APIE INICIATYVĄ
DALYVAUK
NAUJIENOS
TAISYKLĖS
APIE INICIATYVĄ
DALYVAUK
NAUJIENOS
TAISYKLĖS
Negavusius Kalėdų Senelio laiško arba klaidingai gavusius tuščią voką vaikus/jų atstovus kviečiame parašyti šiuo adresu: jurgita.brazauskaite@delfi.lt
APIE INICIATYVĄ
Mieli vaikai, prasmingiausius artėjančių žiemos švenčių stebuklus galite sukurti tik Jūs! Tapkite MISIJA LAPLANDIJA dalimi ir savo gerais darbais pradžiuginkite vaikus, kuriems likimas nebuvo dosnus.

Pieškite kalėdinius piešinius ar atvirukus, o savo kūrybą dedikuokite vaikų globos namų auklėtiniams – suteikite jiems galimybę keliauti į magiškąją Laplandiją pas Kalėdų Senelį!
Visi, prisijungę prie iniciatyvos, sulauks dovanų – paties Kalėdų Senelio laiško!

Socialinė iniciatyva suvienijo Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, pagrindinį portalą šalyje DELFI ir lietuvišką įmonę NORFA.

Iniciatyvą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
MISIJA LAPLANDIJA – vaikai vaikams!
LAIMĖTOJAI
Piešinio autorė Milda Petrova: Klaipėdos apskritis; Klaipėdos VGN „Smiltelė“
Piešinio autorė Gabrielė Kniukštaitė: Telšių apskritis; Bendruomeninis pagalbos centras vaikams.
Piešinio autorė Austėja Druktenytė: Tauragės apskritis; Tauragės VGN „Šaltinėlis“.
Piešinio autorius Benas Venckus: Šiaulių apskritis; Kuršėnų VGN.
Piešinio autorė Augustė Dautartaitė: Kauno apskritis; Kėdainių VGN „Saulutė“.
Piešinio autorius Adomas Kazakevičius: Marijampolės apskritis; VšĮ Marijampolės vaiko tėviškės namai.
Piešinio autorius Tomas Klevecka: Panevėžio apskritis; Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namai;
Piešinio autorė Kamilė Adomaitytė: Utenos apskritis; Aulelių VGN.
Piešinio autorė Ana Klim: Vilniaus apskritis; Šalčininkų rajono VGN.
Piešinio autorius Matas Račinskas: Alytaus apskritis; Alytaus VGN.

Piešinių autoriai-laimėtojai savo nurodytu adresu sulauks 50 eur NORFA čekio.
Po 10 vaikų iš kiekvieno laimėtojo pažymėtos globos įstaigos turės galimybę skristi į Laplandiją, kur jų lauks susitikimas su Kalėdų Seneliu, LR Prezidente Dalia Grybauskaite ir visos dienos pramogos.
VAIKŲ SUKURTI PIEŠINIAI IR ATVIRUKAI
NAUJIENOS APIE INICIATYVĄ
AČiŪ,
kad dalinatės gerumu!

