VISI Į LAUKĄ!

Dažnai net nepajuntame, kaip vis greitėjantis gyvenimo tempas mus įspraudžia tarp keturių sienų. Įnikę į kasdienius darbus, retai kada susimąstome, kiek daug laiko praleidžiame uždarose patalpose: namuose, darbe, automobilyje ar autobuse ir kiek mažai – lauke. O juk tai – natūralus jėgų ir energijos šaltinis, padedantis palaikyti gyvybiškai svarbias organizmo funkcijas ir išvengti sveikatos problemų.

Neseniai atlikto tyrimo* metu paaiškėjo, kad net 85 proc. Lietuvos gyventojų patalpose darbo dieną vidutiniškai praleidžia apie 90 proc. savo laiko. Kaip pasakoja vidaus ligų ir šeimos gydytoja Renata Misevičienė, didžiąją dalį dienos praleidžiant uždarose patalpose, žmogaus organizmas susiduria su rimtais iššūkiais, kurie gali turėti neigiamų pasekmių sveikatai ir netgi sukelti rimtų susirgimų.

Prekybos tinklas IKI rūpinasi Jūsų gera savijauta, kuri yra neatsiejama nuo subalansuotos mitybos bei aktyvaus gyvenimo būdo, ir kviečia keltis į lauką! Visai nesvarbu, ar užsiimsite aktyvia fizine veikla, ar mėgausitės saulės ir buvimo lauke teikiama nauda, pietaudami ant pievutės.

Kaip parodė tyrimo* rezultatai, valgyti lauke patinka net 80 proc. apklaustųjų ir tam yra net kelios priežastys. Visų pirma, galimybė sutaupyti laiko ir vienu metu ne tik pasistiprinti, bet ir pakvėpuoti grynu oru. Taip pat tai puiki proga ištrūkti iš rutinos ir pakeisti aplinką. Juk lauke valgomas maistas kur kas skanesnis, o dar daugiau smagumo suteikia nevaržoma laisvė ir galimybė valgyti praktiškai bet kur.

IKI pasirūpino gardžiais patiekalais ir užkandžiais Jūsų vasaros piknikams su šeima, bičiuliais ar kolegomis, tad belieka patogiai įsitaisyti pamėgtoje miesto vietoje ir mėgautis buvimu lauke bei gera savijauta. VISI Į LAUKĄ!