0
Draugai: 0
Nuostabūs sausainiai 230 gr minkšto svieto elektriniu plakikliu suplakti su 140 gramų cukraus. Plakant įmusti 2 kambario temperatūros kiaušinius. Tada naudojant mentelę atsargiai įmaišyti 100 gr migdolų miltų ir 380 gr miltų, arbatinį šaukštelį kepimo miltelių ir žiupsnelį druskos. Masę padalinti į dvi dalis ir palikti šaldytuve mažiausiai valandai. Iš vienos dalies tešlos iškočioti gana ploną lakštą ir išspausti apskritimus, o iš kitos dalies tešlos išspaudus apsritimus, viduje išspausti mažą pasirinktą formelę. Sausainius kepti 180C temperatūroje apie 10-12 minučių. Viršutinius sausainius apibarstyti cukraus pūdra o ant apatinių blogosios pusės uždėti puse šaukštelio pasirinktos uogienės. Sausainius suspausti vieną su kitu, uogienė juos "suklijuos". Skanaus! :)
Balsuoti
Kodėl verta dalintis?

Kiekvienas, per jūsų nuorodą, konkurse apsilankęs ir užsiregistravęs žmogus didina jūsų šansą laimėti pagrindinius ar savaitės prizus! Už kiekvieną prisijungusį naują dalyvį jam surinkus bent 10 balsų, jūs taipogi būsite apdovanotas 10 papildomų balsų.

Kiti dalyviai
Žiūrėti visus
Kaip laimėti prizą?

Įkelkite patiekalo receptą ir jūsų gaminio nuotrauką, kvieskite draugus ir pažįstamus aktyviai balsuoti ir surinkę daugiausiai balsų, tapkite nugalėtoju!

Kodėl verta dalintis?

Populiariausių receptų ir nuotraukų autoriai bus apdovanoti „Norfa“ prizais!

1 vieta – 100 EUR suma apsipirkimui NORFA;
2 vieta – 60 EUR suma apsipirkimui NORFA;
3 vieta – 30 EUR suma apsipirkimui NORFA.