Karantino švelninimo
kalendorius Lietuvoje

Karantino kalendorius: kas, nuo kada, kokiomis sąlygomis keičiama Lietuvoje?

Paskutinį kartą atnaujinta - 2020 05 12 16:00:00

Karantinas Lietuvoje tęsiamas jau beveik du mėnesius, tačiau jau kuris laikas reguliariai įvedami įvairūs režimo sušvelninimai.

Siekdamas palengvinti skaitytojams galimybę patogiai sekti, nuo kada ir kokiomis sąlygomis įsigalioja nauji palengvinimai arba sugriežtinimai, portalas „Delfi“ publikuoja nuolat atnaujinamą kalendorių, kuriame bus pateikiama naujausia informacija.

Atsižvelgiant į situaciją dėl koronaviruso plitimo, Vyriausybė šių metų kovo 15 d. neeiliniame posėdyje nutarė paskelbti karantiną visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki gegužės 31 d. 24 val. Ribojimai Vyriausybės sprendimu gali būti tęsiami ir toliau.

Nuo balandžio 10 dienos
Leista lauko sąlygomis prekiauti sodinukais, sėklomis ir trašomis
Daugiau >>

Prekiauti sodinukais, sėklomis ir trąšomis galima ūkyje, užsiimančiame augalų auginimu specialiai pardavimui įrengtoje vietoje lauke arba specialiai pardavimui įrengtoje lauko aikštelėje, augalais ar trąšomis prekiaujančiose specializuotose parduotuvėse, turinčiose galimybę prekiauti lauko sąlygomis.

Tačiau prekyba išliko draudžiama turgavietėse, mobiliuose turgeliuose, nepritaikytose prekybai viešose vietose.

Nuo balandžio 15 dienos
Leidžiami renginiai atvirose organizuojami renginiai automobiliuose
Daugiau >>

Renginio metu draudžiama išlipti iš automobilio. Automobilio langai privalo būti uždaryti (balandžio 20 d. šis reikalavimas panaikintas. Nuo tos dienos leidžiama atidaryti automobilio langus, privalomai dėvint nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones).

Automobilyje gali būti ne daugiau kaip du asmenys, išskyrus artimuosius, giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus. Bilietais gali būti prekiaujama tik internetu. Automobiliai statomi ne mažesniu kaip 2 metrų atstumu tarp jų.

Renginiuose negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys). Renginiuose rekomenduojama nedalyvauti 60 metų amžiaus ir vyresni bei lėtinėmis ligonis sergantiems asmenims.

Nuo balandžio 15 dienos
Leista veikti parduotuvėms, kurios turi atskirą įėjimą iš lauko
Daugiau >>

Vyriausybės sprendimu, tiek ne maisto prekių parduotuvės, tiek įvairių buitinių ir remonto paslaugų teikėjai turės užtikrinti ne mažesnį kaip 10 kvadratinių metrų vienam pirkėjui tenkantį patalpų plotą arba galimybę vienu metu aptarnauti ne daugiau nei vieną pirkėją.

Prekybos vietos darbuotojai įpareigoti užtikrinti, kad pirkėjai eilėse prie kasų laikytųsi saugaus ne mažesnio kaip 1 metro atstumo vienas nuo kito.

Į prekybos vietą gali būti įleidžiami tik apsaugines kaukes dėvintys pirkėjai, atvykę ne didesnėmis nei dviejų asmenų grupėmis.

Prekybos vietose rekomenduojama nesilankyti vyresnio nei 60 m. amžiaus ir sunkiomis lėtinėmis ligomis sergantys žmonės.

