aA
Amerikietės seserys Venus (Vynus) ir Serena Williams (Serena Viljams) laimėjo Sidnėjaus olimpiados teniso turnyro moterų dvejetų varžybų auksą, ketvirtadienį finale 6:1, 6:1 nugalėjusios Olandijos porą - Kristie Boogert (Kristi Bogert) ir Miriam Oremans (Mirjam Oremans).
V. Williams pakartojo tautietės Helen Wills (Helenos Vils), rungtyniavusios 1924 metų olimpiadoje, pasiekimą ir tapo antrąja tenisininke, iškovojusia olimpinį aukso medalį vieneriose žaidynėse. JAV tenisininkė tapo olimpine čempione ir vienetų, ir dvejetų varžybose.

Bronza atiteko Belgijos tenisininkėms Els Callens (Els Kalens) ir Dominique Van Roost (Dominik Van Rost), kurios kovoje dėl trečiosios vietos trečiadienį 4:6, 6:4, 6:1 nugalėjo Natašą Zverevą ir Olgą Barabanščikovą iš Baltarusijos.