Lietuvos futbolo padangę sudrebino nauja sensacija. Kovoje dėl “Apkaltos” taurės favoritu laikomas klubas “Tvarka” antradienį pasirašė kontraktą su vienu perspektyviausių Rusijos saugų Viktoru Uspaskhemu. Ekipos atstovė spaudai kontrakto trukmės bei finansinių sąlygų nekomentavo.
Tiek futbolo ekspertai, tiek ekipos treneriai tvirtina, kad su V. Uspaskhemo atėjimu į klubą siejamos didelės viltys. Pabrėžiama, kad šio žaidėjo talentas labai padės kovoje su pagrindiniu konkurentu dėl taurės, futbolo klubu “Išrinktieji”.

“Tarpsezonyje komandą palikus keliems pagrindinės sudėties futbolininkams atsirado spragų, kurias šiuo metu ir bandome užlopyti” – kalbėjo “Tvarkos” vyriausiasis treneris ir pagrindinis rėmėjas Jurijus Goranas Boriksonas. “Viktoras puikiai smūgiuoja, gerai mato lietuvišką futbolo aikštę ir gali būti puikus žaidimo organizatorius. Manau, jo nesavanaudiškas žaidimas padės mūsų pagrindiniam puolėjui belgui Ramusui van der Rolandui (Ramus van der Rooland) atsidurti tokiose pozicijose, kur beliks tik įmušti įvartį. Taip pat, reikia pabrėžti, kad jo populiarumas stipriai padidins mūsų reitingus ir padės pasirašyti pelningus kontraktus su rėmėjais”.

“Atėjau į šią ekipą norėdamas žaisti gražų, nekorumpuotą futbolą. Pagrindinė mano sąlyga buvo ta, kad van der Rolandas muštų įvarčius į priešininkų vartus” – taip savo naująjį kontraktą komentavo pats Viktoras Uspaskhemas.

Dauguma Lietuvos futbolo ekspertų pritaria J. G. Boriksonui ir dėl ekonominio sandėrio aspekto. Neseniai atliktos apklausos parodė, kad V. Uspaskhemas savo virtuozišku žaidimu apžavėjo didelę dalį lietuvių ir yra vienas mėgiamiausių žmonių šalyje. Ypatingai jo žavesys traukia moteris, o tai gali dar labiau padidinti tiek “Tvarkos” populiarumą, tiek pačio futbolo, kuriuo tradiciškai iki šiol domėjosi tik vyrai, apskritai. Pabrėžiama, kad klubui jo įsigijimas turėjo atsieiti labai nebrangiai, kadangi sezono metu žaidėjas paliko savo ankstesnę komandą, o materialinę gerovę užsitikrino pasirašęs ilgalaikį kontraktą su vienu didžiausių maisto pramonės koncernų Lietuvoje ir tapęs jų reklaminiu veidu.

Tačiau futbolo ekspertai taip pat pažymi, kad didžiausia “Tvarkos” problema lieka gynybinė grandis. Komandą paliko pagrindinis gynybos ir vartų saugumo užtikrintojas turkas vartininkas Aču ir kol kas realios pamainos jam nėra. Pagrindinės sudėties gynėjai lenkas A. Katkievskis ir ispanas Valentino kol kas žaidžia neužtikrintai ir padrikai. Žymus Lietuvos futbolo komentatorius V. Radžvilevičius sakė, kad tai natūralus žingsnis, kuris anksčiau ar vėliau būtų įvykęs. “Tai labai panašūs ir vienas kitą puikiai suprantantys žaidėjai. Jų tikslas vienas ir toks pat, todėl natūralu, kad juos dabar matysime vienoje ekipoje. Tačiau pagrindinių jų priešininkų, futbolo klubo “Išrinktieji” puolėjų duetas netapo mažiau pavojingas. Portugalas Arturo Pauleta ir brazilas Aloyzo šiuo metu demonstruoja puikią formą, tą įrodo ir tai, kad jie rezultatyviausi “Apkaltos” čempionato žaidėjai.

“Išrinktieji” ekipos lyderis A. Pauleta šį įvykį pavadino moraliniu spaudimu. “Mes tikrai nenuleisime rankų ir kovosime iki galo. V. Uspaskhemas tikrai sustiprins priešininkų ekipą, tačiau mūsų tai neišgąsdino”.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Perėjusi tikrą pragarą žydė į Vilijampolę grįžo ieškoti užkastos dėžės (137)

Izraelyje šiuo metu gyvenanti Kaune gimusi Dita Šperling savo akimis regėjo, kaip baltaraiščiai...

Lenkijos ekonomikos architektas: sukame pavojingu keliu (89)

Pirmosios nekomunistinės Lenkijos vyriausybės finansų ministras Leszekas Balcerowiczius sako, kad...

Šveicarų specialistai įvertino Gedimino kalno gelbėjimo planą: tikrai yra dėl ko nustebti (531)

Lietuvos mokslininkai ir specialistai vis dar nesutaria, kaip gelbėti Gedimino kalną. Kol mūsų...

Išvardijo, kodėl nepritaria progresiniams mokesčiams (3)

Finansų ministerija nepritaria Seime jau svarstomiems siūlymams įversti progresinius mokesčius:...

Paprastas žingsnis, padėsiantis išvengti 75 proc. šio vėžio atvejų (7)

Prasidėjo Europos gimdos kaklelio vėž io prevencijos savaitė, kurios šūkis „Sumažink savo...

Brangi nafta kelia ne tik benzino kainas (75)

Dėl pabrangusios naftos kyla ir degalų kainos. Analitikai perspėja – jeigu taip bus ir toliau,...

Iš Rusijos stačiatikių vyskupo – akibrokštas Putinui (219)

Vienas Rusijos stačiatikių vyskupas pirmadienį pareiškė, kad per kovą vyksiančius šalies...

Garsenybėms – metų mados egzaminas. Kam pavyko jį išlaikyti? M. Palaikytės verdiktas (148)

Pramogų pasaulio apdovanojimų rengėjai garsiai skelbė – tai metų renginys. Tad įžymybės...

55-erių Ingeborga Dapkūnaitė parodė su surogatine motina susilauktą sūnų (17)

Garsi aktorė Ingeborga Dapkūnaitė parodė savo atžalą. Visuomenė nedelsiant sureagavo į žinią...