-
Šiandien

Britų žvalgyba: rusai iš sandėlių traukia 50 metų senumo tankus – jiems bus problemų 16 min.

Jungtinės Karalystės gynybos ministerija teigia, kad Rusijai taip trūksta modernios, mūšiams paruoštos technikos, kad teko iš sandėlių išsitraukti 50 metų senumo tankus.

Scholzo kalba Davose nuvylė Ukrainos ambasadorių Berlyne 2 val.

Ukrainos ambasadorius Berlyne Andrijus Melnykas, reaguodamas į Vokietijos kanclerio ketvirtadienį Davose pasakytą kalbą, apkaltino Olafą Scholzą lyderystės stoka ir Ukrainos interesų nepaisymu.

Pentagonas suskaičiavo apie tūkstantį Ukrainoje sunaikintų Rusijos tankų 2 val.

Rusija per karą Ukrainoje neteko maždaug tūkstančio tankų ir daugiau kaip 350 artilerijos sistemų, taip pat apie tris dešimtis bombonešių ir daugiau kaip 50 sraigtasparnių.

Suomijos premjerė: pasitikėjimas Rusija prarastas ištisoms kartoms 2 val.

Suomijos ministrė pirmininkė Sanna Marin ketvirtadienį viešėdama Kijeve sakė, kad po įsiveržimo į Ukrainą Rusijai prireiks dešimtmečių, kad pataisytų savo reputaciją pasaulyje.

Karas Ukrainoje. Ukraina pripažįsta nedidelį teritorijos praradimą, Baltarusijoje – nerimą keliantys ženklai JAV suskaičiavo Rusijos nuostolius 4 val.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos pripažino, kad Rusijos pajėgos padarė pažangą Donecko srityje – užėmė vieną gyvenvietę apie 16 kilometrų atstumu nuo svarbaus Bachmuto miesto, skelbia CNN.