Aleksandrijos trasoje vykusiose varžybose kovojo pajėgiausi šalies sportininkai. Antras liko Renatas Jagorovas, o trečiąją vietą užėmė Austėja Tamoliūnaitė. Šie motokroso profesionalai jau balandžio 19-ąją susitiks dar rimtesniam iššūkiui – dėl geriausiojo vardo rungsis Lietuvos motokroso čempionate.

Metus profesionaliai sportuojančio D. Vaznio sąskaitoje – jau gausu pergalių. 2014 m. jis užėmė pirmąją vietą Lietuvos taurės varžybose, 3-iąją vietą Lietuvos motokroso čempionate, buvo nominuotas „metų atradimu“, pakviestas į Lietuvos rinktinę, dalyvavo „motokroso olimpinėmis žaidynėmis“ vadinamose tarptautinėse „Motocross of nations“ varžybose ir vienintelis keturračių klasėje atstovavo Lietuvai „Hawkstone Park International“ varžybose šį pavasarį.