V. Lukšienė yra baigusi Kauno technologijos ir ISM Vadybos ir ekonomikos universitetuose verslo administravimo ir vadybos studijas. Ilgą laiką – beveik du dešimtmečius dirbo bankų sektoriuje. Ėjo pardavimų, svarbių klientų aptarnavimo skyriaus vadovės ir kt. pareigas įvairiuose Lietuvos bankuose, dvejus metus dirbo banke Austrijoje, rašoma įstaigos pranešime.

Sertifikavimo įstaigoje „Ekoagros“ dirba nuo 2016-ųjų metų. Buvo atsakinga už įstaigos teikiamų paslaugų plėtrą Lietuvoje bei užsienyje, ėjo plėtros vadovės pareigas. Nuo 2018-ųjų yra IFOAM EU (Europos Sąjungos tarptautinės ekologinės žemdirbystės judėjimo federacijos) tarybos ir valdybos narė.

Savo veiklos programoje, parengtoje įvertinus ekologinio judėjimo aktualijas ir tendencijas tiek Lietuvoje, tiek tarptautiniame kontekste, svarbiausiais uždaviniais įvardija įstaigos teikiamų paslaugų kokybės išlaikymą ir didinimą, įstaigos veiklos skaidrumo didinimą, paslaugų spektro atsižvelgiant į gamintojų poreikius plėtrą, klientų rato didinimą, ekologiškų produktų vartojimo skatinimą.

„Nuo 2021 m. sausio 1 d. Europos Sąjungoje bus pradėtas taikyti naujas ekologinės gamybos reglamentas, pakeisiantis visus dabar galiojančius teisės aktus. Įstaigos laukia didelis iššūkis – naujojo reglamento adaptavimo darbai. Reikės kurti darbo grupes, keisti informacinių technologijų sistemas, dabar galiojančias procedūras, tvarkas, instrukcijas. Tam prireiks papildomų vidinių žmogiškųjų išteklių, laiko ir kompetencijų. Taip pat kitų institucijų, socialinių partnerių pagalbos, įsitraukimo ir bendradarbiavimo, kurį sieksiu dar labiau stiprinti“, – sako V. Lukšienė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją