Už solidų medalių kraitį sportininkė sulaukė įvertinimo ir Lietuvoje.

L. Asadauskaitė tapo DELFI ir žurnalo SPO:) organizuojamų geriausio mėnesio sportininko rinkimų liepos mėnesio laureate. Už penkiakovininkę balsavo visi aštuoni ekspertai, o DELFI apklausoje ji liko trečia (683 balsai).

Surinkusi 10 taškų Laura aplenkė antroje vietoje likusią krepšininkę Aurimę Rinkevičiūtę, kuri su Lietuvos merginų komanda tapo Europos (iki 18 metų) čempione ir buvo pripažinta naudingiausia pirmenybių žaidėja. Aurimė nugalėjo DELFI apklausoje – surinko 950 balsų iš 2943.

Trečioje vietoje liko penktąjį planetos čempionų lygos etapą laimėjęs ir du pasaulio rekordus (statinės metimo į viršų ir rąsto kėlimo) pagerinęs galiūnas Žydrūnas Savickas (DELFI - 829), ketvirtoje - pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionu tapęs irkluotojas Jevgenijus Šuklinas (304), penktoje - Europos jaunimo (iki 23 metų) dviračių plento pirmenybių čempionė Rasa Leleivytė (177).

Rasa LELEIVYTĖ0 tšk.0 tšk.0 tšk.

Kiekvieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas. Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų laureatu. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, SPO:) ir „Sporto“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.