13 regbio komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos mėgina jėgas neįprastoje rungtyje. Po keturis vyrus iš kiekvienos komandos stumia sedaną 20-ies metrų atstumą. Iki „TopGear“ apdovanojimų pabaigos likus vos porai dienų ir mažiau nei trims šimtams kilometrų, pirmauja Latvijos regbininkai.

Niekam ne paslaptis, kad Latvijos čempionatą Rygos „Livonija“ laimi tik vedama lietuvių legionierių, tačiau šioje „TopGear“ rungtyje latviams lietuviai neprilygo nė iš tolo. Rygos „Ežis“ ne tik buvo stipresni už lietuvius, bet ir už čekišką skardą.

Po savo sprinto dvimetriniai latviukai savotiškai pasižymėjo – pečiu įlenkė „Škoda Octavia“ bagažinės dangtį, o laikmatis rodė visa sekunde geresnį rezultatą nei stipriausių lietuvių – Klaipėdos „Kovo“ regbininkų.

Lietuviai pralaimi ir „Sraigių drago“ rungtyje. „Sraigių dragas“, tai tarsi atvirkščios traukos varžybos, kai 20 metrų ilgio atkarpą kuo lėčiau bando įveikti du automobiliai. „Estišku dragu“ pravardžiuotoje rungtyje geriausi buvo ne šiauriečiai kaimynai, o latviai.

Lietuvių lėčiausias rezultatas buvo 17,28 sekundės, tuo tarpu visi konkurso dalyviai latviai savo važiavimu migdė vienas kitą. Latviai 20 metrų trasą įveikdavo vidutiniškai per minutę.

Vis dėlto, lietuviams neverta nusiminti. Praėjusią savaitę Vilniuje parodytas Vido Blekaičio rezultatas automobilio stūmimo vienu pirštu rungtyje išgąsdino galiūną iš Latvijos Agrį Kazelniką. Jis šeštadienį Rygoje taip ir nepasirodė. V. Blekaitis 20 metrų atstumą įveikė per 28,39 sekundės.

Ketvirtadienis yra paskutinė diena „TopGear“ apdovanojimuose. Pusantro tūkstančio kilometrų įveikę automobiliai paskutinį kartą sustos Taline. Ten savo jėgą išmėgins ir paskutinės dvi Estijos regbio komandos bei vietos galiūnas. Geriausias automobilis bei 9 kitų nominacijų nugalėtojai bus paskelbti sausio mėnesį žurnale „TopGear“, o savo geriausią automobilį gali išrinkti ir DELFI skaitytojai.

Regbio komandų rezultatai:

Rygos „Ežis“ - 5,98 sek.
Klaipėdos „Kovas“ - 6,50 sek.
Rygos „Miesniki“ - 6,52 sek.
KaunoĄžuolas“ - 6,57 sek.
Klaipėdos Regbio akademija - 6,65 sek.
Rygos „Livonia“ - 6,66 sek.
Rygos „Baldone“ - 7,02 sek.
VilniausGeležinis Vilkas“ - 7,34 sek.
Vilniaus Regbio akademija - 7,54 sek.

Kauno „Ąžuolas“ (moterys) - 7,34 sek.
Klaipėdos „Kovas“ (moterys) - 7,73 sek.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės