aA
Ką tik mokslus baigusiems ar daug darbo patirties neturintiems IT specialistams įsidarbinti didelėse organizacijose sudėtinga, nes technologijų sektoriaus darbdaviai dažniausiai ieško pažengusių profesionalų. Didžiausia Europoje internetinė naudotų mados prekių prekybos platforma „Vinted“ antrus metus iš eilės organizuos „Vinted Akademiją“, kurios dalyviai prisidės prie realaus projekto įgyvendinimo bei semsis patirties iš industrijos ekspertų.
„Vinted“ padės įgyti patirties IT sektoriuje: kviečia dalyvauti „Vinted Akademijoje“
© DELFI / Andrius Ufartas

„Nors IT srities specialistų paklausa nuolat auga ir, tikėtina, augs ateityje, patirties neturintiems žmonėms šioje rinkoje įsidarbinti ganėtinai sudėtinga. Tokios žinios geriausiai įgaunamos praktiškai, dirbant su tikra komanda, prie tikro projekto, kurį naudos tikri vartotojai. Įprastai į visas „Vinted“ pozicijas ieškome aukščiausio lygio profesionalų, tad ši akademija – unikali galimybė pamatyti mūsų virtuvę bei darbo principus įsisavinti ir mažiau patyrusiems specialistams“, – sako Paulius Raškevičius, „Vinted Akademijos“ organizatorius.

Stebėdama šią tendenciją, „Vinted“ ruošiasi jau antrus metus iš eilės organizuojamai „Vinted Akademijai“. Praktikos metu atrinkti jaunieji „iOS“, „Android“, „back-end“ ir „front-end“ programuotojai, QA specialistai, mašininio mokymosi inžinieriai du mėnesius dirbs su realiomis užduotimis. „Iš atrinktų kandidatų sudarysime komandas, mokysime juos „Agile“ projektų valdymo metodikos, duosime kiekvienai komandai realų projektą ir padėsime sukurti veikiantį produktą, kuriuo naudosis „Vinted“ bendruomenė. Kiekvienai komandai padės skirtingų „Vinted“ sričių specialistai, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus ir nukreips reikiama linkme“, – tikina P. Raškevičius.

Pernai vasarą vykusioje „Vinted Akademijoje“ dalyvavo 20 įvairaus amžiaus specialistų, o praktikai pasibaigus net pusei jų buvo pasiūlytos darbo vietos. Šiemet akademijos dalyvių skaičius sieks net virš 40. Pasak P. Raškevičiaus, tokia praktika naudinga ne tik darbo ieškantiems specialistams, bet ir pačiai organizacijai.

„Šiuo metu „Vinted“ dirba per 460 profesionalų, tačiau iki metų pabaigos tikimės įdarbinti dar 150 naujų kolegų. Įprastai dairomės ekspertų IT, klientų aptarnavimo, marketingo, teisės, finansų srityse, o ši praktika leidžia taip pat auginti talentus organizacijos viduje, sudaryti jiems galimybes mokytis iš savo srities žinovų. „Vinted Akademija“ leidžia mums atsirinkti daugiausiai motyvacijos turinčius talentus, kurie nori tobulėti, prisidėti prie „Vinted“ augimo ir kitaip kurti pridėtinę vertę mūsų organizacijai“, – sako P. Raškevičius.

Pernai „Vinted Akademiją“ baigusi ir pasiūlymo toliau organizacijoje darbuotis sulaukusi „Android“ programuotoja Greta tikina, kad ši patirtis ne tik padėjo jai žengti pirmuosius profesinius žingsnius programavimo srityje, bet ir išmokė svarbiausių darbo komandoje principų. „Kadangi gavome galimybę dirbti su tikru projektu ir gauti patarimus iš geriausių industrijos ekspertų, tai padėjo išlavinti įgūdžius, kurių reikalauja daugelis šios srities darbdavių. Be to, išmokome tikslingai bendradarbiauti – tai programuotojams labai svarbu“, – pasakoja Greta.

Pasak P. Raškevičiaus, „Vinted Akademijos“ atrankose, kurios prasideda rugpjūčio 5 dieną, laukiami kandidatai, jau turintys šiek tiek programavimo, mašininio mokymosi ar kokybės užtikrinimo įgūdžių. Aplikacijas dalyvauti atrankoje norintys galės iki rugpjūčio 16 dienos pateikti „Vinted“ tinklalapio karjeros skiltyje. Atrinkti kandidatai turės įvykdyti jiems atsiųstą užduotį, o geriausieji bus pakviesti į nuotolinį susitikimą aptarti būsimus darbo principus. Atrinkti „Vinted Akademijos“ dalyviai įmonėje apmokamą praktiką atliks nuo šių metų spalio iki gruodžio.

