„Šiais metais žiūrovai, kurie turi judėjimo negalią, turės galimybę stebėti turbūt avaringiausią lenktynių trasos vietą iš pačių geriausių pozicijų. Mes jiems sukursime specialią zoną su visa infrastruktūra. Ji bus specialiai aptverta ir pažymėta,“ – pasakoja „ENEOS 1000 km“ lenktynių organizatorius Darius Jonušis.

Ši zona yra ruošiama ir derinama kartu su „Baltijos ugdymo centru“. Šios nepelno siekiančios organizacijos tikslas yra keisti visuomenės požiūrį į negalią.

Be to, entuziastams bus sudaryta galimybė sudalyvauti ir slalomo varžybose.

„Mes esame tokie patys žmonės, kaip ir visi, todėl nenorime išskirtinių privilegijų. Tiesiog fiziškai atvykti stebėti lenktynių mums nėra paprasta. Norime padėkoti organizatoriams, kurie pasiruošę padėti mūsų organizacijai siekti užsibrėžtų tikslų, būtent, visuomenės požiūrio į negalią keitimo darbuose,“ – sako Justas Džiugelis, „Baltijos ugdymo centro“ vadovas.

Stebėti lenktynių bei dalyvauti slalomo varžybose jau ruošiasi nemažai entuziastų, turinčių judėjimo negalią. 

Organizatoriai kviečia visus neįgaliuosius, norinčius pamatyti lenktynes, kreiptis į „Baltijos ugdymo centrą“ el. paštu: info@balticeducation.eu . Ši organizacija turi ribotą skaičių nemokamų kvietimų į renginį bei yra pasiryžę kuruoti visus norinčius stebėti lenktynes neįgaliuosius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės