-
Šiandien

Siūlo pertvarkyti daželių valdymo sistemą – kiekvienam mikrorajonui po vieną vadovą ir pavaduotoją 1 min.

Kadangi dabar visi, kas netingi siūlo idėjas Lietuvai, tai nutariau ir aš prisidėti prie pastarųjų rato. Mano idėja labai paprasta, kai kam ji pasirodys eretiška, bet, manau, ypač praktiška tiems, kurie šiuo metu augina darželinukus.

Keitėte telefono ekraną? Susirūpinkite savo duomenų saugumu 1 min.

Remiantis mobiliojo ryšio operatorius „O2“ duomenimis, pusė visų išmaniųjų telefonų naudotojų yra bent kartą sudaužę savo įrenginio ekraną – net 7,5 milijonai britų naudoja telefonus su sudaužytais ekranais.

Matuko istorija: G. Kontenis teismo salėje toliau rengia šou 2 min.

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas toliau tęsė bylą, kurioje Monika Kaziukaitytė ir jos sugyventinis Gediminas Kontenis yra kaltinami žiauriu nusikaltimu – mirtinai sumušė mažametį M. Kaziukaitytės sūnų. Prieš teismo posėdžius jau nekartą labai emocingai savo įvykių...

Islandijoje įamžinta naujausia „Atwins“ haute couture kolekcija – tarsi iš ateities 9 min.

Įvaizdžio kūrimo komanda „ Atwins “ su pastiprinimu išvyko į kontrastingąją Islandiją fotografuoti ir filmuoti ateities tendencijų – jau nuo metų pradžios kurtos, išgrynintos ir iki smulkmenų sudėliotos naujausios kolekcijos „Glitter“.

Dingusio baikerio istorijoje – naujos detalės, bylą perėmė sunkius nusikaltimus tiriantys pareigūnai (1) 10 min.

Garsiai nuskambėjusioje Aivaro Kilkaus dingimo istorijoje daugėja neaiškių detalių. Varėnos rajone buvo rastas apgadintas jo motociklas ir šalmas. Sklinda kalbos apie galimą suorganizuotą vyro užpuolimą dėl pinigų ir dokumentų. Aivaro dingimo bylą perėmė Vilniaus apskrities...

„Ford“ atšaukia apie 1,3 mln. automobilių 12 min.

JAV automobilių gamintoja „Ford atšaukia apie 1,3 mln. automobilių Šiaurės Amerikoje dėl durelių defektų, trečiadienį pranešė AP. Atšaukiami 2015-2017 m. gamybos pikapai „ Ford F-150 “ ir „Ford Super Duty“. Dauguma automobilių su defektais buvo parduoti Jungtinių...

A. Skujytės istorija: kaip Lietuva iškovojo pirmą olimpinį sidabrą 1 dalis 18 min.

Taškas padėtas. Viena garsiausių Lietuvos sportininkių septynkovininkė Austra Skujytė nutarė baigti karjerą. Beveik du dešimtmečius profesionaliajame sporte praleidusi 38-erių lengvaatletė turi ką papasakoti – gyvenimas JAV, „nešvarios“ konkurentės, džiaugsmo ašaros...

Iš britų premjerės – gera žinia JK gyvenantiems ES piliečiams (1) 22 min.

Londono ir Briuselio susitarimas dėl Europos Sąjungos ( ES ) šalių piliečių teisių Didžiojoje Britanijoje „yra pasiekiamas ranka“, prieš prasidedant ES viršūnių susitikimui teigė Jungtinės Karalystės (JK) ministrė pirmininkė Theresa May .

Lietuviai vis dažniau praneša apie neteisėtą ar žalingą turinį internete 22 min.

2017 m. III ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 1069 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete.

Gavę laiškus tūkstančiai susirūpino būsima pensija (15) 27 min.

Gavę " Sodros " laiškus tūkstančiai gyventojų susirūpino būsima pensija ir pasikalbėjo su darbdaviais dėl algos kėlimo. Tai rodo duomenys apie darbuotojų algas, kuriuos ketvirtadienį pristatė pati „Sodra“.

