4
Draugai: 0
Karantino pica Dedame keptuvę ant kaitlentės ir pradedame dabą.Pusė lavašo lapo įkloti į tefloninę keptuvę.Ant lavašo paberti saują tarkuoto, (mėgstamo lydyto) sūrio .Ant sūrio dėti griežinėliais supjaustytą, didelį pomidorą,kad uždengtų visą sūrį.Ant pomidorų supilti tris nestipriai suplaktus kiaušinius.Ant kiaušinių paberti dar saują sūrio ir žalumynu,bei prieskonių,kuriuos naudojate.po nedaug.Lavašo kraštus lenkti į vidų,kad užsidengtų visas turinys ir taip suformuoti lyg maišelį.Medine mentele švelniai paspausti suteikiant blyno formą.Kepti apie 5 min.iš vienos pusės.Uždėjus lėkštę blyną apversti ir kepti iš kitos pusės dar 5 min.Išėmus picą patepti sviestu ir skanauti su raugintom daržovėm arba tiesiog su pomidorų padažu.Patiekalas skanus,nebrangus ir greitai paruošiamas.Skanaus.
Balsuoti
Kodėl verta dalintis?

Kiekvienas, per jūsų nuorodą, konkurse apsilankęs ir užsiregistravęs žmogus didina jūsų šansą laimėti pagrindinius ar savaitės prizus! Už kiekvieną prisijungusį naują dalyvį jam surinkus bent 10 balsų, jūs taipogi būsite apdovanotas 10 papildomų balsų.

Kiti dalyviai
Žiūrėti visus
Kaip laimėti prizą?

Įkelkite patiekalo receptą ir jūsų gaminio nuotrauką, kvieskite draugus ir pažįstamus aktyviai balsuoti ir surinkę daugiausiai balsų, tapkite nugalėtoju!

Kodėl verta dalintis?

Populiariausių receptų ir nuotraukų autoriai bus apdovanoti „Norfa“ prizais!

1 vieta – 100 EUR suma apsipirkimui NORFA;
2 vieta – 60 EUR suma apsipirkimui NORFA;
3 vieta – 30 EUR suma apsipirkimui NORFA.