-
Vakar

I. Makaraitytė. Senoji A. M. Brazausko gvardija ir tikrieji jų veidai (455) 9 val.

Kas buvo ir yra Lietuvos socialdemokratų partija ? Partija, kurios vadovas Gintautas Paluckas ką tik paskelbė, jog iš jos gretų pasitraukus arba pašalinus partijos senbuvius, baigėsi visa epocha, o jo kritikai suskubo pranešti, kad jis pernelyg gerai galvojąs apie save.

M. Garbačiauskaitė-Budrienė. Kas užims socialdemokratų vietą? (264) 12 val.

Apžvalgininkas Rimvydas Valatka su žemėmis sumaišė Gintauto Palucko socialdemokratų atnaujinimo idėją ir pareiškė, kad socialdemokratai yra nereikalinga ir atgyvenusi politinė jėga kaip tokia . Kairiosios partijos Lietuvai niekada ir nereikėjo, rašo R. Valatka.

spalio 16 d\., 2017

L. Gudžinskas. Atsakymas R. Valatkai: Lietuva turi dvi vystymosi alternatyvas (155) 1 d.

Rimvydas Valatka sumanė dar kartą priminti, kad Lietuvai kairiajai politinei minčiai atstovaujančios jėgos tikrai nereikia . Pastarąjį sykį tai jis išdėstė iškart po Gintauto Palucko pergalės per LSDP pirmininko rinkimus. Tai, kad jis nusprendė šią savo mintį dar pakartoti...

K. Girnius. Palucko perversmo pasekmės (196) 1 d.

Gintautui Paluckui netrūksta nei optimizmo, nei pasitikėjimo savimi.

spalio 15 d\., 2017

R. Valatka. Kas bendro tarp netikro alaus, tokio pat tautinio kostiumo ir tikrų socialdemokratų? (252) 2 d.

Iš gimtojo sodžiaus išvarytą lietuvį žudo netikrumo jausmas. Autentiškumo krizė – baisesnė už pasaulinę finansų. Kai pagalvoji. Braškės netikros ir „Nutella“, pieno pakeliai 100 g mažesni, skalbimo milteliai feikiniai, o alus seniai iš miltelių. Ir, o Juozapai šventas,...

spalio 14 d\., 2017

Sekmadienio Evangelija. Tikėjimas ir meilė (740) 3 d.

Jėzus vėl ėmė kalbėti palyginimais: „Su Dangaus Karalyste yra panašiai kaip su karaliumi, kuris kėlė savo sūnui vestuves. Jis išsiuntė tarnus šaukti pakviestųjų į vestuvių pokylį, bet tie nepanorėjo eiti.

R. Sadauskas-Kvietkevičius. Kokio kandidato į prezidentus ieško R. Karbauskis (226) 3 d.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis , kitaip nei mes, mielas skaitytojau, jau žino, kas laimės 2019 m. prezidento rinkimus.

K. Jovaišas. Vilnijos krašto genocidas: tiesa ar mitas? (460) 3 d.

Šaltais lietuvių ir lenkų santykiais pirmiausia suinteresuotas agresyvus Rytų kaimynas, kurį yra apsėdusi pavojinga šizofrenijos forma – Didžiojo Brolio sindromas. Vis dėlto ne tas, kas nori valdyti suskaldytus ir švelniai prismaugti juos broliškame glėbyje, kaltas dėl įtarumo,...

spalio 13 d\., 2017

R. Lopata. Seimo veidmainystės (291) 4 d.

„Seimo koridoriuose gyvenimas verda kaip dramatiškiausiuose serialuose – čia /.../ dėl naudos išduodami draugai ir sudaromi sandoriai su velniu“, – rašė mūsų parlamento valdančiosios koalicijos narys valstietis Justas Džiugelis .

spalio 12 d\., 2017

R. Vanagaitė. Idėja Lietuvai: reikalingas visuotinis valdžiažmogių sekimas (659) 5 d.

Vakar tįsojau ant sofkutės ir žiūrėjau Vilniaus politikų diskusijas. Keturi apyjauniai ir gražūs politikai kalbėjo apie koalicijas „vardan Vilniaus“, „pradėtų darbų tęstinumą“, „programos įgyvendinimą“. Įprastinis „bla-bla-bla“.

spalio 11 d\., 2017

A. Užkalnis. Giuseppe nuveš ten, kur nenorėjo vežti Juozukas (224) 6 d.

Man buvo puiki ir keista diena. Du kartus važiavau taksi (į restoraną ir atgal), ir abu kartus mane vežė nuostabiai paslaugūs ir malonūs taksi vairuotojai .

A. Milašius. Valdžia pagaliau suprato, kodėl valstybė miršta (824) 6 d.

Šią savaitę galima įrašyti į Lietuvos ekonomikos analus, nes aukšti valdžios vyrai ir moterys, atsakingi už šviesią šalies ateitį pagaliau, paakinti savo ir ES tyrimų, realiai pradėjo kalbėti apie tai, dėl ko mūsų šalis miršta.

A. Limantas. Kaimieti, duodam tau 35 minutes krantui pasiekti (38) 6 d.

Rajono centras. Pašiuręs valstybinės įstaigos filialas. Vos išlindusi virš darbo stalo, lyg padėta ant stalviršio – valstybės tarnautojos galva. Dar pirštukai ant stalo krašto.