Praėjus daugiau nei mėnesiui po D. Čižausko mirties, grupės „2 Donatai“ ir „Žemaitukai“ nariai nusprendė išpildyti savo kolegos svajonę. Kartu jie teigė įrašę dainą, kurią klausytojai išgirs jau visai netrukus.

„Šiandien pildėme senas svajones. Ką tik su Donatu Balvočiumi baigėme darbus įrašų studijoje! Tai buvo sena mano ir Donato svajonė – įrašyti dainą kartu su grupe „Žemaitukai“.

Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas buvo ir yra artimi mūsų muzikinio projekto bičiuliai, taigi šis susibūrimas mums labai simboliškas ir šiltas! O kovo mėnesį mes jau pristatysim jums bendrą mūsų darbo vaisių! Daina „Nepabaigta Istorija“ mums žymi naują pradžią“, – rašoma oficialioje „2 Donatai“ feisbuko grupėje.

Delfi primena, kad anksčiau K. Akulavičius pasakojo, jog artimiausio kolegos mirtis jam sukėlė ne tik skausmą, bet ir absoliučią nežinią. „2 Donatų“ duetas buvo pagrindinis Karolio pragyvenimo šaltinis ir pagrindinė veikla. Jis nė minutės nesuabejojo, kad jo vieta yra scenoje ir D. Čižausko dainos turi skambėti.

„Buvau pas Donato tėvelius, pas Donato žmoną, turėjom be galo šiltą pokalbį. Ir man dabar dar ramiau, nes tėveliai palaimino, sako, Karoli, mes norim, kad šita muzika skambėtų, skambėtų profesionaliai ir kad neužgestų. Tai mano misija yra toliau važiuoti, dainuoti ir džiuginti“, – „KK2“ laidoje anksčiau kalbėjo Karolis.

Tiesa, jis D. Čižausko dainas dainuos ne vienas, buvo pranešta, kad į grupę grįžta D. Balvočius, kuris su D. Čižausku ir pradėjo grupės „2 Donatai“ veiklą.

Duetas susipažino projekte „Lietuvos balsas“. Koncertuodami ir dovanodami klausytojams D. Čižausko kūrinius, vaikinai prisidės ir prie jo šeimos finansinio stabilumo. Buvo teigiama, kad Karolio ir D. Balvočiaus duetas nesivadins „2 Donatais“.

„Su šeimos nariais aptarėme, kad šito pavadinimo tikrai nepaliksime. Gal per anksti kalbėti, bet turim tokią viziją, kad liks tiesiog skaičius ir nuostabūs vardai – Donatas ir Karolis. To užtenka, pseudonimų nereikia“, – kalbėjo Karolis.

Pirmasis pasirodymas didžiojoje scenoje naujo dueto laukia balandžio 1 dieną koncerte, skirtame D. Čižausko atminimui.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės