Apie iniciatyvą

ATSAKINGAS POŽIŪRIS – iniciatyva, kuria siekiama pažinti ir įvertinti prie tvarios plėtros ir darnaus vystymosi prisidedančias įmones, padedančias augti Lietuvos infrastruktūrai, švietimui, kultūrai, besirūpinančias aplinkosauga, socialine apsauga ir progresu.

Siūlykite verslus, kurie suvaidino svarbų vaidmenį jūsų gyvenime ir padėkite juos pažinti visai Lietuvai. Nė vienas nuopelnas nėra per menkas ir nė vienas verslas nėra per mažas būti nominuotu į vieną iš šešių iniciatyvos ATSAKINGAS POŽIŪRIS kategorijų. Nominuoti galite iki 2020 m. sausio 6 d.

Pirmajame iniciatyvos etape visuomenė kviečiama siūlyti Lietuvos įmones, nusipelniusias vienoje iš šešių sričių – infrastruktūros, švietimo, kultūros, socialinės apsaugos, aplinkosaugos ar inovacijų. Siūlyti galima visas įmones, nepriklausomai nuo jų dydžio ar pastangų masto, svarbiausia, kad šis verslas yra reikšmingas jums.

Apie jūsų nominuotus verslus ir jų indėlį bus rengiamos diskusijos televizijos bei radijo laidose, irengiamos publikacijos.

Antrajame iniciatyvos etape labiausiai nusipelniusius verslus įvertins šeši nepriklausomi ekspertai. Susumavus jų ir visuomenės balsus bus išrinktos šešios infrastruktūros, švietimo, kultūros, socialinės atsakomybės, aplinkosaugos ir inovacijų srityje nusipelniusios įmonės bei visuomenės išrinkta didžiausius pokyčius Lietuvai davusi įmonė.

Nominuok