Sekmadienį dar vieną šios trasos greičio rekordą pasiekė "Formula Baltic" klasės lenktynininkas iš Estijos Jegoras Popovas. Jis vieną ratą įveikė per 1 minutę 09,147 sekundės vidutiniu 171,808 km per valandą greičiu.

Paradoksalu, tačiau naujojo trasos greičio rekordo autorius netapo net prizininku. J.Popovas pirmajame važiavime, įveikęs tik septynis iš privalomų dvylikos ratų, išlėkė iš trasos ir nekirto finišo linijos, o antrajame važiavime finišavo trečias. Susumavus abiejų važiavimų rezultatus, J.Popovas tenkinosi septintąja vieta.

"Formula Baltic" klasės lenktynininkų ginčą įtikinamai laimėjo estas Stenas Pentusas. Antras liko nugalėtojo tautietis Raivo Tammas, pranokęs daugkartinį bei šių metų Lietuvos čempioną Ramūną Čapkauską.

Lietuvos čempionato įskaitoje antruoju prizininku tapo Jani Tammi, o trečiuoju - Egidijus Gutaravičius.

Latvis Andris Daugavinis su "Honda Civic" laimėjo "Super 1600" klasės lenktynes, tik vienu tašku pranokęs "Honda CRX" vairavusį ir Lietuvos čempionu tapusį Mindaugą Neliubšį bei aštuoniais taškais - trečiuoju likusį estą Madį Kasametsą su "Toyota Yaris".

"B 2000" klasėje Janis Horeliksas ir Egidijus Dapšas surinko po 45 taškus. Latvijos lenktynininkas, vairavęs "Honda Integra", paskutiniajame važiavime buvo pirmas ir tai jam garantavo varžybų nugalėtojo titulą.

Trečias šioje klasėje Kačerginėje buvo dar vienas latvis Juris Sprūdė su "Opel Astra OPC", pagal abiejų važiavimų rezultatus 4 taškais pranokęs Darių Vasiliauską, kuris vairavo "Alfa Romeo 145".

"Super 2000" automobilių klasės įskaitoje Lietuvos sportininkai nesivaržė, o šioje klasėje "Nemuno žiedo" trasa buvo palanki pirmąsias vietas iškovojusiems Estijos lenktynininkams Martinui Merisaarui ir Indrekui Seppui, tik trečiąja pozicija tenkintis privertusiems svečią iš Suomijos Karį Gronthalą.

"Baltic GT" klasėje abu važiavimus laimėjo Mindaugas Dainauskas, vairavęs "Chrysler Stratus". Antras buvo Alfredas Kudla ("Porsche 911 GT3"), trečias - Vidas Čebatavičius ("AGM Kit car").

Tik paskutiniojo etapo varžybos šioje automobilių klasėje paaiškėjo Lietuvos čempionas bei prizininkai. Čempionato laurai atiteko 221 tašką surinkusiam M. Dainauskui, kuris pranoko Nemuną Dagilį (218 taškų), vairavusį "Porsche 996 GT3", ir tik vienu tašku nuo antrojo prizininko atsilikusį A. Kudlą.

Šalių įskaitoje Kačerginėje vykusias čempionatų pabaigtuves laimėjo lietuviai, pelnę 266 taškus. Jie 11 taškų aplenkė antrojoje vietoje likusius estus. Trečiąją vietą užėmė Latvijos sportininkai, surinkę 140 taškų.

Šiaurės Europos (NEZ) ir Baltijos šalių oficialius čempionus bei prizininkus atskirų respublikų automobilių sporto federacijos paskelbs šios savaitės pabaigoje.