„Varžybos vyko senoje ir itin nelygioje trasoje. Nepaisant visos aerodinamikos ir itin kibių padangų, tekdavo kovoti su automobilio „tampymusi“ po kelią net ir važiuojant penkta pavara, taip pat ši trasa išskirtinė tuo, jog čia varžybų metu tenka panaudoti ir pirmąją pavarą“, - pasakoja Ignas Gelžinis.

Po itin permainingu oru vykusių treniruočių, komanda taip ir negavo progos tinkamai priprasti prie esamos situacijos – „Išvažiavau į pirmą treniruotę su lietui skirtomis padangomis, matau, kad trasa džiūsta ir šis pasirinkimas netinkamas. Sustoju, pasikeičiame, grįžtu. Sąlygos pasikeičia - saulytė pasislepia ir trasa džiūsta lėčiau ir taip galutinai iki treniruotės pabaigos neišdžiūsta, tad šanso tinkamai išbandyti sukibimą taip ir nekliūna. Antra treniruotė panašiai, tik dar prie visko pasikeitėme stabdžių trinkeles, tad teko dirbti su jų pritrynimu“, - įspūdžiais dalinasi pilotas.

Kvalifikacijos važiavimų metu tiek Ignui, tiek ir kitiems pilotams teko pakovoti su trasos danga – naujutėlės „Slick“ tipo padangos savo maksimalų sukibimą atlaikydavo vos tris ratus, Ignas užsitikrino pirmąją vietą starte „ProAm1“ klasėje( 12 vieta absioliučioje įskaitoje), Tautvydas ir Nerijus „ProAm2“ klasėje startavo atitinkamai iš antros ir penktos pozicijų ( 18 ir 22 vietos absoliučioje įskaitoje).

Atėjus laikui lenktyniauti, kauniečių komanda toliau galėjo pasidžiaugti gerais rezultatais – Ignas Gelžinis, nepaisant stipraus oponentų spaudimo ir per plauką išvengtos avarijos finišavo trečioje ir pirmose vietose (13 ir 10 vietos bendroje įskaitoje), Tauvydas Barštys penktoje ir trečioje(20 ir 17 vietos bendroje įskaitoje), o Nerijus Dagilis užtikrintai išlaikė 4-ąją vietą klasėje (19 ir 18 vietos bendroje įskaitoje).

Po keturių etapų Gelžinių šeimos jaunėlis užima pirmąją vietą „ProAm1“ klasėje, artimiausią persekiotoją lenkdamas šešiais įskaitos taškais, bendroje čempionato įskaitoje Ignas dvyliktas – čia nepavejamas Dan Cammish, kuriam bendrojoje įskaitoje ne tik pavyko laimėti abu kvalifikacijos važiavimus, bet ir be konkurencijos užlipti ant aukščiausio podiumo laiptelio abiejose lenktynėse. Tuo tarpu Nerijus Dagilis ir Tautvydas Barštys įsitvirtino 3-oje ir 4-oje pozicijose „ProAm2“ įskaitoje.

Penktasis Didžiosios Britanijos „Porsche Carrera Cup“ etapas įvyks „Snetterton“ trasoje, rugpjūčio 8-9 dienomis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos