APIE INICIATYVĄ
DALYVAUK
NAUJIENOS
TAISYKLĖS
APIE INICIATYVĄ
LAIMINGIEJI
DALYVAUK
NAUJIENOS
TAISYKLĖS
APIE INICIATYVĄ
LAIMINGIEJI
DALYVAUK
NAUJIENOS
TAISYKLĖS
APIE INICIATYVĄ
Gali būti, kad Tau pasisekė – kartu su tėveliais patiriate kelioninių įspūdžių ir sulaukiate šventinių dovanų. Bet kažkur visai šalia, didelėse šeimose auga vaikai, kuriems tai - nepasiekiama svajonė.

Mieli vaikai, prasmingiausius artėjančių žiemos švenčių stebuklus galite sukurti tik Jūs! Tapkite MISIJA LAPLANDIJA 2018 dalimi ir pradžiuginkite vaikus, kuriems likimas nebuvo dosnus. Jūs galite sukurti kalėdinį stebuklą ir išpildyti vaikų svajonę – nuskraidinti juos į magiškąją Laplandiją!
Lėktuvą į orą pakelsi nupiešęs kalėdinį piešinį ar atviruką, skyręs jį savo miesto ar vietovės vaikams, augantiems daugiavaikėse šeimose.

Už Tavo gerumą bus atlyginta – vieną žiemos rytą savo pašto dėžutėje rasi laišką nuo paties Kalėdų Senelio!

Socialinė iniciatyva suvienijo Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, pagrindinį portalą šalyje DELFI ir lietuvišką įmonę NORFA. Iniciatyvą globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
NAUJIENOS
Ačiū,
kad dalinatės gerumu!

LAIMINGIEJI

Vilniaus regionas
Dainos B. šeima (7 vaikai šeimoje)
Ingridos V. šeima (6 vaikai šeimoje)
Alinos S. šeima (5 vaikai šeimoje)
Vitalijos R. šeima (5 vaikai šeimoje)

Kauno regionas
Vytauto S. šeima (7 vaikai šeimoje)
Linos Š. šeima (5 vaikai šeimoje)
Jūratės L. šeima (10 vaikų šeimoje)
Algimantės K. šeima (5 vaikai šeimoje)
Lauros K. Kaklauskienės šeima (6 vaikai šeimoje)

Alytaus regionas
Ingos Č. šeima (9 vaikai šeimoje)
Ritos M. šeima (5 vaikai šeimoje)
Vilmos N. šeima (5 vaikai šeimoje)

Utenos regionas
Eglės V. šeima (9 vaikai šeimoje)
Jelenos Ž. šeima (5 vaikai šeimoje)

Panevėžio regionas
Jekaterinos S. šeima (12 vaikai šeimoje)
Brigitos Š. (6 vaikai šeimoje)
Violetos Č. (7 vaikai šeimoje)

Tauragės regionas
Onutės B. (7 vaikai šeimoje)

Marijampolės regionas
Gitanos G. šeima (5 vaikai šeimoje)

Šiaulių regionas regionas
Ingridos V. šeima (7 vaikai šeimoje)

Klaipėdos regionas
Donatos M. šeima (5 vaikai šeimoje)
Eglės P. šeima (5 vaikai šeimoje)

Telšių regionas
Ingos B. šeima (5 vaikai šeimoje)

