Antradienį vykusiuose oficialiuose bandymuose 32-ejų „NordPass“ komandos atstovas buvo vienas greičiausių - iš trijų sesijų sportininkas dukart buvo antras, o sykį - pats greičiausias.

Į Oscherslebeno trasą, kurioje balandžio 23-24 d. vyks ir pirmasis šio sezono etapas, susirinko 13-a lenktynininkų išbandyti automobilius ir pristatyti savo sezono planus.

Lietingomis oro sąlygomis vykusiuose važiavimuose dėl greičiausio vieno rato įveikimo laiko Lietuvos atstovas, vairuojantis „Hyundai i30 N TCR“ automobilį, nuolat konkuravo su danu Martinu Andersenu („Honda Civic FK7 TCR“) bei švede Jessica Backman („Hyundai i30 N TCR“).

„Džiaugiamės pirmaisiais oficialiais testais, nes apsiėjome be gedimų, o lietus važiavimus pavertė dar įdomesniais“, - po testų mintimis dalijosi J. Karklys, vieną trasos ratą įveikęs per 1:46.574 sek. „Teorinis laikas buvo dar pusę sekundės geresnis, tad greitis buvo tikrai geras. Žinoma, tai dar tik treniruotės ir svarbiausios kovos prasidės po dviejų savaičių.“

„Neturėjome daug laiko automobilio reguliavimui dėl intensyvaus grafiko, bet šlapia danga buvo labai naudinga rinkti informaciją, nes praėjusį sezoną turėjome vos vieną tokią treniruotę“, - pridūrė vilnietis.

Pirmojoje Vokietijos TCR čempionato treniruotėje J. Karklys buvo antras, o kitoje – pirmas.

Praėjusiais metais lietuvis bendroje Vokietijos čempionato įskaitoje užėmė šeštąją vietą, iškovojęs tris podiumus ir pergalę legendiniame Nurburgringe.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės