9.Guerlain Chicherit (Prancūzija), BMW14:49:49
10.Nani Roma (Ispanija), "Mitsubishi"17:27:46
...
26.Aurelijus Petraitis (Lietuva), "Oscar"34:44:45

Keturioliktojo etapo iš Kordobos į Buenos Aires 227 km greičio ruožą šeštadienį laimėjo G.

De Villiersas (1:35:43), o A. Petraitis su A. Jukneivčiumi finišavo 53-i (+37 min. 17 sek.).

KTM motociklu Dakaro ralyje dalyvavęs Mindaugas Slapšys galutinėje įskaitoje liko 99-as.

Lietuvį nuo nugalėtoju tapusio ispano Marco Comos skyrė 46 valandos 32 minutes bei 9 sekundės.

Antrąją bei trečiąją vietas motociklų klasėje užėmė prancūzai Cyrilas Despresas ir Davidas Fretigne'as:

1.Marc Coma (Ispanija), KTM52 val. 14 min. 33 sek.
2.Cyril Despres (Prancūzija), KTMatsiliko 1 val. 25 min. 38 sek.
...
99.Mindaugas Slapšys (Lietuva), KTM46:32:09

Keturioliktojo etapo greičio ruožą laimėjo brazilas Helio Rodrigues Filho su KTM (1:42:37), o M. Slapšys finišavo 71-as (+36 min. 39 sek.).

Pirmą kartą ne Afrikoje po Pietų Amerikoje surengto Dakaro ralio nebaigė Arūnas Lekavičius su šturmanu Ramūnu Kručkausku ("Mithsubishi") bei "Yamaha" motociklais važiavę Balys Bardauskas ir Šarūnas Paliokas.

Sunkvežimių klasėje triumfavo Firdauso Kabirovo vadovaujamas Rusijos ekipažas su "Kamaz" (49 val. 34 min. 46 sek.) Antrąją vietą užėmė taip rusai - Vladimiro Čagino ekipažas ("Kamaz") nuo nugalėtojų atsiliko 3 min. 39 sek.

Trečias liko Gerardo de Rooy'aus ekipažas ("Ginaf") - olandai nuo nugalėtojo atsiliko beveik valandą (59 min. 56 sek.).

Argentinoje ir Čilėje vykusio Dakaro ralio (9500 km) dalyviams teko įveikti kilometro aukščio palaido smėlio kopas, Andų kalnų perėjas, Atakamos dykumą bei kaktusų giraites.