Jau netrukus - 8-asis „Vaikštančių numirėlių“ sezonas: kviečia prisiminti svarbiausias akimirkas 27 min.

Iki aštunto „ Vaikštančių numirėlių “ sezono premjeros laukti liko tik kelios dienos, tad kultinio serialo kūrėjai nutarė priminti keletą esminių dalykų, kuriuos žiūrovams reikia žinoti iki naujo sezono pradžios. Tekste rasite ir užuominų apie ankstesnįjį sezoną, tad jei...

Aktualu artėjant žiemai: kada negalioja draudimas (1) 27 min.

Vėluojantys pakeisti sezonines padangas arba važinėjantys nudėvėtomis smarkiau nei leistina vairuotojai itin rizikuoja savo ir kitų eismo dalyvių saugumu. Padangos yra vienintelė tarpinė grandis tarp automobilio ir kelio paviršiaus, tad gera jų būklė – kritiškai svarbi eismo...

Kaune spūsčių metu susidūrė net 4 automobiliai 27 min.

Ketvirtadienio ryta Kaune susidūrė 4 automobiliai. Policija praneša, kad sužeistų nėra, tačiau Veiverių gatvėje susidarė spūstys.

S. Skvernelis: su akademiniu nesąžiningumu aktyviau kovoti turėtų pati bendruomenė (5) 28 min.

Premjeras Saulius Skvernelis sako, kad kovojant su akademiniu nesąžiningumu svarbi akademinės bendruomenės pozicija bei reikalingas aktyvesnis prižiūrinčios institucijos darbas.

Ekspertai: K. Sobčiak gavo Kremliaus pritarimą (44) 55 min.

Ksenija Sobčiak teigia esanti pasiruošusi 2018 metais kautis dėl Rusijos prezidento posto. Ekspertų vertinimu, televizijos laidų vedėja pelnė Kremliaus pritarimą ir gali drąsiai dalyvauti rinkimuose kaip stipriausia opozicijos kandidatė, skelbia rbc.ru.

Lenkijos katalikų lyderis grasina suspenduoti prieš migrantus nusiteikusius kunigus (4) 1 val.

Lenkijos Katalikų Bažnyčios garbės lyderis trečiadienį sakė suspenduosiantis visus kunigus, dalyvaujančius demonstracijose prieš migrantus.

„Dow Jones“ indeksas pirmą kartą viršijo 23 tūkst. punktų ribą 1 val.

Jungtinių Valstijų vertybinių popierių rinkos indeksas „Dow Jones“ pirmą kartą istorijoje viršijo 23 tūkst. punktų ribą, nes geri IBM veiklos rezultatai paskatino lūkesčius dėl visos ketvirtinių įmonių veiklos rezultatų skelbimo sezono.

Apie artimo draugo netektį viešai prabilęs Kanados premjeras J. Trudeau nesulaikė ašarų (1) 1 val.

Su ašaromis akyse Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau išreiškė pagarbą „The Tragically Hip“ grupės vokalistui ir lyderiui Gordui Downie praėjus kelioms valandoms po paskelbtos informacijos apie muzikanto mirtį.

Politologas: Prezidentės reitingą paveikė ir mažesnis jos matomumas (9) 1 val.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumo kritimą galima iš dalies paaiškinti mažesniu politikės dalyvavimu viešumoje ir netgi artėjančiais Prezidento rinkimais, teigia politologas Algis Krupavičius, apklausai rodant sumažėjusį gyventojų palankumą dabartinei šalies vadovei.

Aiškėja, kas skandina liberalus: pergudravo patys save (127) 1 val.

Teisėsaugos įtarimų užkluptas Liberalų sąjūdis , rengęs priešrinkiminius mokymus savo nariams per partiečio Šarūno Gustainio įsteigtą „Taikomosios politikos institutą“, bet šių išlaidų nedeklaravęs, gali skaudžiai už tai atsakyti. Šioje istorijoje į viešumą kyla ne...

Šilutės rajone žiaurus smurtas šeimoje – nepilnametę daužė elektros kabeliu bei diržu (17) 1 val.

