aA
Ankstų šeštadienio rytą olimpiados medalius Sidnėjuje dalijosi irkluotojai-akademikai. Septyniose rungtyse medalius iškovojo 16 šalių sportininkai. Lietuvos sirgalių žvilgsniai buvo nukrypę į moterų porinės dvivietės įgulą - Birutę Šakickienę ir Kristiną Paplavskają. Lietuvos irkluotojos pateisino gerbėjų lūkesčius, ir, įveikusios distanciją per 7 minutes 01,71 sekundės, pelnė bronzos medalius.
Tai antrasis Lietuvos iškovotas apdovanojimas Sidnėjuje. Pirmadienį auksą stendinio šaudymo varžybose pelnė Daina Gudzinevičiūtė.

Moterų porinių dviviečių finalą laimėjo Vokietijos irkluotojos, beveik penkiomis sekundėmis aplenkusios sidabrą pelniusias olandes ir daugiau kaip šešiomis - bronzos medalius iškovojusias Lietuvos sportininkes.