Turite klausimų?
PAGRINDINIS REGISTRUOK NAUJIENOS GALERIJA ŽEMĖLAPIS RENGINIAI TAISYKLĖS
Apie projektą

Iniciatyvos „BENDRUOMENĖ 2018” tikslas – skatinti lietuvių bendruomeniškumą, aktyvų, prasmingą ir įdomų laisvalaikį, užimtumą, didinti įvairių šalies bendruomenių žinomumą.

Lietuviška įmonė „NORFA“ kartu su didžiausiu naujienų portalu DELFI siekia mažinti regionų atskirtį ir parodyti, kad net mažiausiuose Lietuvos miesteliuose, kaimeliuose yra knygos vertų šviesių žmonių ir istorijų.

Jūsų bendruomenė aktyvi, užburianti socialinėmis, laisvalaikio, kultūrinėmis iniciatyvomis ar minias sutraukiančiais renginiais? Praneškite apie tai visai Lietuvai! Dalyvaukite konkurse ir įrodykite, kad ne tik didmiesčiuose verda gyvenimas!

Kviečiame registruotis, dalyvauti konkurse, rinkti balsus, pretenduoti tapti šauniausia Lietuvos bendruomene ir gauti dovanų - naują mikroautobusą Ford Transit Kombi.

Registracijos forma
Privalote užpildyti visus privalomus laikus, įkelti nuotrauką ir sutikti su taisyklėmis!
Koks yra oficialus bendruomenės pavadinimas? Privalomas Kokiu adresu registruota bendruomenė? Privalomas Trumpas bendruomenės aprašymas Privalomas Mūsų bendruomenės siela Privalomas Telefono numeris Privalomas
Elektroninis paštas Privalomas Internetinis puslapis arba Facebook adresas Viena diena mano bendruomenėje Privalomas Geriausiai bendruomenės veiklą atspindintinti nuotrauka Privalomas Įkelk nuotrauką
Sutinku su taisyklėmis
Registruoti
Naujienos
Daugiau naujienų
Surask bendruomenę
Paskelbk savo bendruomenės renginį
Privalote užpildyti visus privalomus laikus, įkelti nuotrauką ir sutikti su taisyklėmis!
Renginio pavadinimas Privalomas Renginio adresas Privalomas Kontaktinis telefonas Privalomas
Data Privalomas
Laikas Privalomas
Trukmė (valandomis) Privalomas
Kaina (€) Privalomas Įrašykite 0, jeigu nemokamas
El. paštas Privalomas
Jūsų vardas, pavardė Privalomas
Paveikslėlis / nuotrauka Privalomas Pasirinkti
Aprašymas Privalomas Sutinku su taisyklėmis Paskelbti