Klausimas

Gerbiamasis Olegai,

kokia gali būti priežastis to, kad vyrui yra išskirtinai svarbus oralinisseksas?

Kas slepiasi už to, kad vyras pasako, jog "įprastai" jis galėtu irnesimylėti, esą svarbiausia jam yra tai, kad neapleisčiau jo "gražuoliuko" (beje,vienoje sekso mugėje, kai mes dar nepažinojom vienas kito, jis užsisakė žiedelį,kurį labai brangina ir mūvi ant savo "galiuko" dieną naktį)?

Vyras įdavė man knygą "Falas", kurioje daugybe paveiksliukų, fotografijų,išsamūs "galiukų" apibūdinimai, pozos ir oralinio sekso metodika. Bet net irtoje knygoje radau parašyta, jog oralinis seksas vyrams yra svarbu, tačiaujis neturėtų VISIŠKAI PAKEISTI MYLĖJIMOSI.

Vyras nori, kad žiūrėčiau porno filmus ir mokyčiausi oralinio sekso,kadangi, stimuliuodama lupomis ir rankomis "gražuoliuką", tik priartinu jį priesėklos išsiveržimo, bet išsiveržia sėkla tada, kai jis prideda porą rankųjudesių. Jis masturbuoja "gražųjį galiuką" valgydamas, sėdėdamas prie kompiuterio,skaitydamas, žiūrėdamas televizorių. Jis primena man kasdien, jei tądienlūpomis ir rankomis nesu "juo" pasirūpinusi.

Nuo pat ryto iki vakaro namie jis vaikšto vienais marškinėliais, be jokiųkelnių. Beje, apatinių kelnaičių, išeidamas iš namų, jis neužsimauna. Jorytinis tualetas ir vonioje praleistas laikas užima trigubai daugiau, nei mano.Meilės laiškuose man, kurių per dieną jis parašo daugybę, vyras pasirašo"Vardas (jo tikrasis vardas) & Gražuoliukas".

Mėnesį gyvename kartu, tačiau per visą šį laiką mylėjomės tik pirmąjąsavaitę. Dabar "viešpatauja" oralinis seksas!

Prieš tai jis gyveno dvejus metus vienas, po griausmingu skyrybų su buvusiapartnere. Ši jį paliko dėl jo kolegos kito verslo partnerio. Mudviejųpažinties pradžioje jis rodė man daugybę tos moters fotografijų ir teigė, kad jibuvo graži, bet "šalta" (nenorėjo mylėtis). Gyvendamas su ja, dėl seksostygiaus, toje pačioje sekso mugėje, kurioje ir nusprendė įsigyti žiedelį"gražuoliukui", mano vyras susipažino su kita moterimi, kuri po to apie trejus metusbuvo jo meilužė. Anot vyro, ši moteris meistriškai elgėsi su jo"gražuoliuku", esą jai prireikdavo poros minučių ir jis švirkšdavo. To turėčiau išmokti iraš.

Dabar nė su viena iš tų moterų nėra jokio ryšio. Dėl kito vyro paliktasmoters (pasak vyro, tai buvo antroji jį palikusi moteris), su kuria vyras gyvenooficialiai, vyras labai sielojosi ir nusprendė daugiau niekada nebevesti bei gyventi vienas.

Tačiau jis vedė. Esu jo žmona, kuri jį beprotiškai myli, tačiau nesupranta,kas gi čia ne taip? Maniau, kad gal išties yra kažkoks nematomas "meilėstrikampis", gal iš tikrųjų jis nori manimi kompensuoti tą paskutiniąją jįpalikusią moterį. Mano išvaizda, mano grimas, jo įtakos dėka esmingai pasikeitė.Tačiau ilgainiui mane tai pradėjo erzint, nes mano pasikeitusi išvaizda manvis labiau priminė tą jį palikusią "blogąją", bet tuo pat metu nenorėjusiąmylėtis moterį.

