aA
Dėl smarkaus vėjo (56 km/h) finaliniai plaukimai, kurie turėjo prasidėti 9 valandą ryte vietos laiku, buvo nukelti 6 valandomis.

Pirmajame finaliniame plaukime dalyvavo ir Lietuvos irkluotojas Alvydas Duonėla. 500 m vienviete baidare nuplaukęs per 2 minutes 4,59 sekundės A. Duonėla užėmė septintą vietą, nugalėtojui finiše pralaimėjęs 6,75 sekundės. Auksą šioje distancijoje iškovojo norvegas Knutas Holmannas (Knutas Holmanas).

Vokietė irkluotoja Birgit Fischer (Brigita Fišer) tapo pirmąja Vokietijos sportininke, iškovojusia 7 olimpinius aukso medalius. Sekmadienį poroje su Katrina Wagner (Katrina Vagner) ji laimėjo dviviečių baidarių 500 m distanciją.

38-erių metų Vokietijos irkluotojos medalių kolekcija galėjo būti ir gausesnė. 1984 metais tuometinė VDR boikotavo Los Andželo (JAV) olimpines žaidynes.