TAISYKLĖS

1. Socialinės iniciatyvos pavadinimas: MISIJA LAPLANDIJA.
2. Socialinės iniciatyvos adresas: www.delfi.lt/laplandija
3. Socialinės iniciatyvos trukmė: nuo 2018 m. lapkričio 6 d. iki 2018 m. gruodžio 5 d. imtinai.
4. Iniciatoriai: portalas DELFI, kampanija „Už saugią Lietuvą“. Iniciatyvą įgyvendina, kelionę organizuoja Všį „Media medis“.
5. Didysis partneris: UAB „Norfos mažmena“.
6. Iniciatyvą globoja: LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė
7. Socialinės iniciatyvos tikslas – įprasminti Kalėdas per antrąją tokio pobūdžio misiją vaikai-vaikams. Šių metų siekis – padovanoti stebuklą šalies vaikams, augantiems daugiavaikėse, finansiškai sunkiau besiverčiančiose šeimose, auginančiose 5 ir daugiau vaikų.
7.1. Lapkričio 6 – 26 d. dienomis imtinai, vaikai kviečiami ranka, kompiuteriu ar kitomis priemonėmis piešti kalėdinius piešinius arba atvirukus. Norint prisijungti prie socialinės iniciatyvos, savo kūrinį reikia nufotografuoti arba išsaugoti skaitmeniniu formatu.
7.2. Savo piešinį ar atviruką reikia įkelti į iniciatyvos MISIJA LAPLANDIJA polapyje esančią formą ir užpildyti dalyvio anketą. Dalyvio anketa privalo būti užpildyta tiksliai – nurodant dalyvio vardą, pavardę, amžių, miestą, namų adresą, telefoną, suaugusiojo (tėčio/mamos arba mokytojo(s)/auklėtojo(s) vardą, pavardę, kontaktinį telefoną).
7.3. Pildant anketą, iniciatyvos polapyje esančiame Lietuvos žemėlapyje reikia pasirinkti regioną, kuriame gyvenate arba kurio daugiavaikių šeimų vaikams norite dovanoti kelionę į Laplandiją. Šeimų, atitinkančių prioritetinius kriterijus (5 ir daugiau vaikų, jų amžius 5-13 m., aktyvios, visuomeniškos šeimos, finansiškai sunkiai besiverčiančios) sąrašą iš visų Lietuvos regionų parengs Lietuvos daugiavaikių šeimų asociacija, o šeimų, vyksiančių į kelionę, atranka bus vykdoma burtų keliu, tiesioginės transliacijos delfi.lt metu.
7.4. Dalyvių piešiniai skelbiami polapyje esančioje galerijoje.
7.5. Kiekvienas dalyvis-piešinio autorius po iniciatyvos dovanų gauna laišką iš Kalėdų Senelio, jei teisingai užpildys visus reikiamus duomenis (pavardė ir vardas, tikslus adresas, miestas, šalis).
7.6. Kūrybinis konkursas yra skirtas skatinti vaikų empatiją vieni kitiems, mažinti socialinę atskirtį, kviečiantis daryti gerus darbus – pajausti pilnatvę, suteikiant džiaugsmą savo artimui.
7.7. Tiesioginės Delfi TV transliacijos metu bus paskelbtos daugiavaikės šeimos, kurios gaus teisę skristi į Laplandiją ir ten susitikti su Kalėdų Seneliu bei LR Prezidente Dalia Grybauskaite.
7.9. Daugiausiai piešinių atsiuntę vaikai iš konkretau regiono suteiks teisę to regiono daugiavaikėms šeimoms vyktį į kelionę. Viso į kelionę vyksta 100 vaikų iš daugiavaikių šeimų.
7.10. Laimėtojai skelbiami ir konkurso puslapyje bei atskirame pranešime portale DELFI.
7.11. Iniciatyvoje dalyvauja tie, kurie įkelia reikalavimus atitinkančius failus (iki 10 MB) ir teisingai užpildę privalomus registracijos anketos laukus.
7.12. Apie laimėjimą iniciatyvos dalyviai bus informuoti asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu, kuriuos pateikė registracijos formoje.
7.13. Po 10 vaikų (2 šeimos) iš kiekvieno regiono (po 1 arba 2 lydinčius asmenis), gavus jų sutikimus, 2018 metų gruodžio 3 dieną skris lėktuvu į Laplandiją. Visi kelionės dalyviai turi pasirūpinti asmens dokumentais ir atvykti į Vilnių bei savarankiškai grįžti namo iš Vilniaus.
7.14. Iniciatyvos organizatoriai įsipareigoja parūpinti kelionės bilietus, vienos dienos programa Suomijoje, maitinimu, apranga vizitui, kelioniniu vaikų sveikatos draudimu.
8. Už visų kelionės organizavimo, veiklų ir logistikos organizavimą, komunikaciją su laimėtojais atsakingi iniciatyvos organizatoriai.
9. Dalyviai, registruodamiesi žaidime sutinka, kad dalyvavimo žaidime metu ir tiesioginės rinkodaros tikslais „DELFI“ gali naudoti registracijoje nurodytus jų asmens duomenis. Dalyviai sutinka, kad laimėtojo paskelbimo ir laimėjimo įteikimo tikslais, jų asmens duomenys gali būti perduodami tretiesiems asmenims. Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardintų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų naudojimu yra būtina dalyvavimo žaidime sąlyga.
10. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB „DELFI“ ir UAB „Norfos mažmena“ bei jų nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
11. Iniciatyvos organizatoriai pasilieka teisę keisti iniciatyvos taisykles iš anksto viešai apie tai informavus.
12. UAB „DELFI“ ir UAB „Norfos mažmena“ bei su jais susijusių šalių darbuotojai ir jų šeimų nariai dalyvauti iniciatyvoje gali, tačiau nepretenduoja į laimėjimus.