Error Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Projekto taisyklės

1. Konkurso pavadinimas: „DELFI Metų Moterys 2019“.
2. Konkurso organizatorius: UAB „DELFI“.
3. Konkurso trukmė: 2019.05.16 – 2019.07.17
4. Konkurso tikslas: DELFI skaitytojų ir komisijos narių pagalba išrinkti „DELFI Metų Moterys 2019“.
5. Visų moterų kandidatūros bus matomos DELFI specialioje platformoje – konkurso puslapyje https://www.delfi.lt/apps/moteris/
6. Konkurso metu DELFI skaitytojai kviečiami balsuoti ir išrinkti moterį, kuri labiausiai verta vieno iš „DELFI Metų Moterys 2019“ titulo. Moterų rinkimai yra suskirstyti pagal šias nominacijas:
VERSLAS;
POLITIKA;
SPORTAS;
PRAMOGŲ PASAULIS;
SUPER MOTERIS.
7. Skaitytojai turi galimybę pasiūlyti žymią moterį, kuri asmenine skaitytojo nuomone yra verčiausia vieno iš „DELFI Metų Moterys 2019“ titulo. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pilietės, visuomenėje gerai žinomos moterys neribojant amžiaus ir atitinkančios kategorijos reikalavimus. Viešai bus matomos tik patvirtintos anketos.
8. Balsavimas už dalyves vyks dviem etapais.
9. Nuo gegužės 27 d. iki birželio 9 d. DELFI skaitytojai dvi savaites kviečiami balsuoti už visas kandidates kiekvienoje kategorijoje. Šiuo laikotarpiu galima ne tik balsuoti už esamas, bet ir pasiūlyti naujas kandidates. Jų anketos bus įtrauktos į visų pretendenčių sąrašą. Speciali DELFI redakcijos komisija taip pat atiduos savo balsus už kiekvieną kandidatę.
10. Birželio 10 d. visi balsavimai ir nominavimai bus sustabdyti. Susumavus visus komisijos ir skaitytojų balsus bus atrinktos 15 moterų (po 3 iš kiekvienos kategorijos), kurios pateks į antrąjį balsavimo etapą.
11. Jo metu, nuo birželio 10 d. iki liepos 14 d., DELFI skaitytojai ir komisija už atrinktas dalyves balsuos iš naujo, pirmame etape surinkti jų balsai nesumuojami. Daugiausiai skaitytojų ir komisijos balsų kiekvienoje kategorijoje surinkusios moterys liepos 17 d. bus skelbiamos nugalėtojomis specialiame konkurso polapyje: https://www.delfi.lt/apps/moteris/ 12. ugalėtojos bus informuotos asmeniškai.
13. Už „DELFI Metų Moterys 2019“ dalyves galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso už vieną moterį leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė anuliuoti nesąžiningo skaitytojo balsus be perspėjimo. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
14. Balsų paskirtymas: DELFI skaitytojai (51% balsų) ir speciali DELFI komisija (49% balsų).
15. Komisiją sudaro DELFI skilčių VERSLAS, POLITIKA, SPORTAS, VEIDAI ir MOTERYS atstovai, kurie balsuoja už pirmame ir antrame etape esančias kandidates.
16. Komisijos ir skaitytojų balsai bus paversti balais bei susumuoti, taip paaiškės kiekvienos kategorijos nugalėtoja. Surinkus vienodą balų skaičių laimi ta nominantė, kuri gavo daugiau skaitytojų balsų. 17. Konkurso dalyvių asmens duomenys tvarkomi konkurso nugalėtojų nustatymo ir paskelbimo tikslu. Duomenų valdytojas – UAB „DELFI“. Konkurso dalyvė turi teisę: (1) susipažinti su UAB „DELFI“ tvarkomais savo asmens duomenimis, (2) reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, asmens duomenų tvarkymo veiksmus; (3) nesutikti, kad būtų tvarkomi Dalyvės asmens duomenys ir kt.
18. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus konkurso polapyje.

RėmėjasPartneris

Išrink geriausią!

Visi kartu išrinkime, kurios Lietuvos moterys vertos tapti geriausiomis šiais metais! Kiekvienoje iš 5 kategorijų rinkitės iš pasiūlytų moterų arba nominuokite kandidatę savo nuožiūra. Vėliau bus išrinkta 15 daugiausiai balsų surinkusių moterų, kurių interviu bus publikuoti DELFI portale.
Finalinio balsavimo metu iš visų penkiolikos damų išrinksime po vieną Metų moterį kiekvienoje kategorijoje. Nugalėtojos bus išaiškintos susumavus lygiaverčius komisijos ir skaitytojų balsus ir apdovanotos specialiu DELFI prizu. Su taisyklėmis galite susipažinti čia.

Verslas

Jei turi nuosavą verslą arba užimi vadovaujančias pareigas įmonėje – esi verta registruotis! Verslios, aktyvios, lyderio savybių turinčios moterys kuria dar stipresnę Lietuvą. Užpildyk anketą ir tapk išgarsėjusia metų verslininke!

POLITIKA

Aktyviai dalyvauji politinėje veikloje? Esi savivaldos ar seimo narė? Didžiuojiesi savo politiniais pasiekimais? O gal esi iniciatyvi būsima politikė? Užpildyk anketą ir leisk DELFI skaitytojams sužinoti apie tave.

PRAMOGŲ PASAULIS

Jei esi buvusi tarp garsaus žurnalo nuotraukų arba net patekai ant viršelio, vadinasi ši kategorija kaip tik tau. Nesvarbu, ar save laikai pramogų pasaulio žvaigžde ar didžiuojiesi kažkada patekusi į DELFI nuotraukų galeriją, mums reikia tavęs! Užpildyk anketą ir laimėk savo pirmą arba dar vieną titulą!

SPORTAS

Sportuojančios ir fiziškai aktyvios moterys traukia ne tik vyrų dėmesį. Jei graži mėsainio nuotrauka tau apetito nekelia, o sporto salė yra antri namai, greičiausiai turėsi nuotrauką, kurioje matosi tavo raumenys. Kadangi žinai geriau už kitas ką reiškia siekti tikslo, užsiregistruok ir lauk pergalės!

SUPER MOTERIS

Nors tokia moteris kostiumo su kuriuo gali skraidyti neturi, ji visur ir viską spėja. Super moteris galėtų patvirtinti seną tiesą – kuo mažiau laisvo laiko, tuo daugiau visko spėji. Vaikų turi daugiau nei laisvo laiko? Sugebi viena ranka maitinti, maišyti, mojuoti ir maigyti kompiuterio klaviatūrą? Esi verta SUPER MOTERS titulo!

Nominuok ir išrink geriausią!

Sritis
Verslas
Politika
Pramogų pasaulis
Sportas
Super moteris
Toliau

Nominuok ir išrink geriausią!

Prisistatymas
Kaip trumpai save pristatytumėte? Kokia jūs?
Toliau

Nominuok ir išrink geriausią!

Ačiū, nominacija sėkminga. Dalyvę bendrąjame sąraše rasite po administracijos patvirtinimo.
NuotraukosAsset 1 1 - 3 skirtingos nuotraukos,
kurioje aiškiai matomas jūsų veidas
Nominuoti
Su taisyklėmis susipažinau
Austėja Landsbergienė Verslas

Socialinių mokslų daktarė, edukologė, konsultantė švietimo klausimais, ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo Baltijos šalyse steigėja.

NOMINACIJOS

Populiariausios
Populiariausios
Naujausios
Seniausios
Verslas
Politika
Pramogų pasaulis
Sportas
Super moteris
Rodyti daugiau