TAISYKLĖS
Renginio taisyklės

1. Renginio pavadinimas: „Lietuvos Giminių festivalis“
2. Renginio organizatorius: UAB DELFI
3. Renginio puslapis internete: https://www.delfi.lt/apps/giminiu-festivalis/
4. Renginio data: 2018 09 08
5. Renginio vieta: Nemuno sala, Kaunas
6. Renginys yra nemokamas (stovimos vietos, koncertai, kitos pramogos), išskyrus vietas prie stalų ir jų rezervavimo mokestį.
7. Renginio dalyvių amžius neribojamas. Vaikai, nepilnamečiai iki 16 m. įleidžiami tik lydimi suaugusiųjų
8. Renginio erdvėje bus galima įsigyti maisto, įvairių gėrimų
9. Organizatoriai suteikia galimybę rezervuoti stalą giminei. Reikia užpildyti formą bei sumokėti rezervacijos mokestį. Rezervuoti stalą(- us) galima svetainėje https://www.delfi.lt/apps/giminiu-festivalis/ Stalų skaičius rezervuojant nėra ribojamas
10. Renginio organizatoriai pasilieka teisę keisti taisykles iš anksto pranešę apie tai viešai.
11. Į renginį neleidžiama įsinešti: savo maisto ir alkoholinių, gaiviųjų gėrimų, išskyrus vandenį, kūdikiams, mažiems vaikams, ligoniams skirtą maistą. Po renginio apsaugos įspėjimo draudžiamą maistą ar gėrimus į renginį gabenantys asmenys nebus neįleidžiami.
12. Renginio apsauga turi teisę neįleisti į renginį neblaivių, konfliktiškų ar viešąją tvarką pažeidžiančių asmenų.
Giminės rinkimai

Taisyklės

1. „Giminės rinkimai“ – renginio „Lietuvos Giminių festivalis“ dalis.
2. Projekto organizatorius: UAB DELFI
3. Nominuoti giminę rinkimams galima projekto puslapyje https://www.delfi.lt/apps/giminiu- festivalis/
4. Rinkimuose dalyvauti teisę turi visi Lietuvos piliečiai, jų grupės, siejamos giminystės ryšiais ir nuolat gyvenantys Lietuvoje, taip pat lietuviškų šaknų turintys asmenys, gyvenantys kitose šalyse (nepriklausomai nuo to, ar turi Lietuvos pilietybę). Rinkimuose dalyvauja visos teisingai užpildytos anketos. Kiekviena anketa yra peržiūrima sistemos ir patvirtinama per 12 val. nuo pateikimo.
5. Rinkimų esmė: dalyviai privalo užpildyti anketą, įkelti savo giminės nuotrauką arba herbą, užpildyti privalomus registracijos laukelius, trumpai pristatyti savo giminės istoriją, pasiekimus ar iniciatyvas, veiklą
6. Galerijoje viešai matomi tik pagrindiniai duomenys apie giminę (Giminės pavardė, miestas, nuotrauka/herbas, Giminės prisistatymo informacija)
7. Rinkimai vyksta 2018 07 25-2018 09 05 imtinai.
8. Už kiekvieną rinkimuose dalyvaujančią giminę galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso (skirtingų įrenginių, esančių ant vieno IP adreso) leidžiama balsuoti 10 kartų per parą.
9. Rinkimus laimi daugiausiai palaikymo balsų surinkusi giminė.
10. Giminė - laimėtoja kviečiama atvykti į renginį “Giminių festivalis”, vykstantį 2018 09 08, Kauno Nemuno saloje.
11. Giminė – laimėtoja bus apdovanota rėmėjų dovana renginio metu.
12. Apie laimėjimą giminę atstovaujantis asmuo bus informuotas asmeniškai telefonu/el. paštu, nurodytu registracijos anketoje.
13. Konkurso dalyviai suteikia projekto ir renginio organizatoriui asmens duomenis dalyvavimo konkurse ir jo nugalėtojo nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti žaidime.
14. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatoriaus sprendimų.
15. Giminė-laimėtoja sutinka ir suteikia teisę UAB DELFI viešai skelbti jos, kaip laimėtojos, pavardę, pristatyti giminės atstovus, istoriją.
16. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose viešojo informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
17. Projekto organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.

Festivalis yra draugiškas augintiniams. Tačiau prašome savo gyvūnus tinkamai prižiūrėti ir pasirūpinti apsaugomis, kad jie netrukdytų kitiems dalyviams ir vaikams.