Pirkėjai skatinami atsiskaityti ne grynaisiais pinigais

Rekomenduojama matuoti pirkėjų kūno temperatūrą prie įėjimo į prekybos vietą ir neįleisti tokių, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 laipsnio Celsijaus ir daugiau), arba tokių, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karčiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas)

Nuo balandžio 15 dienos
Leista dirbti stacionariose paslaugų teikimo vietose (prekybos centruose) įsikūrusioms paslaugų įmonėms, tokioms kaip valyklos, raktų gamyba, remonto paslaugos ar panašios.
Daugiau >>

Joms netaikomas reikalavimas turėti atskirą įėjimą iš lauko. Paslaugų teikėjams numatomas papildomas ribojimas – tiesioginis kontaktas su klientu turi būti ne ilgesnis nei 20 minučių. 

Nuo balandžio 23 dienos
„Regitrai“ leista atnaujinti vairavimo egzaminus
Daugiau >>

Būtina dėvėti apsaugines priemones. Prieš praktinį automobilio vairavimo egzaminą būtina užsidėti nenaudotas apsaugos priemones (apsauginę kaukę, vienkartines pirštines).

Rekomenduojama matuoti atvykusiųjų temperatūrą, ir neįleisti tokių, kuriems pasireiškia karščiavimas (37,3 laipsnio Celsijaus ir daugiau), arba tokių, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karčiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas)

Rekomenduojama atidėti egzaminą 60 metų ir vyresniems ir lėtinėmis ligomis sergantiems asmenims.

Nuo balandžio 23 dienos
Leista veikti lauko kavinėms ir kavinėms, kurios leidžia maistą išsinešti
Daugiau >>

Eilėse prie kasos turi būti tarp lankytojų išlaikytas bent 1 m. atstumas. Taro staliukų – ne mažesnis kaip 2 m. atstumas.

Į įstaigą turi būti įleidžiami tik apsaugos priemones dėvintys lankytojai. Prie staliukų leidžiama sėdėti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus grupes, kurias sudaro giminaičiai.

Kavinėse nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims.

Skatinama atsiskaitinėti ne grynaisiais pinigais.

Nuo balandžio 23 dienos
Leista lankytis laisvalaikio užsiėmimų vietose
Daugiau >>

Atviroje erdvėje, kurioje vyksta laisvalaikio užsiėmimai, turi būti ribojami lankytojų srautai. Taip pat užtikrinama, kad lankytojai būtų ne mažesniu nei 10 m. atstumu tarp vienas kito ar asmenų grupių.  Gali būti įleidžiami tik apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai, atvykę ne didesnėmis nei 2 žmonių grupelėmis, išskyrus šeimas.

Lankytojai eilėse prie kasų turi laikytis 2 metrų atstumo vienas nuo kito, už paslaugas skatinami atsiskaityti ne grynaisiais pinigais. Taip pat rekomenduojama organizuoti bilietų prekybą internetu.

Taip pat į laisvalaikio organizavimo vietą negali būti įleidžiami lankytojai, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių – pavyzdžiui, karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas.

Atvirose erdvėse, kuriose vyksta laisvalaikio užsiėmimai, nerekomenduojama lankytis rizikos grupės žmonėms, t. y. vyresniems nei 60-ies metų amžiaus ir turintiems lėtinių susirgimų kaip, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas, lėtinės kvėpavimo organų ligos, lėtinės inkstų ligos ir kitos.

Nuo balandžio 23 dienos
Leista darželiams organizuoti priežiūrą vaikams tų asmenų, kurie dėl darbo negalėjo kitu būdu užtikrinti vaiko priežiūros
Daugiau >>

Kreipiantis dėl vaiko priežiūros tėvai turi pateikti darbdavių pažymas. Vaikų priežiūra turi būti organizuojama ne didesnėmis kaip 10 vaikų grupėmis. Tėvai, atvedantys vaiką, privalo dėvėti apsaugos priemones. Vaikai turi neturėti užkrečiamų ligų požymių.

Sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, taip pat tiems, kurie gyvena su asmenimis, priklausantiems rizikos grupėms, rekomenduojama užtikrinti priežiūrą namuose.

