„Dream 2 Drive“ jau kelis lenktynių sezonus buvo tapusi tikra profesionalių lenktynininkų kalve. Keli lenktynininkai jau perkėlė savo svajones iš virtualių į tikras trasas. Virtualių žiedinių lenktynių „Dream 2 Drive“ čempionai Martynas Sidunovas, Domantas Ladauskas ir Tauras Gudinavičius per tikrą savo lenktynių karjerą jau stovėjo ant svarbiausių Baltijos šalių lenktynių podiumų.

„Dream 2 Drive“ pavadinimas kaip ir projekto idėja gimė iš svajonės lenktyniauti. Per trejus metus išpildėme ne vieno talento svajonę žengti pirmąjį žingsnį į profesionalų automobilių sportą. Mūsų komanda taip pat augo ir tobulėjo: nuo sportinės technikos aptarnavimo, vairuotojų tobulinimo iki komandos rinkodaros“, – apie pastaruosius trejus metus kalba projekto tėvas Tauras Tunyla.

Geriausia mokykla – kartingai

Tačiau kaip ir dera tikram kartingų čempionui, Tauras pabrėžia, kad geriausi automobilių sporto pagrindai gimsta kartingų trasose. Todėl nusprendė naujųjų lenktynių talentų ieškoti ir čia. Nuo šiol „Dream 2 Drive“ projektas ruoš lenktynininkus ir jų techniką ne tik žiedinėms lenktynėms, bet ir kartingų. Talentai komandai patikės jų ugdymą ir lenktynių techniką. Taip jie lengviau sieks aukščiausių rezultatų.

"Dream 2 Drive" komanda / Lauryno Razo ir Tauro Tunylos nuotr.

Tokios projekto plėtros nebūtų įmanoma įsivaizduoti be Lietuvos čempiono ir daugkartinio Baltijos šalių prizininko Lauryno Razo. Jis bus „Dream 2 Drive“ kartingų projekto vystytojas, nes per savo karjerą suprato, kaip turi veikti profesionali kartingų lenktynių komanda.

„Po kelių lenktynių sezonų Europoje, pastarąjį treniruočių ir lenktynių sezoną praleidau vietinėse trasose su skirtingomis komandomis. Pamačiau, kaip skirtingai gali dirbti žmonės ir sukaupiau patirtį, kaip tokią paslaugą galima profesionaliausiai pasiūlyti lenktynininkams. Nesu visų sričių specialistas, todėl labai gerai, kad sutikau Taurą. Dabar matau, kaip kartu galime suteikti unikaliausias sąlygas tobulėti pradedantiesiems ir daug pasiekusiems sportininkams. Kursime individualias programas su lenktynių simuliatoriais, kartingais ir žiedinėms lenktynėms skirtais automobiliais, rengsime fizinio pasiruošimo ir mitybos planus bei suteiksime komandos partnerius. Šiandien nei vieną komanda Lietuvoje to nesiūlo“ – pastebi Laurynas Razas.

Tiesa, toks komandos infrastruktūros šuolis nebūtų pavykęs be rėmėjų. Tai leido „Dream 2 Drive“ komandai kartingų sezoną pradėti su naujais kartingais, detalėmis, modernia aptarnavimo įranga. Taip pat komandos bazėje tobulinamas „VW Scirocco GT24“. Pasitelkus trimates technologijas bus gerinamos jo aerodinaminės savybės, o rezultatą bus galima išvysti greitai pasirodysiančiose vaizdo įrašų serijose.

"Dream 2 Drive" komanda / Lauryno Razo ir Tauro Tunylos nuotr.

Galimybė visiems pasaulio lenktynių mylėtojams

Karantinas visus lenktynininkus „suvarė“ į virtualias trasas. Todėl „Dream 2 Drive“ ir čia jungia aukštesnę pavarą. Šiemet čempionate galės dalyvauti ne tik Baltijos šalių, bet ir viso pasaulio talentai. Virtualiu čempionu ir tikros lenktynių komandos „Dream 2 Drive“ pilotu galės tapti bet kas. Čempionato atrankos pradžia numatoma liepą.

„Dream 2 Drive“ atletų pasiekimai

  • 2017 metų virtualaus „Dream 2 Drive“ čempionato nugalėtojas Martynas Sidunovas: 2018 metų „Fast Lap“ naktinių lenktynių nugalėtojas, 2019 metų „Nankang Endurance Academy“ ilgų distancijų nugalėtojas, daugkartinis trumpų distancijų prizininkas.
  • 2018 „Dream 2 Drive“ virtualaus čempionato nugalėtojas Domantas Ladauskas: 2019 metų „Nankang Endurance Academy“ ilgų distancijų nugalėtojas, Lietuvos „Ring Challenge Time Attack PRO“ prizininkas.
  • 2019 metų virtualaus „Dream 2 Drive“ čempionato nugalėtojas Tauras Gudinavičius: debiutaves pernai žiedinėse lenktynėse jau spėjo užlipti ant „BaTCC Sprint“ lenktynių podiumo.
  • Eimantas Navikauskas: 2019 metų NEZ6H TCR klasės vicečempionas, 2018 metų BEC4H A3000+ klasės vicečempionas, 2018 ir 2019 metais „Aurum 1006km“ lenktynių 3 vietos laimėtojas.
  • Oskaras Brazaitis: 2019 metų NEZ6H TCR klasės vicečempionas, 2018 metų BEC4H A3000+ klasės vicečempionas, 2018 ir 2019 metais „Aurum 1006km“ lenktynių 3 vietos laimėtojas.
  • Ieva Šlimas: 2019 metais debiutavo pirmą sezoną ir tapo NEZ6H GT AM klasės čempione
  • Kasparas Vaškelis: 2019 metų NEZ6H TCR klasės vicečempionas
Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės