Naująja ITTF moterų reitingo lydere tapo iš trečiosios pozicijos per mėnesį pakilusi planetos pirmenybių bronzos medalininkė kinė Shiwen Liu (12725,5 tšk.), aplenkusi pirmavusias tėvynaines - olimpinę ir pasaulio čempionę Yining Zhang (12723,50 tšk.) bei Pekino olimpiados bronzos medalio laimėtoją bei planetos vicečempionę Yue Guo (12675,25 tšk.).

Tarp 1206-ių klasifikuotų pasaulio stalo tenisininkių paminėta dar dvylika Lietuvos atstovių (skliaustuose - vieta ankstesniame reitinge):

1. (3) Shiwen Liu (Kinija) 12 725,50 tšk.
1034.(1031)Ugnė Baskutytė 10 122,75

Vyrų reitingo naujuoju lyderiu tapo pasaulio taurės varžybų bronzos medalininkas kinas Longas Ma (12 830,25 tšk.), aplenkęs pirmavusį pasaulio čempionas ir planetos taurės laimėtoją bei Pekino olimpiados vicečempioną Hao Wangą (12 719,00 tšk.).

Trečiojoje pozicijoje liko dar vienas Kinijos atletas olimpinis čempionas kinas Linas Ma (12 668,75 tšk.).

Aukščiausiai iš Lietuvos stalo tenisininkų esantis Gintautas Juchna su 10 736,75 taško per mėnesį iš 466-osios vietos nukrito į 471-ąją.

Tarp 1677-ių klasifikuotų planetos stalo tenisininkų paminėta dar devyniolika Lietuvos žaidėjų (skliaustuose vieta praėjusiame reitinge):