Vyksta taškų skaičiavimas
Error Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Projekto taisyklės

1. Konkurso pavadinimas: „Delfi Metų Moterys 2020“.
2. Konkurso organizatorius: UAB „Delfi“.
3. Konkurso trukmė: 2020.05.12 – 2020.07.16
4. Konkurso tikslas: Delfi skaitytojų ir komisijos narių pagalba išrinkti „Delfi Metų Moterys 2020“.
5. Visų moterų kandidatūros bus matomos Delfi specialioje platformoje – konkurso puslapyje https://www.delfi.lt/apps/moteris/
6. Konkurso metu Delfi skaitytojai kviečiami balsuoti ir išrinkti moterį, kuri labiausiai verta vieno iš „Delfi Metų Moterys 2020“ titulo. Moterų rinkimai yra suskirstyti pagal šias nominacijas:
VERSLAS;
POLITIKA;
SPORTAS;
PRAMOGŲ PASAULIS;
SUPER MOTERIS.
7. Skaitytojai turi galimybę pasiūlyti žymią moterį, kuri asmenine skaitytojo nuomone yra verčiausia vieno iš „Delfi Metų Moterys 2020“ titulo. Konkurse gali dalyvauti visos Lietuvos Respublikos pilietės, visuomenėje gerai žinomos moterys neribojant amžiaus ir atitinkančios kategorijos reikalavimus. Viešai bus matomos tik patvirtintos anketos.
8. Balsavimas už dalyves vyks dviem etapais.
9. Nuo gegužės 12 d. Iki birželio 11 d. Delfi skaitytojai dvi savaites kviečiami balsuoti už visas kandidates kiekvienoje kategorijoje. Šiuo laikotarpiu galima ne tik balsuoti už esamas, bet ir pasiūlyti naujas kandidates. Jų anketos bus įtrauktos į visų pretendenčių sąrašą. Speciali Delfi redakcijos komisija taip pat atiduos savo balsus už kiekvieną kandidatę.
10. Birželio 11d. visi balsavimai ir nominavimai bus sustabdyti. Susumavus visus komisijos ir skaitytojų balsus bus atrinktos 15 moterų (po 3 iš kiekvienos kategorijos), kurios pateks į antrąjį balsavimo etapą.
11. Jo metu, nuo birželio 12 d. iki liepos 15 d., Delfi skaitytojai ir komisija už atrinktas dalyves balsuos iš naujo, pirmame etape surinkti jų balsai nesumuojami. Daugiausiai skaitytojų ir komisijos balsų kiekvienoje kategorijoje surinkusios moterys liepos 16 d. bus skelbiamos nugalėtojomis specialiame konkurso polapyje: https://www.delfi.lt/apps/moteris/
12. Nugalėtojos bus informuotos asmeniškai.
13. Už „Delfi Metų Moterys 2020“ dalyves galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso už vieną moterį leidžiama balsuoti vieną kartą per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė anuliuoti nesąžiningo skaitytojo balsus be perspėjimo. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
14. Balsų paskirstymas: Delfi skaitytojai (60% balsų) ir speciali DelfiI komisija (40% balsų).
15. Komisiją sudaro Delfi skilčių VERSLAS, POLITIKA, SPORTAS, VEIDAI ir MOTERYS atstovai, kurie balsuoja už pirmame ir antrame etape esančias kandidates.
16. Komisijos ir skaitytojų balsai bus paversti balais bei susumuoti, taip paaiškės kiekvienos kategorijos nugalėtoja. Surinkus vienodą balų skaičių laimi ta nominantė, kuri gavo daugiau skaitytojų balsų.
17. Konkurso dalyvių asmens duomenys tvarkomi konkurso nugalėtojų nustatymo ir paskelbimo tikslu. Duomenų valdytojas – UAB „Delfi“. Konkurso dalyvė turi teisę: (1) susipažinti su UAB „DELFI“ tvarkomais savo asmens duomenimis, (2) reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, asmens duomenų tvarkymo veiksmus; (3) nesutikti, kad būtų tvarkomi Dalyvės asmens duomenys ir kt.
18. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai informavus konkurso polapyje.

Išrink savo favoritę!

Visi kartu išrinkime, kurios Lietuvos moterys vertos tapti geriausiomis šiais metais! Kiekvienoje iš 5 kategorijų rinkitės iš pasiūlytų moterų arba nominuokite kandidatę savo nuožiūra. Vėliau bus išrinkta 15 daugiausiai balsų surinkusių moterų.
Finalinio balsavimo metu iš visų penkiolikos damų išrinksime po vieną Metų moterį kiekvienoje kategorijoje. Nugalėtojos bus išaiškintos susumavus lygiaverčius komisijos ir skaitytojų balsus ir apdovanotos specialiu DELFI prizu. Su taisyklėmis galite susipažinti čia.

VERSLAS

Verslios, aktyvios, lyderio savybių turinčios moterys kuria dar stipresnę Lietuvą. Turinti nuosavą verslą, įmonėje užimanti vadovaujančias pareigas ar kitaip vedanti didelį finansinį mechanizmą į priekį – tokia turi būti šios nominacijos nugalėtoja. Kuri veikli moteris taps Metų verslininke?

POLITIKA

Aktyviai dalyvaujanti politinėje veikloje, savivaldos arba Seimo narė. Moteris, besididžiuojanti savo politiniais pasiekimais. O gal iniciatyvi būsima politikė?

PRAMOGŲ PASAULIS

Pramogų pasaulio moteris – TV veidas, kvapą gniaužianti atlikėja, tūkstančius sekėjų jungianti nuomonės formuotoja ar ašarą braukti priverčianti aktorė? Tai moteris, į kurią visi atsisuka gatvėje.

SPORTAS

Jos ryžtu nesižavėti neįmanoma - tokia moteris geriausiai žino, ką reiškia siekti tikslo ir jo kainą. Kuri verta šio titulo?

SUPER MOTERIS

Super moteris galėtų patvirtinti, kad nėra nieko neįmanomo. Dažniausiai jos girdimas klausimas – ir kaip tu viską spėji? Darni šeima, įtraukiantys hobiai, sėkmingas verslas ir nuolatinis tobulėjimas? O gal stulbinantys pasiekimai, kuriais galėtų pasigirti retas? Kuri iš Lietuvos moterų verta SUPER MOTERS titulo?

Nominuok ir išrink savo favoritę!

Sritis
Verslas
Politika
Pramogų pasaulis
Sportas
Super moteris
Atgal Toliau

Nominuok ir išrink savo favoritę!

Prisistatymas
Kaip trumpai save pristatytumėte? Kokia jūs?
Atgal Toliau

Nominuok ir išrink savo favoritę!

Ačiū, nominacija sėkminga. Dalyvę bendrąjame sąraše rasite po administracijos patvirtinimo.
NuotraukosAsset 1 1 - 3 skirtingos nuotraukos,
kurioje aiškiai matomas nominantės veidas
Atgal
Nominuoti
Su taisyklėmis susipažinau

Nominacijos

Populiariausios
Populiariausios
Naujausios
Seniausios
Verslas
Politika
Pramogų pasaulis
Sportas
Super moteris
Rodyti daugiau