Projektą pristato
Apie
Programa
Dalyviai
Mentoriai
Taisyklės
Apie

Dalyvaukite ir stiprinkite savo verslą!

Verslai ir verslo analitikai sutaria: sėkmingo verslo augimo paslaptis slypi ne tik verslo idėjoje. Daug svarbiau už gerą idėją yra teisingi atsakymai į klausimus apie finansų planavimą, rinkodarą, žmogiškųjų resursų ir verslo procesų valdymą bei verslo strategiją. Šie aspektai lemia, kodėl vieni verslai išauga iki vienaragių – verslų, kurie pradėjo nuo idėjos ir ilgainiui įgijo pasaulinį žinomumą, pritraukė milijonines investicijas ir generuoja pajamas, kurios greit viršys mūsų šalies vidutinį metinį biudžetą, o kiti – ilgus metus nepatiria augimo.

Įveikti verslo augimą stabdančius iššūkius Jums padės „Swedbank“ sukurta „Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademija!

Akademijos programa

„Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademija sutelkė patyrusius Lietuvos verslininkus bei verslo konsultantus, pasiryžusius tapti mentoriais. Akademijos dalyviai ir mentoriai vadovausis Kanados mokslininkų sukurta, valstybės remta verslo skatinimo metodika. Žinias įtvirtins ir proveržiui įkvėps „Delfi“ naujienų portale transliuojami globalių korporacijų ir Lietuvos verslo lyderių atstovų pranešimai rinkodaros, komandos, verslo procesų valdymo ir strateginių sprendimų temomis.

Akademijos dalyviai, padedami asmeninių mentorių, identifikuos jų versle kylančius iššūkius ir ieškos būdų juos spręsti. Dalyvių sėkmingų pokyčių istorijas pasakos naujienų portalas „Delfi“. Dalyvauti akademijos programoje atrinksime 10 įmonių, o žinių ir patirties pasisemti galės visi specialaus drauge su „Delfi“ sukurto akademijos portalo lankytojai.

Kas gali dalyvauti?

Dalyvavimas „Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademijoje – nemokamas.

Jei Jūsų įmonė veikia daugiau nei 2 metus, jos metinė apyvarta neviršija 2 milijonų eurų, ir nuolat keliate klausimą „ko gi trūksta tam, kad mano verslas imtų augti?“ – registruokitės į programą. Tapkite vienu iš 10 dalyvių!

Registruotis į atranką
Išskirtinis turinys verslui

Nesvarbu, ar Jūsų įmonė veikia jau keletą dešimtmečių, ar žengia pirmuosius žingsnius, „Kiekvienas gali“ smulkaus verslo akademijoje rasite pranešimų ir minčių, kurios įkvėps ir įžiebs naujų idėjų. Š. m. spalio 26 – gruodžio 9 d. žiūrėkite specialias transliacijos portale „Delfi“: Lietuvos ir pasaulio verslo lyderių pranešimus, sekite akademijos dalyvių progresą ir iš pirmų lūpų sužinokite, kaip auginti ateities verslą.

Naujienos
Apie
Programa
Mentoriai
Taisyklės