas distancijoje sugaišo 2 valandas 7,05 minutės ir artimiausią konkurentą aplenkė daugiau nei 16 minučių.

„Viskas gerai. Manau, turėjau padidinti atotrūkį. Pirmą ratą važiavau pirmas ir dariau vėžę, o visi paskui sekė mane. Antrajame rate vėžės jau buvo, todėl galėjau važiuoti savo tempu. Tą ir dariau“, - pasiekęs finišą teigė A. Gelažninkas.

Bendroje įskaitoje Arūnas 32 min. aplenkė antroje vietoje likusį Dominique'ą Robiną. Kitas lietuvis Andrius Liškus (+1:43:58) užėmė 35 vietą.

„Motorbike Expert“ kategorijoje antrąją vietą iškovojo Arūnas Nečiūnas. Nugalėtoju tapo Lorenzo Piolini.

Aidas Bubinas ir Irmantas Bražiūnas finišo nepasiekė.

„Tuareg Rallye“ Sacharos dykumoje sportininkams teko įveikti apie 2000 km distanciją.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)