ĮKELTI LAIMIKĮ
ĮKELTI LAIMIKĮ
GALERIJA
TAISYKLĖS
PRIZAI
LAIMĖTOJAI
Konkurso „Mano didžiausia žuvis 2018“ taisyklės
1. Konkurso pavadinimas – „Mano didžiausia žuvis“
2. Konkurso aplikacija pasiekiama adresu: http://apps.delfi.lt/kablys/ .
3. Konkurso trukmė: nuo 2018.04.13 iki 2018.12.31 Laimėtojai bus skelbiami kas savaitę KABLYS.lt Facebook paskyroje.
4. Konkurso organizatorius – VšĮ „Media medis“.
5. Konkurso esmė: dalyviai privalo įkelti savo sugauto laimikio nuotrauką, pažymėti, kokiu būdu jis buvo sugautas ir užpildyti privalomus registracijos laukelius. Trumpai parašyti, kaip pavyko sugauti nuotraukoje pavaizduotą žuvį.
6. Galerijoje viešai bus matoma žvejo vardas ir pavardė, pagrindiniai žūklės ir laimikio duomenys.
7. Jeigu pateiktame sąraše nerandate savo sugautos žuvies rūšies ar žūklės vietos, kreipkitės per KABLYS.lt Facebook grupę, rašydami žinutę – Facebook.com/Kablys.lt. Tokiu atveju konkurso sąrašai bus papildyti ir jūs galėsite įkelti savo laimikį.
8. Nuotraukos įkeliamos į galeriją tik fotografijas patvirtinus konkurso administratoriui. Jei įkeliama klaidinga nuotrauka, ji nedelsiant pašalinama. Asmuo, pateikęs nuotrauką, tai darydamas patvirtina jos autentiškumą ir autorystę. Taip pat, patvirtina, kad supranta, jog į konkurso galeriją negalima įkelti nuotraukų, kurios nepriklauso asmeniui.
9. Į konkurso galeriją keliamos tik tvarkingos, estetiškos nuotraukos. Nuotraukos su necenzūriniais simboliais, cigarečių pakelių ar alkoholinių gėrimų atvaizdais nebus keliamos į galeriją.
10. Konkurso prizai: kiekvieną savaitę konkurso dalyviai gali laimėti specialų konkurso džemperį.
11. Žaidimo prizus laimėtojai galės atsiimti UAB DELFI biure: Gynėjų 16, Vilnius.
12. Apie laimėjimą laimėtojai bus informuoti asmeniškai telefonu arba elektroniniu paštu, kurį pateikė registracijos lange.
13. Kiekvienos savaitės prizus laimėtojai privalės atsiimti per dvi savaites nuo laimėjimo paskelbimo.
14. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.
15. Dalyviai sutinka, kad jų atsiųstos nuotraukos ir istorijos bus viešinamos KABLYS.lt Facebook paskyroje, portaluose KABLYS.lt ir DELFI.lt
16. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.
17. Prizų laimėtojai sutinka ir suteikia teisę VšĮ „Media medis“ bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip prizų laimėtojų, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
18. Papildoma informacija apie žaidimą teikiama el. paštu: info@kablys.lt
19. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.