Atgal į Delfi
6

Dukra

Susilaukusi savo vaikelio supratau, ką pati noriu pasakyti mamai

Šiemet noriu padėkoti savo mamai todėl, kad pagaliau supratau, ką reiškia jos darbas. Dabar, kai pati tapau mama.

Iki tapdama mama nežinojau, kodėl maniškė taip jaudindavosi, kai ilgai negrįždavau. Nesupratau, kodėl net man sulaukus dvidešimt kelių metų kalbant teiraujasi, ar esu sveika. Purkštavau, kad svečiuojantis ir pasakius, kad esu nealkana, ant stalo vis tiek prikraunama maisto.

O dabar pati turiu mažylį. Kai suvalgo vieną kukulį, aš tris kart perklausiu, ar daugiau nenori ir bandau pasiūlyti antrą. Kai patrauko nosytę, dėl visa ko peržiūriu jūros vandens atsargas. O kai susapnuoja košmarą, bandau apkabinimu apginti nuo nesamų pabaisų.

Ir kai prisimenu, kaip paauglystėje skaudančią galvą nuramindavo tik mamos masažas... Kai dabar sūnus užmiega, man kasant jam nugarytę... Tik dabar suprantu, kokį didelį ačiū noriu ištarti mamai už viso gyvenimo artumą.

Dar esu labai dėkinga už anūko priežiūrą. Nes mama žino, kaip kartais gali pavargti, nuo išsekimo kartais net ašaros pasirodo. O dar prireikus viską derinti su darbais! Todėl didelė dovana yra močiutės pagalba. Beje, už tą pagalbą dėkingas ir mano vyras. Mylime tave – visa šeima.

Su mamos diena, mano miela mama ir močiute. Ačiū tau!
Visi laiškai