Aidas Kupčiūnas
(gim. 1976 m.), pravardėmis Aidelis ir Kupčiukas, siejamas su „Panterinių“ grupuote – nusikaltimus darė ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje. Pravieniškėse įkalintas dėl dar 2008 m. Kaune įvykdyto verslininko Valdemaro Šerkšniaus apiplėšimo – į ką tik „Merkurijaus“ prekybos centrą pardavusio vyro namus įsiveržė kaukėti vyrai, kurie verslininką ir jo šeimos narius net šešias valandas kankino, reikalaudami pinigų. Iš verslininko buvo pagrobta turto už beveik 200 tūkst. eurų, už tai A. Kupčiūnas buvo nuteistas 7 metų laisvės atėmimo bausme. Jo brolis Gintaras yra laikomas Žaliakalnio „Daškinių“ grupuotės veteranu.
Andrius Obelienius
(gim. 1976 m.), pravardėmis Andriucha ir Dramblys, siejamas su „Agurkinių“ ir „Kamuolinių“ grupuotėmis, teistas du kartus. Į Pravieniškių pataisos namus atvyko atlikti 8 metų laisvės atėmimo bausmės, skirtos dėl turto prievartavimo – į organizuotą grupę su sėbrais susibūręs vyras prievartavo turtą iš turtingų kauniečių. Vienas nukentėjusiųjų – užsienietis, kuris buvo įkalintas ir kankinamas, kol iš jo buvo išviliotas didelės vertės turtas. Šioje byloje jis buvo teisiamas su „Agurkinių“ grupuotės lyderiu Sauliumi Velečka, pravarde Agurkas. A. Obelienius taip pat buvo teistas dėl policijos pareigūnų papirkimo – jau iš Pravieniškių išėjęs į laisvę įkliuvo neblaivus prie vairo ir davė 500 eurų kyšį.
Artūras Račkelis
(gim. 1970 m.), teistas vieną kartą – dėl turto prievartavimo iš Marijampolės verslininko Žydrūno Buzo, kuris buvo pagrobtas ir mėnesį įkalintas name Kauno rajone, Užliedžių miestelyje. Iš prieštaringai vertinamo Suvalkijos verslininko buvo pasityčiota – jis buvo laikomas nuogas, surištomis rankomis ir kojomis, jam lipnia juosta buvo apvyniota galva, užklijavus ausis, akis ir burną. Iš Ž. Buzo pagrobėjai reikalavo 3,2 mln. eurų. Už šį nusikaltimą A. Račkeliui teismas skyrė 7 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Nors tai buvo pirmas ir kol kas vienintelis A. Račkelio teistumas, tačiau vyras buvo puikiai žinomas Kauno kriminalinės policijos pareigūnams – neoficialiai jis buvo laikomas 2003 m. Vilniuje nušauto Lietuvos bokso federacijos prezidento Remigijus Daškevičiaus, pravarde Daškė, dešiniąja ranka.
Erlandas Palukaitis
(gim. 1983 m.), pravarde Erla, teistas tris kartus. Į Pravieniškes pakliuvo dėl kauniečio Remigijaus Sodeikos, besivertusio automobilių prekyba, nužudymo bendrininkų grupėje iš savanaudiškų paskatų itin žiauriai. Leko gaujai priklausęs E. Palukaitis su bendrais verslininką apiplėšė, po to kankindami reikalavo pinigų ir vertybių, kol galop pasmaugė, o kūną užkasė. E. Palukaičiui už šį nusikaltimą buvo skirta 13 metų laisvės atėmimo bausmė.
Artūras Zykovas
(gim. 1987 m.), pravarde Artiomka, teistas šešis kartus, dažniausiai dėl viešosios tvarkos pažeidimų, nesunkių sveikatos sutrikdymų. Paskutinįjį kartą buvo nuteistas dėl tyčinio nužudymo, kai su bendrininkais per išgertuves savo sugėrovui sudavė ne mažiau kaip 36 smūgius. Už tai teismas A. Zykovui skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę.
Rimvydas Purmalis
(gim. 1972 m.), pravarde Rimka, teistas vieną kartą – jis kartu su bendrininkais sumanė praturtėti iš narkotikų: 2008 m. suorganizavo, kad iš Olandijos į Lietuvą kontrabandos būdu būtų įvežta daugiau kaip 53 tūkst. vnt. tablečių „Extasy“, kuriose buvo labai didelis kiekis psichotropinės medžiagos. Šiuos kvaišalus jie pagrobė, tačiau vos tik kirtę Lietuvos sieną buvo sulaikyti pareigūnų. Už šį nusikaltimą R. Purmaliui buvo skirta 13 metų laisvės atėmimo bausmė.


