Projektą inicijuoja
Konkurso taisyklės
1. Konkurso pavadinimas: „Superdarbdavys 2019“.

2. Konkurso organizatorius: UAB „DELFI“.

3. Konkursas „Superdarbdavys 2019” vyksta ir balsuoti už „Superdarbdavys 2019” galima: 2019.11.22 – 2020.01.14

4. Daugiausiai balsų atskirose nominacijose surinkusios įmonės bus skelbiamos nugalėtojais sausio 15 d.

5. Konkurso tikslas: Kviesti nuominuotis įmones ir DELFI skaitytojų pagalba išrinkti laimėtojus.

6. Visų įmonių kandidatūros bus matomos DELFI specialioje platformoje – konkurso puslapyje http://apps.delfi.lt/darbdavys2019/

7. Konkurso metu DELFI skaitytojai kviečiami balsuoti ir išrinkti įmonę, kuri labiausiai verta vieno iš „Superdarbdavys 2019“ titulo. Įmonių rinkimai yra suskirstyti pagal šias nominacijas:
Pagrindinė nominacija (Superdarbdavys 2019)
IT / technologijos
Finansai
Prekyba
Transportas
Paslaugos
Pramonė / gamyba
Statyba

8. Skaitytojai turi galimybę pasiūlyti įmonė, kuri asmenine skaitytojo nuomone yra verčiausia vieno iš „Superdarbdavys 2019“ titulo. Konkurse dalyvauja visos įmonės, kuria pasiūlo DELFI skaitytojai, užpildydami anketą. Anketoje nominantę įmonę būtina priskirti vienai iš 8 nominacijų, kuriose bus renkami „Superdarbdavys 2019”, galima įkelti įmonės nuotrauką, pateikti trumpą aprašą apie jos veiklą, kodėl ji nusipelno „Superdarbdavys 2019” titulo. Anketoje svarbu užpildyti visus privalomus laukus ir gauti registracijos patvirtinimą.

9. Konkurso organizatorius kiekvieną pateikimą nominacijoms patikrins ir patvirtins. Viešai bus matomos tik patvirtintos nominacijos. Organizatorius nepatvirtins jau esamų pateiktų nominacijų.

10. Už „Superdarbdavys 2019” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti įmonę ir/ar anuliuoti balsus be perspėjimo. Balsuodamas DELFI skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso nugalėtojų nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.

11. Konkurso nugalėtojai bus pristatomi DELFI publikacijose.

12. Konkursui siūlomų įmonių anketos bus peržiūrėtos DELFI redakcijos. Apie įdomiausiai pristatomas įmones, jų veiklą bus rengiamos publikacijos, kurios pasirodys DELFI portale. 13. Konkurse dalyvaujančios įmonės sutinka būti pakalbintos, nufotografuotos, nufilmuotos DELFI komandos. Konkurso dalyviai taip pat sutinka, kad surinkta medžiaga (interviu, nuotraukos, filmuota medžiaga) būtų publikuojama viešai.

14. Įmonės apie laimėjimą bus informuotos asmeniškai.

15. Konkurso dalyviai supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas ir jų naudojimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso laimėtojai sutinka ir suteikia teisę UAB „DELFI“ bei jos nuožiūra pasirinktiems asmenims viešai skelbti jų, kaip konkurso laimėtojų, pavadinimą, vardus ir pavardes. Informacija gali būti viešai skelbiama internete, spaudoje ir kitose informavimo priemonėse, kuriose tai galima daryti pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

16. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale DELFI informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.