Policija gavo pranešimą apie žiaurų tėvų smurtą prieš keturiolikmetę dukrą. Šie mergaitę talžė ne tik odiniu diržu, bet ir elektros kabeliu. Už tokį elgesį tėvas ir motina uždaryti į areštinę.

Naujove mokyklose abiturientai nesusidomėjo (4) 1 val.

Pirmą kartą suteikta galimybe pasirinkti brandos darbą, kaip mokyklinio egzamino alternatyvą, pasinaudojo tik kiek daugiau kaip procentas abiturientų. Atlikę šį darbą ir išlaikę lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą, abiturientai gali gauti brandos atestatą.

Nakties įvykiai Trakų rajone primena garsųjį I. Molotkovo pabėgimą (29) 2 val.

Vėlaus spalio 18-osios vakaro įvykis Trakų r. Aluonos kaime primena garsiąją Igorio Molotkovo pabėgimo istoriją. Ketvirtadienio ryto policijos suvestinėse, skirtose žiniasklaidai, apie tai nė neužsimenama.

Seksualiai išnaudota olimpinė čempionė: man tepasakė, kad tai „medicininis“ gydymas (68) 2 val.

Olimpinė čempionė, 21-erių gimnastė JAV McKayla Maroney teigia, kad ji kelerius metus buvo seksualiai išnaudojama olimpinės rinktinės gydytojo, nors su prievarta susidūrė tuomet, kai jai tebuvo vos 13 metų.

6 didžiausios socialinių tinklapių blogybės (8) 2 val.

„Omidyar Group“, „Democracy Fund“ ir „Omidyar Network“ atliko bendrą tyrimą, kuriuo buvo siekiama išsiaiškinti ryšį tarp socialin ės žiniasklaidos ir demokratijos. Gauti rezultatai nustatė šešias sritis, kuriose socialiniai tinklai tapo tiesiogine grėsme demokrat iniams...

Turtuoliai tik turtėja: ypatingai prabangių automobilių gamintojai mėgaujasi pardavimais (1) 2 val.

Tenka pripažinti akivaizdžią tiesą: paprastu pagyvenusiu sportiniu automobiliu vis sudėtingiau nustebinti kaimynus. Pardavimai automobilių pramonės išskirtinių egzempliorių sektoriuje auga kur kas greičiau nei pastebimai kuklesnių variantų segmente.

Šaudynės Merilande: įtariamasis sulaikytas (22) 2 val.

Policija suėmė vyrą, kaip įtariama, trečiadienį nušovusį tris žmones ir dar du sužeidusį per išpuolį viename Merilando verslo parke, taip pat pašovusį dar vieną asmenį kaimyninėje Delavero valstijoje.

Lietuvos ūkininkų problemas išvardins eurokomisarui (3) 3 val.

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas su eurokomisaru Philu Hoganu, atsakingu už žemės ūkį, aptars Europos Komisijos (EK) galimybes paremti nuo liūčių nukentėjusius Lietuvos ūkininkus.

Vilniaus socialdemokratai pateikė darbų sąrašą koaliciją lipdantiems liberalams (3) 3 val.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyriaus taryba ketvirtadienio vakarą svarstys savo vaidmenį būsimoje valdančiojoje daugumoje.

Kaip kovoti su nuolat nusėdančiomis dulkėmis (11) 3 val.

Tikrai apmaudu, jei dar vakar švara tviskėję namai šiandien vėl pilni dulkių, tarsi jas valę būtumėte prieš kokią savaitę. Nuolatinis dulkių kaupimasis ant grindų ir baldų paviršių gali tapti vienu iš didžiausių iššūkių tiems, kuriems svarbu, kad namai visada būtų...

K. Masiulis. Svarbiau ne Prezidento rinkimai, o kas taps ūkio ministru (7) 3 val.

Visuomenėje ir žiniasklaidoje jau prasidėjo diskusijos, kas galėtų tapti naujuoju Lietuvos Respublikos Prezidentu, tačiau rinkimai dar toli ir iki to laiko politikai dar gali nuveikti nemažai darbų. Viena iš sričių, kurioje reikia aiškios strategijos, tvirto plano ir ryžtingų...

