Projektą pristato
Apie
Programa
Dalyviai
Mentoriai
Taisyklės
Verslo pamokos
Apie

„Swedbank“ smulkaus verslo akademija

Sustiprinkite savo smulkų verslą!

Patyrę verslininkai ir verslo analitikai sutaria – sėkmingo verslo augimo paslaptis slypi ne tik verslo idėjoje. Už ją daug svarbiau yra teisingi atsakymai į klausimus: kaip planuoti finansus, rinkodarą, personalo ir verslo procesų valdymą bei verslo strategiją. Galbūt Jūsų verslas kaip tik šiuo metu susiduria su sunkumais? Įveikti verslo augimą stabdančius iššūkius Jums padės „Swedbank“ smulkaus verslo akademija!

Akademijos programa

10 smulkių Lietuvos įmonių. Lietuvos verslo lyderiai tapę mentoriais. 6 savaitės intensyvių mokymų.

Pernai didelės sėkmės susilaukusi „Swedbank“ smulkaus verslo akademija tęsia savo misiją – įkvėpti visus smulkiuosius šalies verslininkus teigiamiems pokyčiams.

Šiam tikslui įgyvendinti „Swedbank“ sutelkė labiausiai patyrusius Lietuvos verslininkus bei verslo konsultantus, pasiryžusius tapti individualiais mentoriais. 10 atrinktų smulkaus verslo atstovų su mentorių pagalba identifikuos savo versle kylančius iššūkius ir ieškos tinkamų būdų juos išspręsti. Šešias akademijos savaites dalyviai ir mentoriai vadovausis Kanados mokslininkų sukurta smulkiojo verslo stiprinimo metodologija, kurios sudarymu ir pateikimu projekto metu rūpinsis patyręs verslo koučeris Povilas Petrauskas. Žinias įtvirtins ir proveržiui įkvėps „Delfi“ transliuojami ekspertų pranešimai verslo stiprinimo temomis.

Pasisemti žinių ir patirties kviečiame ne tik projekto dalyvius, bet ir „Swedbank“ drauge su „Delfi“ sukurto akademijos portalo lankytojus. Visas dalyvių sėkmingų pokyčių istorijas, ekspertų ir verslo atstovų paskaitas bei diskusijas galima sekti naujienų portale „Delfi“, išgirsti per „Žinių radiją“ ar stebėti internetiniame verslo kanale „Proto industrija“.

Kas gali dalyvauti?

Dalyvavimas „Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademijoje – nemokamas.

Jei Jūsų įmonė veikia daugiau nei 2 metus, jos metinė apyvarta neviršija 2 milijonų eurų ir Jūs nuolat keliate klausimą „ko gi trūksta, kad mano verslas imtų augti?“ – registruokitės į programą. Tapkite vienu iš 10 dalyvių!

Išskirtinis turinys verslui

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė žengia pirmuosius žingsnius, ar veikia jau keletą dešimtmečių – „Swedbank“ smulkaus verslo akademijoje rasite pranešimų ir minčių, kurios įkvėps ir įžiebs naujų idėjų.

Naujienų portale „Delfi“ galėsite stebėti tiesiogines Lietuvos ir pasaulio verslo lyderių pranešimų transliacijas, sekti akademijos dalyvių progresą ir iš pirmų lūpų sužinoti, kaip auginti ateities verslą.

Naujienos.