Per kelis pastaruosius metus lyg grybai po lietaus Lietuvoje pradėjo dygti interneto kavinės ir kompiuterinių žaidimų klubai. Vienas iš jų, Vilniuje įsikūrusi “Bazė”, garsėja “Counter-Strike” žaidimo turnyrais ir malonia aplinka. Be to, penktadienį švenčia savo pirmąjį gimtadienį.
Ta proga apie naujos rūšies verslą kalbamės su “Bazės” projektų vadovu Gyčiu Junevičiumi.

Kaip buvo įkurtas klubas “Bazė”?

Sumanymą puoselėjome gana ilgai. Iš pradžių atidarėme klubą Šeškinėje, o tik po to centre. Pati idėja man visą laiką atrodė patraukli, nors tai gana keblu finansiškai - dėl nepalankios situacijos rinkoje, esame priversti nuolatos mažinti kainas. Daug kam atrodo, kad šis verslas leidžia greitai praturtėti, deja, tai iliuzija.

Iš pradžių ketinome steigti ne žaidimų klubą, bet mini verslo centrus, orientuotus tik į solidžius klientus – verslininkus. Norėjome suteikti jiems galimybę naudotis kompiuteriais, internetu, faksais, telefonais, spausdintuvais, žodžiu, viskuo, ko reikia aktyviai plėtojant verslą. Tačiau, ištyrus rinką, paaiškėjo, kad toks mini verslo centras nebus paklausus – žmonėms reikia pramogų.

Taip mūsų pirminę idėją pakeitė sumanymas įsteigti kompiuterių ir interneto paslaugų klubą. Džiugina, kad žaidimus laisvalaikiu užsidegę žaidžia tie patys jauni verslininkai, kuriems rengėmės steigti verslo centrus. Atidarę klubą strategiškai patogioje vietoje, sostinės centre, visą laiką ir jėgas skyrėme jo plėtrai. Teko atsisakyti klubo Šeškinėje.

Kokia jūsų sėkmės paslaptis? Kodėl jūs vadinami geriausiais?

Lankytojai mus mėgsta todėl, kad mes jais rūpinamės. Stengiamės maksimaliai patenkinti klientų pageidavimus, lanksčiai reaguoti į pokyčius rinkoje. Jaukią klubinę aplinką sukuria ne tik periodiškai rengiami konkursai, pramoginiai renginiai. Viskas prasideda švariomis grindimis, tvarkingais kompiuterine technika.

Mūsų credo - “visur būti geriausiais”, nes versle išlieka stipriausi. Nors ir nujaučiame, kad gal būt esame rinkos lyderiai, neleidžiame sau užmigti. Pirmavimas mūsų nesvaigina, priešingai, įpareigoja būti aktyviais ir kūrybingais.

Ar ketinate ateityje rengti kompiuterinių žaidimų turnyrus?

Klubas “Bazė” sugebėjo pritraukti per šimtą penkiasdešimt dalyvių į žaidimo “Half-Life: Counter-Strike” turnyrą. Ir šis renginys atsipirko. Negirdėjau, kad Lietuvoje tai dar kam nors būtų pavykę. Norime rengti tokius turnyrus ir ateityje.

Deja, Lietuvos žaidėjai gana pasyvūs. Jei pavyks jų pasyvumą įveikti, turnyrus, o galbūt ir ištisus metus vykstančius čempionatus, mielai rengsime ir ateityje.

Kokių pramogų “Bazės” gimtadienio proga gali tikėtis vilniečiai?

Per šiuos metus mes supratome, kas yra mūsų klientai ir ko jiems reikia. Rugpjūčio 24 d. (penktadienį) Vilniaus gatvėse ir Sereikiškių parke vyksianti gimtadienio fiesta skirta aktyviems, azartiškiems žmonėms, ne tik žaidėjams. Visą dieną kariniais džipais važinėsianti “Bazės” komanda linksmins vilniečius miesto gatvėse: rengs konkursus, dalins prizus.

17.30 Sereikiškių parke vyks dažasvydžio turnyras. Dažasvydis labai primena vieną iš dabar populiariausių žaidimų “Half-Life: Counter-Strike”.

Mūsų lankytojus nudžiugins ir tai, kad atnaujinome dalį klubo interjero, visose salėse įrengėme kondicionavimo sistemą, jau greitai turėsime per penkiasdešimt kompiuterių. Kitos pramogos kol kas tegul bus paslaptis.

Kokia bus interneto svetainės www.base.lt ateitis?

Drįsčiau teigti, kad kaip ir klubas, mūsų tinklapis per metus tapo savo srities lyderiu. Mūsų specializacija - kompiuteriniai žaidimai. Mes nekonkuruojame su portalais, kurie rašo apie viską.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Liūdnai pagarsėjęs „Lexus“ vairuotojas: gavau nuo pareigūnų normaliai (24)

Ketvirtadienį į Vilniaus miesto apylinkės teismą atžygiavo liepos mėnesį siautėjęs...

Darbo vietą susikūrė atsidūrusi gyvenimo duobėje: liko viena su dvynukais ant rankų (15)

Su Lina Šukiene susitikome jos įkurtame vaikų žaidimo kambaryje. Švelniais spalvų tonais...

Vis daugiau paauglių tampa žudikais: skaičius išaugo beveik trigubai (147)

Lietuvos policija pastebi nerimą keliančią tendenciją: vis daugiau paauglių nesibaido paimti...

Karbauskis žada išviešinti dalį LRT dokumentų: to net nebuvo įmanoma įsivaizduoti papildyta Siaurusevičiaus komentaru (901)

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis žada paviešinti dalį Lietuvos radijo ir...

Kaip veiks vienintele likusi Valstybinių miškų urėdija

Lietuvoje nebeliko 42 valstybinius miškus valdžiusių urėdijų – antradienį Registrų centras...

Ekspertas: po „Brexit“ britams reikėtų imtis naujo vaidmens Europoje (5)

Politikos komentatorius Edwardas Lucasas teigia, kad Didžioji Britanija pernelyg ilgai...

Gyvai / Eurolygos mūšis Kaune: „Žalgiris“ – Valensijos „Basket“ (10)

Dar emocijoms po pralaimėjimo Bamberge neatslūgus Kauno „Žalgirio“ (11-7) laukia naujas...

Plinta naujas sukčiavimo būdas – Lietuvoje jau yra nukentėjusiųjų (143)

Pažadais apie lengvai uždirbamus pinigus patikėję ir nepatikimose interneto svetainėse į...

Maskvos reakcija į Ukrainos sprendimą: tai pasiruošimas karui (71)

Rusija ketvirtadienį pareiškė, kad naujas Ukrainos priimtas įstatymas, pripažįstantis...

Siūloma PVM taikyti lanksčiau (12)

Ketvirtadienį Europos Komisija pateikė siūlymus dėl taisyklių, kuriomis siekiama leisti...