„Mums labai svarbu, kad šis darbas vyktų su praktikantais bendraujant gyvai. Nors pernai akademija vyko vasarą, kuomet studentų užimtumas mažesnis, šiemet dėl pandemijos ją perkėlėme į rudenį. Vis dėlto, situacijai pasikeitus, esame pasiryžę lanksčiai keisti mokymų laiką, kad užtikrintume praktikantų ir savo komandos narių saugumą“, – pabrėžia organizatorius.

Šioje rubrikoje publikuojami įmonių ir organizacijų pranešimai spaudai. Už jų turinį atsako juos atsiuntę asmenys ir jų atstovaujamos organizacijos.

|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Knygų prekyba „Senukuose“: ką dažniausiai renkasi skaitytojai?

Artėjant žiemai ir vėstant orams, vis daugiau laiko praleidžiame namuose. Knygos skaitymas...

„Sidabrinės linijos“ įkūrėjai: kokio santykio su gyvenimu ieškome senatvėje

Santykio žmonėmis svarbos nenuginčysi. Tvarus ir šiltas bendravimas skatina tobulėti, suteikia...

„Western Union Lietuva“: mums rūpi Lietuvos gerovė

Daugiau nei pusšešto tūkstančio savanorystei paskirtų valandų per metus, beveik dešimtmetį...

Pastiprinimas medikams: 15 tonų dezinfekcinio skysčio neatlygintinai keliauja į 15 Lietuvos ligoninių

Pasvalio biodegalų gamybos bendrovė „Kurana“ 15 šalies ligoninių dovanoja 15 tūkst. litrų...

„Lidl“ kartu su Tauragės rajono savivaldybe miestui padovanojo elektromobilių įkrovimo stotelę

Tauragėje vairuoti „žaliąjį“ automobilį nuo šiol bus paprasčiau, nes prekybos tinklas...

Top naujienos

Gydytojas Morozovas pasakė, kaip seksas veikia organizmą (115)

Jo trūkumas pasireiškia mažesniu atsparumu infekcijai, dažnesnėmis onkologinėmis ligomis, prasta...

Įsitikinimas, kad moteris turi patenkinti vyrą, slepia kur kas baisesnę tiesą: tik reta išdrįsta apie tai prabilti (286)

Europoje dar 2014 m. vykdytos apklausos parodė, kad Europos Sąjungoje (ES) viena iš dešimties...

Šio verslo gamyklos Lietuvoje išbando išskirtines inovacijas: štai kaip viskas atrodo iš vidaus (2)

Skirtingose pramonės šakose įdiegiama vis daugiau aplinką tausojančių sprendimų, ne išimtis ir...

Vilniaus ir Kauno eglės – tikros gražuolės: kuri jums patiko labiau? balsavimas (393)

Šiemet kalėdinių eglių įžiebimo šventes sekame nebe miestų aikštėse, o namuose. Vilniaus ir...

Pagaliau: sostinėje įžiebta įspūdinga Kalėdų eglė, kuria žavėsis visa Europa susirinko minia žmonių; papildyta nuotraukų galerija (580)

Vilniaus Katedros aikštėje šeštadienį vakare įžiebta pagrindinė šalies Kalėdų eglė....

Lietuvos valdovė, kuri tapo „blogiete“: net Žygimantas Augustas manė, kad ji kalta dėl Barboros mirties (26)

Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės romanas pavergė lietuvių širdis. Tragiškai...

18 taškų pranašumą iššvaistę ispanai pralaimėjo Izraeliui estai neprilygo rusams

FIBA atrankos į Europos krepšinio čempionatą staigmenos nesibaigia. Šeštadienio vakarą...

Žinių radijas | D+ nariams

Niekada nesibaigianti diskusija: kada santykiuose pereiti prie sekso ir kuri lytis turi dažniau jį inicijuoti?

Ar klausyti tradicijų ir seksualinius santykius pradėti kuo vėliau? O ką duoda ankstesnis intymumo...

Po trijų merginų spiritizmo seanso mįslingai susiklostė jų gyvenimai: sutapimai atima žadą (27)

Tikriausiai visi esame šiek tiek girdėję apie įvairius burtus, spiritizmo seansus. Jaunystėje tuo...

Ūkininkai Žemaitijoje rado aukso gyslą: užsakymų tenka net atsisakyti (77)

Grybų auginimo technologija yra gerokai sudėtingesnė nei kitų žemės ūkio kultūrų, visgi ši...

|Maža didelių žinių kaina