TAISYKLĖS

1. Socialinės iniciatyvos pavadinimas: MISIJA LAPLANDIJA.
2. Socialinės iniciatyvos adresas: www.delfi.lt/laplandija
3. Socialinės iniciatyvos trukmė: nuo 2017 m. lapkričio 10 d. iki 2017 m. gruodžio 4 d. imtinai.
4. Iniciatoriai: UAB DELFI, kampanija „Už saugią Lietuvą“.
5. Didysis partneris: UAB „Norfos mažmena“.
6. Iniciatyvą globoja: LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė
7. Iniciatyvos veikimo principas: eiga, tikslas, dalyvavimas, laimėjimas:
7.1. Socialinės iniciatyvos tikslas – įprasminti Kalėdas šalies vaikų globos namų auklėtiniams, kuriems likimas nebuvo dosnus. Tikslo siekiama per pirmąją tokio pobūdžio misiją vaikai-vaikams.
7.2. Lapkričio 13 – 24 dienomis imtinai, vaikai kviečiami ranka, kompiuteriu ar kitomis priemonėmis piešti kalėdinius piešinius arba atvirukus. Norint prisijungti prie socialinės iniciatyvos, savo kūrinį reikia nufotografuoti arba išsaugoti skaitmeniniu formatu.
7.3. Savo piešinį ar atviruką reikia įkelti į iniciatyvos MISIJA LAPLANDIJA polapyje esančią formą ir užpildyti dalyvio anketą. Dalyvio anketa privalo būti užpildyta tiksliai – nurodant dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą, namų adresą, telefoną, suaugusiojo (tėčio/mamos arba mokytojo(s)/auklėtojo(s) vardą, pavardę, kontaktinį telefoną), mokymosi įstaigą.
7.4. Pildant anketą, iniciatyvos polapyje esančiame Lietuvos žemėlapyje reikia pasirinkti regioną, o tada – konkrečius vaikų globos namus. Laimėjimo atveju, piešinio autorius gauna teisę padovanoti galimybę žemėlapyje pažymėtos įstaigos globotiniams skristi į Laplandiją ir ten susitikti su Kalėdų Seneliu bei LR Prezidente Dalia Grybauskaite.
7.5. Dalyvių piešiniai skelbiami polapyje esančioje galerijoje.
7.6. Kiekvienas dalyvis, pasibaigus iniciatyvai, dovanų gauna laišką iš Kalėdų Senelio.
7.7. Kūrybinis konkursas yra skirtas skatinti auginti vaikų empatiją vieni kitiems, mažinti socialinę atskirtį, kviečiantis daryti gerus darbus – pajausti pilnatvę, suteikiant džiaugsmą savo artimui.
7.8. Lapkričio 24 dieną tiesioginės Delfi TV transliacijos metu bus paskelbta 10 piešinių autorių-laimėtojų. Jie gaus teisę padovanoti galimybę dalyvio anketos žemėlapyje pažymėtos įstaigos globotiniams skristi į Laplandiją ir ten susitikti su Kalėdų Seneliu bei LR Prezidente Dalia Grybauskaite.
7.9. Patiems piešinių autoriams-laimėtojams bus įteikti iniciatyvos pagrindinio partnerio prizai.
7.10. Kiekvienas autorius-laimėtojas suteikia šansą vykti į kelionę 10-čiai globotinių iš dalyvio pažymėtų vaikų globos namų.
7.11. Laimėtojai skelbiami ir konkurso puslapyje bei atskirame pranešime portale DELFI.
7.12. Iniciatyvoje dalyvauja tie, kurie įkelia reikalavimus atitinkančius failus (iki 10 MB) ir teisingai užpildę privalomus registracijos anketos laukus.
7.13. Apie laimėjimą žaidimo dalyviai bus informuoti asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu, kuriuos pateikė registracijos formoje.
7.14.10-ies globos namų auklėtiniai (po 10 vaikų + po 1 lydintį asmenį), gavus jų sutikimus, 2017 metų gruodžio 4 dieną skris lėktuvu į Laplandiją, kur vaikai susitiks su Kalėdų Seneliu ir LR Prezidente.
7.15. Iniciatyvos organizatoriai įsipareigoja skirti kelionės bilietus ir vienam lydinčiam asmeniui iš kiekvienų globos namų. Iš viso 11 vnt.
8. Už visų kelionės organizavimo, veiklų ir logistikos organizavimą, komunikaciją su laimėtojais atsakingi iniciatyvos organizatoriai.
9. Dalyviai registruodamiesi žaidime sutinka, kad dalyvavimo žaidime metu ir tiesioginės rinkodaros tikslais UAB „DELFI“ gali naudoti registracijoje nurodytus jų asmens duomenis. Dalyviai sutinka, kad laimėtojo paskelbimo ir laimėjimo įteikimo tikslais, jų asmens duomenys gali būti perduodami tretiesiems asmenims. Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardintų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų naudojimu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga.
10. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB „DELFI“ ir UAB „Norfos mažmena“ bei jų nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
11. Iniciatyvos organizatoriai pasilieka teisę keisti iniciatyvos taisykles iš anksto viešai apie tai informavus.
12. UAB „DELFI“ ir UAB „Norfos mažmena“ bei su jais susijusių šalių darbuotojai ir jų šeimų nariai dalyvauti iniciatyvoje gali, tačiau nepretenduoja į laimėjimus.