Svajūnas Darbutas
(gim. 1977 m.), teistas du kartus, bet šiuo metu teisme nagrinėjama dar viena byla dėl nusikaltimų, kuriuos jis padarė išėjęs į laisvę iš Pravieniškių pataisos namų – įtariama, į Lietuvą kontrabandos būdu jis atgabeno daugiau kaip 86 kg kanapių dervos. 2007 m. S. Darbutas buvo 9 metams nuteistas dėl nužudymo – per išgertuves konflikto metu peiliu nudūrė sugėrovą.
Artūras Lekavičius
(gim. 1983 m.), pravarde Lekas, teistas tris kartus, paskutinį kartą – 19 metų įkalinimu dėl plėšimo ir nužudymo itin žiauriai iš savanaudiškų paskatų, veikiant bendrininkų grupėje. Šį nusikaltimą A. Lekavičius įvykdė kartu su Pravieniškių grupuotės „vierchu“ E. Palukaičiu – apiplėšė, o po to nužudė verslininką. Kartu su A. Lekavičiumi buvo nuteistas ir jo brolis, grupuotės lyderis Žydrūnas Lekavičius – jis buvęs vieno Kauno Daktarų vadeivų Iliodoro Popovo, pravarde Popas, apsaugininkas ir vairuotojas. I. Popovas nuo 1998 m. yra dingęs be žinios, įtariama, jis taip pat yra nužudytas. Ž. Lekavičius gyvenimą baigė savižudybe Kybartų pataisos namuose.
Rytis Gudynas
(gim. 1991 m.), teistas penkis kartus, daugiausiai – dėl plėšimų. Šiuo metu jis taip pat yra teisiamas dėl nužudymo: dar 2015 m. gegužę Kaune, Medvėgalio g., įtariama, jis dalyvavo muštynėse ir jų metu nušovė jauną vyrą.
Tomas Mimonskas
(gim. 1986 m.) yra buvęs krepšininkas, jis teistas vieną kartą – 2010 m. Norvegijos teismas už disponavimą dideliu kiekiu narkotinių medžiagų jam skyrė beveik 5 metų laisvės atėmimo bausmę.
Deividas Vonžodas
(gim. 1987 m.), teistas tris kartus, paskutinį kartą – dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ir nužudymo iš savanaudiškų paskatų, dėl šio nusikaltimo jam skirta 18 metų laisvės atėmimo bausmė. D. Vonžodas buvo nuteistas po konflikto prie Kauno Laisvės al. esančio naktinio klubo, kai čia susistumdė su dviem vaikinais, o vėliau vieną jų nudūrė, o kitą – sunkiai sužalojo.
Arnas Karmazinas
(gim. 1985 m.), teistas vieną kartą dėl nužudymo iš chuliganiškų paskatų itin pavojingu būdu – jam skirta 14 metų laisvės atėmimo bausmė. Teismas nustatė, kad dar 2007 m. A. Karmazinas su bendrais Kaune, Tvirtovės al., Kauno technikos kolegijos prieigose, nušovė Kauno nusikalstamo pasaulio jaunajai kartai priskiriamą Deivį Archipovą.
Algimantas Gibas
(gim. 1982 m.), teistas šešis kartus, daugiausiai – dėl sukčiavimo, turto prievartavimo šiuo metu jo atžvilgiu dėl apgaulės yra atliekamas dar vienas tyrimas. A. Gibas buvo priskiriamas Kalvarijos savivaldybės jaunosios kartos nusikaltėliams, į Pravieniškes jis buvo pasiųstas atlikti beveik 7 metų laisvės atėmimo bausmės.
Darius Razutis
(gim. 1990 m.), pravarde Ilgas, teistas vieną kartą dėl itin žiauraus nužudymo, jam skirta 14 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Nusikaltimą, dėl kurio nuteistas, D. Razutis su bendrais įvykdė dar 2008 m. gruodį, kai prie vienos Klaipėdos gimnazijos sukonfliktavo su karatė sporto meistru ir šį žiauriai mušė kastetu ir kumščiais, spardė. Jam suduota ne mažiau kaip 20 smūgių.
Gintaras Žagarnauskas
(gim. 1986 m.), pravarde Pliusas, teistas tris kartus, paskutinįjį kartą – dėl tyčinio nužudymo. Už tai, kad 2012 m. Raseinių rajone užmušė savo sugėrovą, G. Žagarnauskas buvo nuteistas 10 metų laisvės atėmimo bausme.
Evaldas Baronėnas
(gim. 1973 m.) – vienintelis neteistas asmuo. Jis – laikinai nuo pareigų nušalintas Pravieniškių pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyriausiasis specialistas. Įtariama, pareigūnas talkino nuteistiesiems.