Nuo balandžio 27 dienos
Leidžiamos kai kurių sporto šakų treniruotės uždarose ir visų sportininkų – atvirose sporto erdvėse.
Daugiau >>

Turi būti išlaikytas bent 10 metrų atstumas tarp sportininkų, o vienam sportininkui tektų ne mažesnis kaip 10 kv. metrų plotas.

Treneriai ir aptarnaujantis personalas turi dėvėti apsaugines kaukes ir akinius arba veido skydelius.

Nuo balandžio 27 dienos
Leidžiamas archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymas
Daugiau >>

Turi būti užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam lankytojui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų ir grupių. Rizikos grupių asmenų archyvuose, bibliotekose ir muziejuose lankytis nerekomenduojama.

Nuo balandžio 27 dienos
Leista pradėti veikti kirpykloms, nagų ir barzdų salonams
Daugiau >>

Kirpyklose leidžiama kirpti plaukus, juos dažyti, šukuoti. Nagų salonuose galima atlikti manikiūro, gelinio lakavimo paslaugas ir kitaip gražinti nagus. Barzdų salonuose leidžiama kirpti (bet ne skusti) barzdas.

Nuo balandžio 27 dienos
Leista atnaujinti planines sveikatos priežiūros paslaugas
Daugiau >>

Poliklinikos ir ligoninės pačios turėjo pasirengti planus, kaip atnaujins paslaugų teikimą

Daugumoje įstaigų, teikiant paslaugas prioritetu išlieka nuotolinės gydytojų konsultacijos, tačiau jei dėl paslaugos specifikos nuotolinė paslauga negali būti suteikta, tada gydytojas kviečia pacientą atvykti.

Pacientai registratūroje telefonu registruojami nuotolinei šeimos gydytojo konsultacijai. Šeimos gydytojas susisiekia su pacientu telefonu ir įvertina būtinybę atvykti. Taip pat šeimos gydytojas ar slaugytojas registruoja pacientą gydytojo specialisto konsultacijoms. Pacientai patys registruotis gydytojo specialisto konsultacijai negali.

Nuo gegužės 7 dienos
Parengti būtinieji reikalavimai dėl keleivių plukdymo laivais
Daugiau >>

Sprendime nurodoma įpareigoti mažųjų, pramoginių, sportinių, asmeninių, tradicinių laivų ir kitų plūduriuojančių įrenginių ar priemonių savininkus ir kitus plukdymą organizuojančius asmenis riboti asmenų skaičių plukdymo priemonėse, atsižvelgiant į plukdymo priemonių įrengimą ir plotą. Plukdant didesnes nei 2 asmenų grupes, tarp keleivių (išskyrus šeimos narius) turi būti išlaikomas ne mažesnis nei 1 metro atstumas.

Organizuojant plaukimą turi būti užtikrinta, kad vyresni nei 6 metų asmenys į plukdymo priemones būtų įleidžiami tik dėvintys apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones ir kad jas dėvėtų viso plaukimo metu. Neleidžiama plukdyti asmenų, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas).

Taip pat privalu užtikrinti, kad įranga (pvz., gelbėjimo liemenės ir kt.) būtų priskirta konkrečiam asmeniui. Kitam asmeniui ji gali būti perduota tik po valymo ir dezinfekcijos.

Turi būti sudarytos sąlygos viso plaukimo metu tinkamai keleivių rankų higienai ir (ar) dezinfekcijai: esant galimybei plauti rankas vandeniu ir muilu, nesant galimybės plauti rankų – dezinfekuoti rankas dezinfekciniu skysčiu ar dezinfekcinėmis servetėlėmis.

Prieš plukdymą raštu arba žodžiu privalu pateikti informacija, kad nerekomenduojama plaukti rizikos grupės asmenims – vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis. Taip pat keleivius rekomenduojama informuoti apie asmens higienos laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.).