M. Ubartas. Ko Kaune trūksta jaunimui? (8) 3 val.

Miesto vizijos išgryninimas, karjeros galimybių sudarymas, konkurencinga darbo rinka ir socialinės gerovės užtikrinimas jaunimui – tai yra svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia koncentruotis Kauno savivaldybei, siekiant sustabdyti jaunų žmonių emigraciją tiek į užsienį, tiek į...

VRK spręs, ar pripažinti Liberalų sąjūdį šiurkščiai pažeidus įstatymą (20) 3 val.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį spręs, ar pripažinti Liberalų sąjūdį šiurkščiai pažeidus įstatymą dėl politinės kampanijos finansavimo per 2016 metų Seimo rinkimus.

D. Grybauskaitė vyksta į viršūnių susitikimą tartis dėl „Brexit“, ES reformų (20) 3 val.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį išvyksta į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą, kur bus aptariamos derybos dėl britų pasitraukimo iš bendrijos bei bloko reformų planai.

Seimui pristatomi valstybės, „Sodros“ir PSDF 2018 metų biudžetų projektai (7) 3 val.

Seimui ketvirtadienį pristatomi 2018 metų valstybės ir „Sodros“ bei Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžetai.

Ar Austrijos dešinioji koalicija taps nauju išbandymu ES? (14) 3 val.

Pergalę Austrijos parlamento rinkimuose švenčia konservatyvių pažiūrų Sebastianas Kurzas, tačiau prieš pradėdamas formuoti vyriausybę, jis turėtų labai atidžiai įvertinti pavojus, kuriuos galimai sukeltų jo partnerystė su kraštutinės dešinės Laisvės partija, teigia...

Pigios garsenybių grožio paslaptys arba kaip dar gali būti panaudotas flomasteris, majonezas ir lipni juosta? (2) 3 val.

Jų sąskaitose – milijonai. Tad veikiausiai visi galvoja, kad jų vonios lentynėlės nukrautos brangiausių kremų ir losjonų indeliais, padedančiais garsenybėms atrodyti pačioms gražiausioms. Tačiau daug kas nustebtų sužinojęs, kad garsios ir turtingos moterys naudojasi pigiomis ir...

Neįtikėtina 1,8 mln. dolerių istorija: kaip apsišaukėlis direktorius į kinų pinigus kėsinosi (14) 4 val.

Pasirodo, Lietuvoje įmanoma be akcininkų žinios pasiskirti įmonės direktoriumi, o po to galimai pasikėsinti į jos sąskaitoje esančias lėšas. Tam tereikia žinoti šiek tiek neviešos informacijos ir turėti daug drąsos, o galbūt – įžūlumo.

Kas vyktų, šalyje įvedus karo padėtį: 1940-ųjų situacija nepasikartos (563) 4 val.

Laikini žmogaus teisių ir laisvių apribojimai, komendanto valanda, judėjimo laisvės apribojimai, asmenų sulaikymas, turto rekvizavimas, kainų reguliavimas – tai tik dalis priemonių, kurių gali imtis valstybė, šalyje įvedus karo padėtį. Šią apibrėžiantį 17 metų senumo...

„Energijos“ ledo ritulininkai pralaimėjo Gardino ekipai (4) 8 val.

Baltarusijos ledo ritulio antrojo diviziono čempionato rungtynėse trečiadienį Elektrėnų „Energijos“ komanda namuose 1:5 (0:2, 1:3, 0:0) pralaimėjo Gardino „Neman-2“ ekipai.

Kaip palaikyti gerus santykius su tėvais ir uošviais? (2) 10 val.

„Kai man buvo keturiolika, mano tėvas man atrodydavo toks neišmanėlis, kad vos pakęsdavau jo draugiją. Kai man suėjo dvidešimt vieneri, nustebau pamatęs, kiek daug jis per tuos septynerius metus išmoko“ (Markas Tvenas).

Gyvenimas tapo nebemielas: kaip išsikapstyti? (11) 10 val.

Būsena, kai gyvenimas tampa nebemielas, nebedžiugina tai, kas buvo svarbu anksčiau, laikoma depresijos požymiu. O pasveikimas suprantamas kaip sugrįžimas prie to gyvenimo, kuris buvo prieš depresiją.