Nacionalinių technikos apdovanojimų TECHTOP 2021 taisyklės

Rinkimai vyksta 2021.09.06 - 2021.10.24 (toliau – Rinkimų laikotarpis).

 1. Rinkimų organizatoriai ir partneriai

  Rinkimus organizuoja UAB "Kūrybos sodas", Šv. Ignoto g. 16A-7, LT-01120 Vilnius, įmonės kodas 300106558 (toliau – Rinkimų organizatoriai). Rinkimų partneris UAB “TOPO GRUPĖ”, Kalantos g. 32, Kaunas, įmonės kodas 134777619. Informaciniai partneriai – „Laisvas ir nepriklausomas kanalas, UAB“ (Šeškinės g. 20, LT-07156 Vilnius, įmonės kodas 123026090) ir UAB DELFI, Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius, įmonės kodas 125483974.


 2. Produktų atranka

  Į Rinkimus į kiekvieną kategoriją iki 10 skirtingų gamintojų prekių produktus grupės atrenka UAB „TOPO GRUPĖ“ ekspertai, vadovaudamiesi šiais kriterijais:
  - Funkcionalumas ir techninės savybės. Paprastumas naudoti. Inovatyvumas. Išvaizda, dizainas.
  Tvarumas. Potencialas tapti populiariu.
  - Kiekvienoje nominacijoje gali būti ne daugiau nei trys vieno gamintojo (prekių ženklo) produktai;


 3. Rinkimų Komisija

  Komisija sudaroma iš akademinės visuomenės, žinomų žmonių ar žmonių, susijusių su technologijomis. Jiems vertinimui pateikiami atrinkti produktai, suteikiama galimybė susipažinti su produktais parduotuvėse ir pateikiamos nominacijos vertinimo lentelės. Visų Komisijos narių balsų svoriai vienodi. Komisijos balsų svoris Rinkimuose - 50%.


 4. Rinkimų Dalyvis

  Žaidime dalyvauti gali tik privatūs asmenys, kuriems rinkimų laikotarpiu yra suėję 16 ir daugiau metų, Rinkimų laikotarpiu balsavę TOPO CENTRO parduotuvėse, delfi.lt ar topocentras.lt TECH TOP balsavimui skirtuose polapiuose (toliau – Balsavimo Polapiai). Dalyvaudamas Rinkimuose, Dalyvis sutinka su visomis šiose taisyklėse nurodytomis sąlygomis. Dalyvių balsų svoris Rinkimuose 50%. Išsiskyrus Komisijos ir Dalyvių nuomonėms, laimi Dalyvių išrinkta Rinkimų prekė.


 5. Rinkimų Prekės

  Rinkimų prekės – ekspertų atrinktos skirtingų prekės ženklų prekės, suskirstytos į nominacijas.

  Rinkimuose dalyvaujančias prekes galima pamatyti ir susipažinti su jomis TOPO CENTRO parduotuvėse, ar Balsavimo Polapiuose.


 6. Rinkimų prizai

  Kiekvieną savaitę balsavusiems atiteks Sony Android televizorius, Sony KD32W800P. Prizai ir tos savaitės Nugalėtojas bus paskelbtas kitos savaitės viduryje Balsavimo Polapiuose. Su nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai Dalyvio anketoje nurodytais kontaktais. Rinkimų Prizai į pinigus nekeičiami. Garantija nesuteikiama.


 7. Dalyvavimas

  Balsuoti galima visose TOPO CENTRO parduotuvėse ir Balsavimo Polapiuose nuo 2021 rugsėjo 6 d. iki spalio 24 d. Norėdamas dalyvauti Rinkimuose, Dalyvis turi balsuoti bent už vieną prekę. Norėdamas laimėti Rinkimų prizus jis turi balsuoti už produktą ir užpildyti Dalyvio anketą nurodydamas savo kontaktinius duomenis. Prizų laimėtojai išrenkami atsitiktiniu būdu Rinkimų partnerio. Su nugalėtoju susisiekiama Dalyvio anketoje nurodytu telefono numeriu ar elektroninio pašto adresu. Jei nugalėtojas neatsiliepia į Rinkimų partnerių atstovų skambučius ar neatsako į elektroninį laišką ilgiau kaip 24 val., nugalėtojas praranda teisę į Rinkimų prizą. Tokiais atvejais Rinkimų partneris pasilieka teisę atsitiktinės atrankos būdu išrinkti kitą nugalėtoją. Nugalėtojui neatsiliepus ar neatsiėmus prizo, Rinkimų partnerio nurodytu adresu iki 2021m. lapkričio 30 d., Rinkimų prizas lieka Rinkimų partneriui ir Nugalėtojas praranda teisę į jo gavimą.

  Prizus reikia atsiimti TOPO CENTRO parduotuvėse.

  Atsiimant Rinkimų prizą, nugalėtojas privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, sutinka leisti nufotografuoti jį su laimėtu prizu, bei skelbti jo/jos vardą bei pavardę bei miestą įvardinant jį/ją kaip prizo laimėtoją.

  Rinkimų partneris pasilieka teisę anuliuoti balsus šiais atvejais, jei balsuojant internetu yra pagrįstas įtarimas, kad balsuojama pasitelkiant interneto robotus ar kitaip sukčiaujama. Iškilus nenumatytiems atvejams, kurie kenktų Rinkimų objektyvumui, Rinkimų organizatorius pasilieka teisę koreguoti Rinkimų taisykles. Dalyvaudamas šiuose Rinkimuose, Dalyvis gali sutikti Rinkimų partneriui naudoti jo asmens duomenis šių Rinkimų ar tiesioginės rinkodaros tikslams ir, laimėjimo atveju, paskelbti nugalėtojo vardą, pavardę bei miestą balsavimo polapiuose bei žiniasklaidos priemonėse. Asmenys, rinkimų metu esantys Rinkimų organizatorių ir partnerių darbuotojais bei jų šeimos nariais negali pretenduoti laimėti Rinkimų prizus.