Nuo gegužės 8 dienos
Vaikų žaidimų aikštelėse vėl gali žaisti vaikai iš skirtingų šeimų
Daugiau >>

Parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose galima lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius, taip pat laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Visiems suaugusiems, taip pat vyresniems nei 6 metų vaikams, viešosiose vietose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose. Jų galima nedėvėti esant už gyvenamosios vietovės (miestų, miestelių, kaimų, viensėdžių, sodininkų bendrijų) ribų ir kai šalia nėra kitų asmenų 20 metrų spinduliu, išskyrus artimuosius, taip pat maudantis paviršiniuose vandens telkiniuose ar užsiimant vandens sportu ir pramogomis. Kaukės neprivalomos ir sportininkams, kai jie sportuoja aukšto meistriškumo sporto pratybose.

Nuo gegužės 8 dienos
Parengtos rekomendacijos, kaip saugiai leisti laiką prie vandens telkinių
Daugiau >>

Visų pirma, paplūdimiuose gerai matomoje vietoje lanytojams turi būti pateikta informacija, jog juose nerekomenduojama lankytis rizikos grupei priklausantiems žmonėms – vyresniems nei 60 metų amžiaus bei sergantiems lėtinėmis ligomis. Jeigu rizikos grupės žmonės lankosi paplūdimiuose, rekomenduojama itin atidžiai laikytis saugaus – ne mažesnio nei 2 metro – atstumo nuo kitų. Taip pat turi būti pateikta informacija, jog visiems žmonėms reikia laikytis asmens higienos (rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo). 

Be to, prie įėjimo į tualetus, persirengimo paviljonus, kabinas gerai matomoje vietoje reikia pakabinti rankų dezinfekcijai skirtą priemonę.

Paplūdimiuose lankytis gali tik apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones dėvintys lankytojai, išskyrus valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose bei maudantis vandens telkiniuose ar užsiimant vandens sportu ir pramogomis.

Į paplūdimius raginama atvykti ne didesnėmis nei 2 žmonių grupelėmis, išskyrus šeimas. Išlieka rekomendacijos tarp žmonių ar grupių laikytis ne mažesnio nei 2 metro atstumo, vengti tiesioginio fizinio kontakto.

Be to, lankytojai, perkantys paslaugas paplūdimiuose, skatinami atsiskaityti ne grynaisiais pinigais.

Taip pat, lankytojams turi būti pateikta informacija prie aktyvaus laisvalaikio užsiėmimams kirtų įrenginių, sporto paskirties inžinerinių statinių, kad jais galima naudotis, tik jeigu vienam žmogui tenka ne mažesnis kaip 10 kv. m. plotas ir ne mažesnis nei 10 m. atstumas tarp asmenų ar asmenų grupių. 

Mažuose, pramoginiuose, sportiniuose, asmeniniuose, tradiciniuose laivuose ir kitose plūduriuojančiuose įrenginiuose ar priemonėse turi būti ribojamas lankytojų srautas taip, kad tarp žmonių ar grupių būtų užtikrinamas ne mažesnis nei 1 metro atstumas.

Jei paplūdimiuose yra darbuotojų, turi būti užtikrinta, kad dirbtų tik darbuotojai, neturintys viršutinių kvėpavimo takų ligų, ūmių žarnyno infekcijų ir kt. susirgimų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ir darbuotojų sveikata būtų nuolat stebima.

Darbuotojai, kuriems pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai (karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), turi būti nedelsiant nušalinti nuo darbo, jiems turi būti rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai nuotoliniu būdu.

Taip pat privalu užtikrinti, kad darbuotojai darbo metu dėvėtų asmens apsaugos priemones.

Be to, rekomenduojama pagal galimybes darbą organizuoti taip, kad darbuotojai būtų saugiame atstume vienas nuo kito ir (ar) lankytojo (ne mažesnis nei 1 metrų atstumas) ar nekontaktuotų, išskyrus skęstančiųjų gelbėjimą. Jeigu dirbama pamainomis, rekomenduojama pagal galimybes organizuoti darbuotojų pamainų pasikeitimą išlaikant saugų atstumą ar be kontakto.

