G.Kirkilas
Anot G.Kirkilo, tokias išvadas jis padarė peržvelgęs pastarųjų savaičių spaudos publikacijas apie valdančiosios partijos veiklą.

"Seimo nariai, ypač parlamento naujokai, turėtų suprasti, kad dabar esame ne opozicija, o valdančioji partija, todėl mūsų kalbos ir veiksmai akylai stebimi, - Socialdemokratų frakcijos Seime posėdyje bendražygius mokė G.Kirkilas. - Jei Seimo nario pozicija neatitinka partijos nuomonės, jis gali kalbėti tik savo vardu".

Socialdemokratų partijos Informacijos centro vadovo teigimu, LSDP įvaizdžiui ypač pakenkė trijų kairiųjų parlamentarų išvyka stebėti rugsėjo 9-ąją vykusių Baltarusijos prezidento rinkimų.

Lietuvoje nepripažįstamo Baltarusijos parlamento kvietimu Minske apsilankę Seimo nariai Vladimiras Orechovas, Sergejus Dmitrijevas ir Mykolas Pronckus, grįžę į Vilnių, ne šykštėjo gerų žodžių autoritariniais me todais valdomai kaimyninei valsty bei ir gyrė šios ša lies prezidento rinkimų eigą.

Maža to, diktatorišką prezidento Aleksandro Lukašenkos režimą, praėjusią savaitę Seimui svarstant įvykius Baltarusijoje, bandė liaupsinti dar keli Socialdemokratų partijos nariai, Minske net neviešėję.

Tik paraginus Lietuvos Prezidentui Valdui Adamkui LSDP praėjusią savaitę pranešė, jog minėtų socialdemokratų kalbos apie Baltarusijos prezidento rinkimus neatitinka partijos pozicijos, nes LSDP, kaip ir visa Vakarų bendruomenė, rinkimus Baltarusijoje laiko nedemokratiškais.

Dar vienu akmenėliu į socialdemokratų daržą tapo šiai partijai priklausančio Seimo nario Virmanto Velikonio išsišokimas Panevėžyje. Komentuodamas rugsėjo 11-osios teroristų išpuolius Jungtinių Amerikos Valstijų sostinėje Vašingtone ir Niujorke, V.Velikonis Panevėžyje pačius amerikiečius išvadino teroristais ir piktinosi, kad jų oro pajėgos prieš kelerius metus bombardavo Iraką ir Jugoslavijos sostinę Belgradą.

Skandalinga V.Velikonio kalba vėl privertė teisintis socialdemokratų Informacinį centrą. G.Kirkilas praėjusią savaitę žurnalistus tikino, kad antiamerikietiškas jo partijos kolegos pareiškimas neatitinka LSDP pozicijų, nes V.Velikonis, komentuodamas įvykius Amerikoje, išsakęs tik asmeninę nuomonę.

Redakcijos žiniomis, nuo nuolatinio partijos bičiulių "pasisakymų" neigimo pavargęs G.Kirkilas kai kuriems Seimo nariams prasitarė galvojąs apie atsistatydinimą iš Informacinio centro vadovo pareigų. Vakar jis šias kalbas jau vadino netiesa. LSDP Informacinio centro vadovui G.Kirkilui įkyrėjo jo partijos bičiulių išsišokimai.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (320)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Nori uždirbti padėdami išvengti įvestų „Sodros“ mokesčių (52)

Netylant kalboms dėl nuo šių metų įvestų „Sodros“ grindų ir jau prasidėjusių atleidimų,...

Orai: laukia šalčiausia šios žiemos naktis (11)

Antradienio naktis bus bene šalčiausia šią žiemą. Vietomis, rytiniuose ir pietiniuose šalies...

Šimonytė pasakė, ką reikėjo daryt LRT: kliuvo ir Karbauskiui, ir Jakilaičiui (287)

Didesnis Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) finansinių duomenų viešumas būtų apsaugojęs...

Galingas Kuzminsko dėjimas išplėšė dramatišką „AX Armani“ pergalę (12)

Italijos pirmenybėse pirmadienį vakare Milano „AX Armani“ namuose po atkaklios kovos 82:80...

Turi priekaištų vilniečiams: kas jums darosi, kad taip pripratote skųstis? (59)

Per paskutinius kelerius metus teko lankytis aštuoniose Europos valstybių sostinėse ir dar bent...

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ – trilerį išgyvenusi „Panathinaikos“ ir pavydėtinas Lekavičiaus taiklumas prireikė dviejų pratęsimų (6)

Graikijoje Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Luku Lekavičiumi namuose po dviejų pratęsimų...

Ramūnas Bogdanas. Pirmieji Narcizo metai Baltuosiuose rūmuose (38)

2017 m. sausio 20 d. įvyko 45-ojo JAV prezidento inauguracijos ceremonija. Juo tapo verslininkas ir...

Vienuoliktokų tėvams – bauginanti žinia apie itin užkrečiamą ligą (98)

Pirmadienį Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokų tėvai informuoti dėl...