-
Šiandien

Socialdemokratų skyrybos: atskilėliai pasirinko pavadinimą (5) 23 min.

Seime besiskiriantys socialdemokratai susitarė dėl frakcijų pavadinimo.

B. Bradauskas: tegul visi išvažiuoja (22) 28 min.

„Tegul visi išvažiuoja – ir tie, kuriems reikia, ir tie, kuriems nereikia. Tuomet aš svarstysiu, ar grįžti į Seimą“, – apie galimybę parlamente pakeisti Gediminą Kirkilą LRT.lt sako buvęs Seimo narys socialdemokratas Bronius Bradauskas .

V. Juozapaitis prisikalbėjo: ministerija prašo nurodyti konfidencialios informacijos šaltinį (9) 1 val.

Kultūros ministerija prašo Seimo konservatoriaus Vytauto Juozapaičio paaiškinti jo teiginius apie turimą konfidencialią informaciją apie konkursą į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovus.

Rinkimų kampanija prasideda? Bankininkas G. Nausėda – naujame amplua (289) 1 val.

Ekonomistas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda trečiadienio vakarą debiutavo kiek neįprastame jį pažįstantiems žmonėms amplua. Vienas populiariausių, remiantis sociologinių apklausų duomenimis, asmenų šalyje tapo teatro kritiku.

Prezidentė: jau turime kalbėti apie karinį Šengeną (51) 2 val.

„Zapad“ pratybos parodė, kad turime kalbėti apie supaprastintą karinės technikos judėjimą tarp Europos Sąjungos (ES) šalių. Taip LRT RADIJUI sako prezidentė Dalia Grybauskaitė . Anot jos, vadinamasis karinis Šengenas yra tik vienas iš klausimų, kuris bus aptariamas ES lyderių...

Apklausa: konservatoriai neužleidžia partijų reitingo viršūnės (85) 2 val.

Populiariausia politinė partija Lietuvoje šiuo metu tebėra opoziciniai konservatoriai, nuo jų nedaug atsilieka valdantieji „valstiečiai ir žalieji“, o treti - socialdemokratai, rodo naujausia apklausa.

Susipykę socialdemokratai dalijasi frakcijos pavadinimą ir patalpas (26) 3 val.

Skylant Socialdemokratų partijos frakcijai Seime vyksta šio pavadinimo dalybos. Partijoje likę socialdemokratai nutarė pradėti derybas su buvusiais bendražygiais dėl minėto frakcijos pavadinimo, tuo metu vadinamieji maištininkai nutarė geruoju jį atiduoti ir ketvirtadienį pakeitė...

Gavę laiškus tūkstančiai susirūpino būsima pensija (115) 4 val.

Gavę " Sodros " laiškus tūkstančiai gyventojų susirūpino būsima pensija ir pasikalbėjo su darbdaviais dėl algos kėlimo. Tai rodo duomenys apie darbuotojų algas, kuriuos ketvirtadienį pristatė pati „Sodra“.

Politologas: prezidentės reitingą paveikė ir mažesnis jos matomumas (17) 5 val.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumo kritimą galima iš dalies paaiškinti mažesniu politikės dalyvavimu viešumoje ir netgi artėjančiais prezidento rinkimais, teigia politologas Algis Krupavičius, apklausai rodant sumažėjusį gyventojų palankumą dabartinei šalies vadovei.

Aiškėja, kas skandina liberalus: pergudravo patys save (265) 5 val.

Teisėsaugos įtarimų užkluptas Liberalų sąjūdis , rengęs priešrinkiminius mokymus savo nariams per partiečio Šarūno Gustainio įsteigtą „Taikomosios politikos institutą“, bet šių išlaidų nedeklaravęs, gali skaudžiai už tai atsakyti. Šioje istorijoje į viešumą kyla ne...

Lietuvos ūkininkų problemas išvardins eurokomisarui (4) 6 val.

Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas su eurokomisaru Philu Hoganu, atsakingu už žemės ūkį, aptars Europos Komisijos (EK) galimybes paremti nuo liūčių nukentėjusius Lietuvos ūkininkus.

Vilniaus socialdemokratai pateikė darbų sąrašą koaliciją lipdantiems liberalams (7) 7 val.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus skyriaus taryba ketvirtadienio vakarą svarstys savo vaidmenį būsimoje valdančiojoje daugumoje.

VRK spręs, ar pripažinti Liberalų sąjūdį šiurkščiai pažeidus įstatymą (24) 7 val.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) ketvirtadienį spręs, ar pripažinti Liberalų sąjūdį šiurkščiai pažeidus įstatymą dėl politinės kampanijos finansavimo per 2016 metų Seimo rinkimus.

D. Grybauskaitė vyksta į viršūnių susitikimą tartis dėl „Brexit“, ES reformų (26) 7 val.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį išvyksta į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą, kur bus aptariamos derybos dėl britų pasitraukimo iš bendrijos bei bloko reformų planai.