Nuo gegužės 11 dienos
Lietuvos piliečiams leidžiama išvykti į Lenkiją darbo, verslo ar mokslo reikalais
Daugiau >>

Būtina turėti tai patvirtinantį dokumentą – darbo sutartį, verslo liudijimą, įmonės dokumentą, pažymą iš Lenkijos švietimo įstaigos apie mokymąsi joje ir pan. Šiuos įrodymus privaloma pateikti Lenkijos pasieniečiams, jie ir priims galutinį sprendimą dėl įleidimo į savo šalies teritoriją.

Grįžti į Lietuvą bus galima ne tik per Kalvarijos–Budzisko, bet ir per Lazdijų–Aradninkų punktą. Į Lietuvą grįžusiems asmenims, kurie Lenkijoje lankėsi darbo, verslo ar mokslo reikalais, nebus taikoma 14 dienų izoliacija. Tokios pat sąlygos sudaromos ir Lenkijos piliečiams, vykstantiems į Lietuvą darbo, verslo ar mokslo reikalais.

Nuo gegužės 15 dienos Lietuvos piliečiai gali laisvai keliauti į Latviją bei Estiją. Tai padaryti bus galima per tris punktus pasienyje su Latvija: Būtingė–Rucava, Saločiai–Grenstalė ir Smėlynė – Medumi. Nuo gegužės 15 dienos per minėtus punktus taip pat bus galima grįžti į Lietuvą, o atvykusiems iš Latvijos bei Estijos Lietuvos piliečiams nebus taikoma 14 dienų izoliacija.

Tokiomis pačiomis sąlygomis į Lietuvą gali atvykti ir Latvijos bei Estijos piliečiai.

Nuo gegužės 11 dienos
leidžiama vykdyti užsienio kalbos lygio mokėjimo vertinimo egzaminus (įskaitas) asmenims, stojant į užsienio aukštąsias mokyklas
Daugiau >>

Egzamine gali dalyvauti ne daugiau kaip 10 asmenų, taip pat turi būtu užtikrinamas ne mažesnis kaip 10 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų.

Nuo gegužės 11 dienos
Pradedami grąžinti vietiniai traukinių reisai
Daugiau >>

„LG Keleiviams“ nuo balandžio 24 d. grąžino galimybę už bilietą atsiskaityti traukinyje, mokant banko kortele, taip pat vėl pradėjo teikti siuntų pervežimo traukiniais paslaugą. Reisų grąžinimą numatoma atlikti palaipsniui, atsižvelgiant į keleivių srautus ir karantino situaciją šalyje.

Nuo gegužės 18 dienos
Paslaugas gali atnaujinti odontologijos kabinetai

Plačiau apie jų darbą skaitykite čia.

Nuo gegužės 18 dienos
Atnaujinamas ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
Daugiau >>

Jeigu vaikas serga lėtinėmis ligomis, arba kai vaikas gyvena kartu su rizikos grupėms priklausančiais asmenimis, rekomenduojama ir toliau tęsti vaiko ugdymą namuose.

Pedagogai, kurie yra pažeidžiami – vyresnio amžiaus, turintys sveikatos problemų arba jei šeimos nariai sirgo ar serga Covid-19 - neturėtų būti kviečiami dirbti grupėje. Jie ir toliau galėtų vykdyti nuotolinį ugdymą. O grupėse dirbantys jų kolegos nuotoliniu ugdymu nebeturėtų užsiimti.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigose, kuriose vyks ugdymo procesas kontaktiniu būdu, ugdymas bus vykdomas laikantis šių sąlygų:

  • maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principo: darbuotojai dirbtų tik vienoje grupėje, vaikai, lankytų nuolatos tą pačią grupę, grupės veikla būtų vykdoma taip, kad būtų išvengta skirtingas grupes lankančių vaikų kontakto tiek patalpose, kuriose teikiamos ugdymo paslaugos, tiek lauke;
  • užtikrinant, kad nebūtų organizuojamos bendros veiklos kelioms vaikų grupėms;
  • užtikrinant, kad šalia įėjimų į patalpas būtų galimybės rankų dezinfekcijai;
  • vertinant visų priimamų į įstaigą vaikų sveikatos būklę. Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas) ar kitų požymių, nebūtų priimami į darželį;
  • darbuotojai, vykdantys vaikų priėmimą į įstaigą, dėvėtų nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Vykdant ugdymo procesą šių priemonių dėvėti nereikia);
  • užtikrinant, kad būtų tinkamos sąlygos darbuotojų ir vaikų rankų higienai (praustuvėse tiekiamas šiltas ir šaltas vanduo, prie praustuvių patiekiama skysto muilo);
  • užtikrinant, kad kriauklės ir kiti sanitariniai mazgai, kuriais naudojasi kelios vaikų grupės, būtų dezinfekuojami kiekvieną kartą jais pasinaudojus vienam vaikui;
  • užtikrinant, kad ugdymo paslaugų teikimo patalpos būtų išvėdinamos prieš atvykstant vaikams ir ne rečiau kaip 2 kartus per dieną.

Nuo gegužės 18 dienos
Lietuvos piliečiams suteikiama teisė laisvai keliauti į Latviją ir Estiją. Taip pat į Lietuvą laisvai galės atvykti Estijos ir Latvijos piliečiai.
Daugiau >>

Asmenims nereikės pagrįsti savo kelionės tikslo ir jiems nebus taikoma 14 dienų saviizoliacija.

Be to, nuo gegužės 15 d. Lietuvos piliečiai grįžti iš užsienio ar užsieniečiai atvykti į Lietuvą galės per dar du punktus pasienyje su Latvija, t. y. Būtingės–Rucavos ir Smėlynės–Medumi. Šiuo metu per juos galima išvykti į Latviją, tačiau grįžti galima tik per Saločių–Grenctalės punktą.

Jei pasienio tikrinimo metu bus nustatyta, kad į Lietuvą vykstantis užsienietis turi koronaviruso (COVID-19) infekcijos simptomų, į šalį atvykti jam nebus leidžiama.

Birželio 22 dienos
Prasidės pagrindinė brandos egzaminų sesija
Daugiau >>

Sveikatos apsaugos ministerija rekomendavo, kad  egzaminų metu tarp kandidatų ir vykdytojų turi būti užtikrintas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas, o vienam asmeniui tektų ne mažiau kaip 10 kv., kai vienoje egzamino vykdymui skirtoje patalpoje yra daugiau kaip 9 asmenys, taip pat būtų pasirūpinta vienkartinėmis veido kaukėmis, patalpų vėdinimu, kompiuterinės įrangos valymu po kiekvieno panaudojimo, numatyta drausti kandidatams dalytis kanceliarinėmis priemonėmis ir kt.

Paskutinės naujienos

Paulius Jokšas. Patarimai verslo vadovams: kaip suvaldyti įmonės finansus po karantino? (0)
Daugiau nei pusę gyvenimo Vytautas praleido laivuose: papasakojo apie nuotykius jūroje ir susidūrimą su piratais (27)
Išgyvenę praeitą krizę šiandien nebemato vilčių: po 27 metų veiklos tenka užverti duris (186)
Sporto klubo klientė piktinasi: kol pusantro mėnesio bandė nutraukti sutartį, kreipėsi skolų išieškojimo įmonė (47)
Medicininės paslaugos dar negrįš į senas vėžes: visi priversti prisitaikyti prie naujos realybės (265)
Į pokarantininį etapą verslas žengia atsargiai, bet optimistiškai: viltys – į vasarą, nerimas – dėl rudens (2)
Karantinas paskatino verslų skaitmenizaciją: kokių pamokų išmokome? (0)
Su koronavirusu kovojusiems medikams – papildomi 7,6 mln. eurų už balandžio mėnesį (8)