Projektą pristato
Apie
Programa
Dalyviai
Mentoriai
Taisyklės
Verslo pamokos
Apie
Programa
Dalyviai
Mentoriai
Taisyklės
Verslo pamokos
Dalyviai

„Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademijos dalyviai

UAB „Linksmadienis“
Verslo renginių organizatorius
Atstovas: Renata Pažūsienė
VERSLO IŠŠŪKIS:
Linksmadieniai.lt pramogų ekspertai jau 12 metų profesionaliai organizuoja verslo renginius. Kaip pritraukti stambius verslo klientus, kai jų renginių, susitikimų poreikius taip stipriai pakeitė pandemija? Kaip užsitikrinti nuolatines pajamas, kad sustiprėjusi organizacija galėtų augti?
Mentorius: Povilas Petrauskas,
verslo konsultantas
„Cozy Cuts & beauty”
Grožio studija šeimai
Atstovas: Marta Paliukienė
VERSLO IŠŠŪKIS:
„Cozy Cuts“ grožio studija šeimai duris atvėrė prieš pat karantiną. Čia rūpinamasi ne tik suaugusiaisiais, bet ir su tėvais atvykusiais mažyliais. Kaip sustiprėti ir auginti verslą, kai žmonės vengia kontaktinių paslaugų? Kaip pasiekti ir pritraukti tikslinę auditoriją? Kaip pradėti strategiškai vadovauti savo verslui ir pasitelkus rinkodarą pasiekti finansinių tikslų?
Mentorius: Pijus Makarevičius,
„Furniture1“
MB „Puoškis lietuviškai“
Baltų ženklais puošti drabužiai
Atstovas: Karolis Valiukevičius
VERSLO IŠŠŪKIS:
„Puoškis lietuviškai“ kuria rūbus, pasakojančius mūsų tautos istoriją. Kaip „išaugus“ internetą sėkmingai persikelti ir prekiauti fizinėse parduotuvėse? Kaip sustyguoti tiekimą ir pardavimus, kad įmonė augtų tvariai, o gamybos grandinė taptų kuo draugiškesnė aplinkai?
Mentorius: Kotryna Uleckaitė,
„Litamilk“
UAB „Definra“
Verslo procesų automatizavimo sprendimai
Atstovas: Agnius Bartninkas
VERSLO IŠŠŪKIS:
Bendrovė padeda organizacijoms automatizuoti procesus ir sutaupyti. Kaip įveikti uždarą darbuotojų, pritraukiančių ir aptarnaujančių naujus klientus, trūkumo ratą? Kaip rinkai pristatyti naujus produktus, kad įmonė taptų nepriklausoma nuo projektinio darbo ir paklotų pagrindą organizacijos augimui?
Mentorius: Andrius Vitkevičius,
„Vilduja“
VšĮ "Galimybių dirbtuvės"
Neįgaliųjų integravimo socialinės dirbtuvės
Atstovas: Auksė Griškonienė
VERSLO IŠŠŪKIS:
„Galimybių dirbtuvės“ įdarbina neįgaliuosius, sukurdami galimybę integruotis į darbo rinką ir realizuoti savo gebėjimus. Kaip stiprinti savo poziciją, pritraukiant verslo klientų? Kaip ir kokia kryptimi plėsti organizacijos veiklą?
Mentorius: Aivaras Šidla,
„SMILTAINIS IR KO“
UAB „Florika“
Gėlių salonas
Atstovas: Tomas Černauskas
VERSLO IŠŠŪKIS:
Klaipėdos senamiestyje įsikūręs gėlių salonas veikia jau 22 metus, tačiau kyla klausimų, kaip plėsti verslą? Kaip iš paprasto gėlių salono tapti gėlių verslo lyderiu savo mieste?
Mentorius: Giedrius Dzenkauskas,
„Swedbank“
UAB ”Rojaus obuoliai”
Maitinimo paslaugos vaikų darželiams
Atstovas: Rūta Sorakaitė
VERSLO IŠŠŪKIS:
„Rojaus obuoliai“ rūpinasi, kad mažyliai darželiuose valgytų subalansuotą, sveiką ir svarbiausia – skanų maistą. Norėdami sustiprinti verslą, sukūrė ir šaldytų maisto produktų liniją, tačiau kyla klausimų, kaip įsitvirtinti ir šaldytų produktų rinkoje?
Mentorius: Odeta Bložienė, „Burokėlis ir krapas“ vadovė
MB „Kosmetikos laboratorija“
Natūralios kosmetikos gamintojai
Atstovas: Rūta Gvazdaitienė
VERSLO IŠŠŪKIS:
Manoritualai.lt, natūralios kosmetikos kūrėjai, tik pradėję verslą džiaugėsi staigiu augimu, tačiau jam sustojus kyla klausimų, kaip išnaudoti dar neišnaudotą potencialą? Ar orientuotis į plėtrą užsienyje, ar didinti produktų įvairovę vietos rinkoje?
Mentorius: Dovilė Urbanaitė „She is Glowing“
v2o juvelyrikos namai
Juvelyrikos namai
Atstovas: Viktorija Orkinė
VERSLO IŠŠŪKIS:
Užupyje įsikūrę juvelyrikos namai „v2o“ eksponuoja jų įkūrėjos ir 20 kitų amatininkų darbus, tačiau jaučiasi tarsi „išsibarstę“. Kaip atrasti išskirtinę verslo nišą ir susikurti stiprų identitetą? Kaip sureguliuoti verslo procesus ir neprarasti galimo uždarbio?
Mentorius: Rūta Merkytė
„MANILLA“
UAB „Kovas“
Mažmeninė prekyba statybinėmis bei sodo prekėmis, statybos
Atstovas: Edgaras Pundzius
VERSLO IŠŠŪKIS:
Tris dešimtmečius veikiančios įmonės, prekiaujančios statybinėmis ir sodo prekėmis, veiklą iš tėvų perimantys vaikai susiduria su verslo modernizavimo iššūkiu. Kaip automatizuoti ir skaitmenizuoti įmonės veiklą? Ir kaip organizuoti šį procesą, kad verslas galėtų dabartinėmis rinkos sąlygomis?
Mentorius: Povilas Staigis
„Tegra state“
Naujienos