Vieną dieną neiškentusi pasakiau jam, tai, ką maniau. Tačiau jis paneigėtai. Esą tai tik prasimanymas! Esą jis tenorėjo man patarti, kaip geriau.Tačiau mano išorinis pasikeitimas toks stiprus, kad net ir gatvėje sutikti manepažįstantys žmonės nebeatpažįsta manęs.

Beje, vyro pagrindinis man keliamas reikalavimas - "seksualumas", tačiau to,mano supratimu, ir kitų vyrų ankstesnės (be mano esmingų išoriniųpasikeitimų) reakcijos į mane atžvilgiu, man nestinga.

Būsiu dėkinga, gavusi bent siūlelį šiai raizgalynei išnarplioti.

Marija

Atsakymas

Gerbiama Marija,

Jūs tikriausiai ištekėjote už žmogaus, kuris labai sureikšmina savo lytinį organą ir dėl to, kad šis vyras būtų patenkintas, būtų su jumis, jūs prisitaikote prie jo reikalavimų.

Panašu, kad žmonės prisiriša, susirūpina ir demonstruoja tai, ką nesąmoningai bijo prarasti. Tai - apie jūsų vyrą su jo organu ir apie jus su jūsų vyru.

Manau, kad tai jūsų pasirinkimas. Jeigu jums tai nepriimtina, jūs galite to nedaryti. Jei priimtina - tai jūsų reikalas.

Jei tai įvyksta prieš jūsų sąmoningą pasirinkimą, jūs galite abu traktuoti savo prisirišimus kaip problemas ir kreiptis psichoterapinės pagalbos.

Iki.
Olegas

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Tadas Langaitis atsisako Seimo nario mandato papildyta Gabrieliaus Landsbergio komentaru (247)

Konservatorius Tadas Langaitis atsisako Seimo nario mandato. „Po ilgų diskusijų su šeima ir...

Kuodis įvardijo, kokia bus esminė ekonominė problema po 10 metų (18)

XXI amžius gali Žemę, kaip žmonių planetą, pakeisti į Žemę, kaip robotų planetą, sako...

Per tėvų aplaidumą mergytė nugrimzdo į komą, nuteista motina įpareigota rūpintis vaiko sveikata

Prieš pusantrų metų Gargžduose iki komos sumuštos vos dvejų metų mergytės gyvybę medikams...

Plėšikaujantį sūnų gelbėjusiai teisėjai ištiesė pagalbos ranką: STT įrašai – ne įrodymas (173)

Plėšikaujantį sūnų nuo įkalinimo gelbėjusi ir dėl to Šiaulių gyventojų pasmerkimo per...

Gerieji pavyzdžiai baigėsi: maisto tikrintojai Utenoje pamatė tikrąjį lietuviškos ligoninės maistą (295)

Ketvirtadienį Sveikatos apsaugos ministerijos ( SAM ) inicijuota maisto tikrinimo komisija lankėsi...

Dėl požiūrio į Rusiją susipliekė du buvę diplomatai (148)

Dėl požiūrio, ar gali Vakarai pakeisti Rusiją, ir kaip su tokia realybe gyventi, išsiskyrė...

Įspėja, kad dėl naujų pasiūlymų gali brangti šiluma (17)

Kainų komisija vasario pabaigoje svarstys šilumos supirkimo iš nepriklausomų šilumos gamintojų...

Pingant lėktuvų bilietams lietuviams pabodo tradicinės kelionės – renkasi tolimus kraštus (1)

Atostogos egzotinėse šalyse traukia keliautojus galimybe ne tik pamatyti įspūdingus gamtos...

Naujas Rusijos manevras Sirijoje: Pentagonas įvertino galimą grėsmę (101)

JAV nelaiko rusų penktos kartos naikintuvų „ Su-57 “ grėsme savo karinėms operacijoms...

Grybauskaitė Briuselyje pasisakė apie išmokas ūkininkams (7)

Lietuva siekia, kad skirstant Europos Sąjungos biudžetą tiesioginės išmokos Lietuvos...