Kaip pasakojo organizatoriai, lenktynės vyko 1/8 mylios (201,168 metro) distancijoje būtent dėl profesionalų pageidavimo. Galingi, tūkstantį arklio galių siekiantys bolidai ne visada sugeba įveikti visą trasą neužsiliepsnoję, o ir trumpesnė trasa būtų pravartesnė netikėtai pradėjus lyti, tad profesionalai turėjo galimybę parodyti viską, ką moka.

Tai jie ir padarė – ketvirtadienį Palangoje kelių tūkstančių žiūrovų akivaizdoje pasiektas naujas greičio rekordas.

Rekordinį 210,86 km/val. greitį ties finišo linija kvalifikacijoje sugebėjo pasiekti „Altered Fiat Topolino“ vairavęs Giedrius Jurevičius. Vyras DELFI pasakojo, kad jo bolide itališkos tėra skardos – prieškarinis „Fiat“ slepia metanoliu varomą tūkstančio arklio galios 5,6 litro darbinio tūrį variklį.
Itin aukšti rezultatai jau kvalifikacijoje žadėjo bekompromisę kovą – galingiausios klasės finale susitiko Aivaras Štikelis („BMW Altered“) ir G. Jurevičius, kur pastarasis ir šventė pergalę, o 3-ioji vieta PRO klasėje atiteko BMW vairavusiam Pauliui Vaškeliui.

Gausiausioje A klasėje varžėsi net 21 sportininkas. Pergalę po gražios, atkaklios kovos pasiekė „Honda Civic“ vairavęs Paulius Petkus, finale aplenkęs Eugenijų Gotautą („Mazda MX3“), o trečiuoju prizininku tapo Mantas Gumuliauskas („Mitsubishi Eclipse“).

B klasėje dominavo svečiai iš Latvijos. Nugalėtoju tapo Rolandas Ozolinis („Honda Jazz“). Jis finale aplenkė Tomą Malkauską (BMW3), o „Citroen Saxo“ vairavęs svečias iš Latvijos Andrejis Golovko liko trečias.

C klasėje publika azartiškiausiai palaikė „Nissan GT-R“ vairavusią Airidą Beniušienę. Ši lenktynininkė, kvalifikacijoje pasiekusi geriausią rezultatą, nugalėjo ketvirtfinalyje ir pusfinalyje, tačiau finale turėjo pripažinti Ovidijaus Tylenio („Audi Coupe Quattro“) persvarą.

Trečiuoju prizininku šioje klasėje tapo Justas Žilėnas (BMW).

Itin graži kova vyko D klasėje. Čia netikėtai ketvirtfinaliuose pergales iškovojo prastesnius rezultatus kvalifikacijoje parodę sportininkai. O nugalėtoju tapo Kastytis Volbekas („Nissan GT-R“), finale aplenkęs varžybų išvakarėse 30-ąjį gimtadienį šventusį Giedrių Grigulą („Audi 80 Quattro“), o trečiąją vietą užėmė Martynas Kieras („Ford Escort“).

Prizininkus apdovanojęs Palangos miesto policijos komisariato viršininkas Alvydas Katkauskas nuoširdžiai palinkėjo naujų pergalių visiems drago dalyviams ir dar sykį paskatino greičio mėgėjus dalyvauti lenktynėse, o ne ieškoti iššūkių kasdienėse kelionėse.

„Atvažiuokite čia ir kitais metais. Mes tikrai džiaugsimės, jei jums šiame kelyje per 1000 kilometrų lenktynes pavyks pasiekti didesnį nei šiandien užfiksuotą 210 km/val. greitį. Demonstruokite savo ir automobilių galimybes trasoje, o kasdieniame eismo sraute būkite pavyzdžiu kitiems vairuotojams“, - linkėjo A. Katkauskas.